Dámské parfémy jsou spolehlivým nápadem na skvělý dárek pro každou ženu! Zkontrolujte, jaké vonné tóny zvolit při výběru vůně pro romantickou, přízemní ženu a které pro ženu, která miluje čokoládu, pralinky a vanilku, ale pouze v bezkalorické verzi, protože ve vůních!

Parfém ke Dni žen – bude krásným dárkem!

V naší online nabídce na stránkách parfumerie Pařížské Parfémy najdete mnoho nádherných kompozic pro ženy. Specializujeme se na inspirované vůně s vysokou koncentrací vonných složek (až 19 %), vytvořené naším kvalifikovaným parfumérem.

Všechny kompozice jsou založeny na kvalitních surovinách, které dovážíme z Francie a dalších evropských zemí. Garantujeme jednoduché a klasické lahvičky a velmi příznivé ceny, aby si každá žena mohla užít kvalitní a dokonalé vůně.

Vzhledem k nezpochybnitelné kvalitě a vytříbenému složení našich výrobků si je můžete vybrat jako krásný a personalizovaný dárek. Voňavý dárek ke Dni žen je začátkem nádherného parfémového dobrodružství pro ženu, která jej obdrží.

Dámské parfémy, které zvláště doporučujeme ke příležitosti Dne žen, najdete níže, ale můžete využít i intuitivní vyhledávač na našem webu a vybrat si vůni, která bude 100% vyhovovat tomu, komu ji chcete darovat.

Voňavý dárek ke Dni žen pro přemýšlivé a romantické

Rozdělení, která představíme níže, jsou konvenční, protože každá žena je jedinečná, ale právě takto si chceme výběr usnadnit. Víme, že najit nejkrásnější parfémy ke Dni žen je opravdu těžké.

Vyplatí se používat taková shrnutí a srovnání, protože jsou výborným výchozím bodem pro hledání toho nejkrásnějšího parfémového příběhu. Přemýšlivé a romantické osobnosti jsou často spojovány s vůní květin, jemně sladkého ovoce a klidných dřevitých akordů.

Jako návrhy vůní pro opravdové a nenapravitelné romantiky nabízíme:

  • Lancôme La Vie Est Belle s černým rybízem, kosatcem a jasmínem.
  • Chanel Coco Mademoiselle s tóny pomeranče, turecké růže a pačuli.
  • Calvin Klein Euphoria je parfém s nádhernou kompozicí granátového jablka, lotosu a mahagonu.

Toto je jen začátek seznamu pro romantiky, více najdete na parizske.cz!

Jaký parfém ke Dni žen pro silné a nezávislé?

Silné a nezávislé ženy si velmi často vybírají svěží a ovocné vonné kompozice, které dokonale zdůrazňují jejich charakterové vlastnosti. Prostorné, ozónové nebo vodní vůně vytvářejí pocit svobody, otevřenosti a lehkosti.

V našich předchozích příspěvcích uvádíme žebříček svěžích dámských parfémů, které se vám jistě budou hodit při výběru správného složení ke Dni žen. Zde bychom však rádi upozornili na dvě krásné vůně, které jsou velmi často vybírány jako dárek ke Dni žen:

  • Versace Bright Crystal – krásná, osvěžující kompozice s yuzu, granátovým jablkem a lotosem. Tato vůně velmi dobře klouže po pokožce, je rafinovaná, nevšední, ale s nádechem.
  • Giorgio Armani Si – je klasikou, která už deset let potěší svou bohatou chyprovou strukturou s akcenty nenáročné ovocné sladkosti. Najdete zde listy černého rybízu, májovou růži a také dřevité tóny.

Nejsou to jediné vůně pro silné a úžasné ženy. Pro nápady na ještě voňavější dárky navštivte stránky naší internetové parfumerie.

Dámské parfémy pro milovnice sladkého

Jaký parfém ke Dni žen pro ty, které milují sladké, ale bez kalorií? Pravděpodobně neexistuje lepší řešení než sladké, radostné vůně věnované od srdce!

Mezi naší řadou inspirovaných parfémů najdete sladké pochoutky bez kalorií, které krásně padnou na pokožku a jsou vynikající kvality. Nejprve zkontrolujte vůně:

  • Carolina Herrera Good Girl s tóny mandlí, kávy, vanilky, kakaa a pralinek.
  • Yves Saint Laurent Black Opium se sladkými akordy kávy, mandlí, lékořice, vanilky a kašmírového dřeva.
  • Paco Rabanne Lady Million se sladkou malinou, citronem Amalfi, jasmínem, bílým medem a ambrou.

Všechny výše uvedené kompozice v inspirovaných parfémech značky Pařížské Parfémy perfektně sedí na těle a mají velkou výdrž.

Voňavý parfémový dárek ke Dni žen pro milovnice osvěžení!

Lehké a osvěžující parfémy ke Dni žen jsou skvělým tipem na dárek pro ženy s radostným a nadšeným přístupem k životu. Zářivé vonné kompozice inspirovaných parfémů dodají ranní energii a učiní každý den dobrým začátkem.

Mezi jiskřivé vonné kompozice doporučujeme zejména:

  • Yves Saint Laurent Libre – je parfém s dokonalou kombinací mandarinky, černého rybízu, pomerančového květu a pižma.
  • Chanel Allure – tato kompozice se třpytí ovocnými tóny, jako je citron, mandarinka, mučenka, a je doplněna zimolezem, jasmínem, magnolií a vanilkou.

Už máte svůj jedinečný parfém ke Dni žen?