Dámský parfém Carolina Herrera

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 6 z 6 produktů

Každá žena touží po kráse, a pokud tuto krásu může najít ve vůních, štěstí je dvojnásobné! V naše internetové parfumerii najdete minimalistické a sofistikované dámské vůně Carolina Herrera i vysoce kvalitní alternativy parfémů, které navrhujeme speciálně s myšlenkou na naše zákaznice!

Carolina Herrera – dámské parfémy, které voní jako splněné sny

Krásné parfémy jsou kousek luxusu, který si zaslouží každá žena, bez ohledu na výši rozpočtu, kterým disponuje. Víme o tom dokonale, proto jsme vybudovali značku Pařížské Parfémy, kde vytváříme unikátní vonné kompozice za přijatelné ceny.

Najdete u nás jak dámské parfémy Carolina Herrera, tak i alternativy, vytvořené z ingrediencí vynikající kvality. Náš talentovaný parfumér využívá suroviny pocházející z Francie a dalších evropských zemí. Jeho úkolem je vytvářet unikátní formule, které budou schopné okouzlit naše zákaznice a přesvědčit je, že alternativy parfémů jsou vynikající volbou za přijatelnou cenu.

Záleží nám na tom, aby každá zákaznice byla spokojená se svými výběry, proto nabízíme až 90 dní na otestování a případné vrácení našich kompozic. Doporučujeme také seznámit se s názory a komentáři zákaznic, které u nás již nakoupily.

Rádi splňujeme vonné sny, a vysoká kvalita a přijatelná cena nám to významně usnadňují!

Dámské parfémy Carolina Herrera – najděte si kompozici pro sebe

Dámské parfémy Carolina Herrera a vysoce kvalitní alternativy můžete vybírat podle aktuálního ročního období, ale také podle konkrétní příležitosti. V našem vonném portfoliu najdete jak světlé, lehké a čerstvé kompozice, které jsou ideální pro každodenní nošení, tak i parfémy z orientální nebo květinové rodiny na večer.

Již jste poznala náš fantastický parfém – alternativu Carolina Herrera Good Girl? Je to svůdná orientálně-květinová kompozice, která obsahuje v sobě mandle, kávu, tuberózu, velkolistý jasmín, a také fazolku tonka, kakao a pralinky.

Tato sladká a vícedimenzionální kompozice se na kůži udrží velmi dlouho, a přesné ztvárnění originálu je chváleno zákaznicemi. Díky tomu, že je parfém uzavřen v jednoduché, minimalistické lahvičce, můžeme nabídnout velmi výhodnou cenu nákupu. Parfémy inspirované dostupné na parizske.cz naleznete ve třech objemech: 30 ml, 50 ml a 104 ml.

Která vůně Carolina Herrera je nejkrásnější?

Dámské parfémy Carolina Herrera nemají sobě rovných, a k tomu je velmi těžké vybrat ten jeden, který je nejkrásnější. Vybrali jsme až čtyři oblíbené a dělíme se s vámi o náš žebříček:

  • Carolina Herrera Good Girl – tóny mandlí, tuberózy, jasmínu a pralinek,
  • Carolina Herrera 212 Woman – najdete zde květ pomeranče, lilii a pižmo.
  • Carolina Herrera Very Good Girl – je to spojení tónů lychee, růže a vanilky.
  • Carolina Herrera 212 VIP – vůně se skládá z akordů rumu, gardénie a vanilky.

Pro ještě více vonných inspirací, nejen od Caroliny Herrery, navštivte parizske.cz!