Dámský parfém Armani

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 23 produktů
Podívejte se také na: Armani parfémy Pánský parfém Armani

Krásné parfémy dokonale podtrhují ženskou krásu, styl a dodávají jedinečný půvab každé z nás. Jak originální dámské parfémy Armani, tak vůně tou značkou inspirované. Na stránkách parizske.cz najdete kompozice, které jsou mnohotvárné, elegantní a dlouhotrvající. Podívejte se a rozhodněte, která vůně bude vaší oblíbenou!

Armani – dámské parfémy, které inspirují ke kráse

Každá žena hledá jedinečný parfém, který jí umožní plně se projevit a podtrhnout svou osobnost. Dámské parfémy Armani jsou bohatě laděné kompozice, které vás nadchnou od prvního přičichnutí!

V naší online parfumerii Pařížské Parfémy najdete jak originály, tak znamenité parfémy inspirované vůněmi nejznámějších značek. Díky pilné a pečlivé práci našich parfumérů vznikají receptury, které jsou téměř identické jak jejích vonné originály.

Každé složení nalitých parfémů znamená vynikající výdrž po mnoho hodin, což potvrzují nejen naše testy, ale i komentáře spokojených zákazníků.

Díky atraktivní ceně stačených parfémů se nemusíte omezovat pouze na jeden flakon – můžete si vybrat mnoho krásných vůní, které ozdobí vaši jedinečnou parfémovou toaletku.

Giorgio Armani – dámský parfém pro každou ženu

Denně pracujeme s velmi vděčným tématem – vůněmi. Od samého počátku naší cesty s parfémy jsme si uvědomili, že díky naší malé stáčírně parfémů v městečku Bukowno v Polsku dáváme ženám možnost volby.

Každá zákaznice se může rozhodnout, zda si u nás koupí originální dámské parfémy Giorgio Armani, nebo vybere si dokonale komponované náhražky parfémů pařížské značky Paris Perfumes.

Všechny ingredience, které používáme v našich parfémech, jsou dováženy z Evropy. Tyto ingredience procházejí přísným systémem měření a certifikace, než se dostanou do flakónů, a jen ty nejlepší z nich jsou schváleny pro další fázi výroby.

Pařížské parfémy nikdy nebyly a nejsou testovány na zvířatech – to je pro nás i naše zákazníky důležité.

Armani – dámské vůně v různých verzích

Různé vůně mohou zvýraznit kouzlo a podtrhnout individuální styl každé ženy. Dámské parfémy Giorgio Armani jsou vůně vytvořené pro nošení na milion různých způsobů.

Letní, svěží a okouzlující kompozice vůně Armani Acqua Di Gio je vlajkovou lodí klasiky, která je tu s námi již mnoho let. Smyslným parfémem pro večer s dřevitými tóny, vanilkou a černým rybízem je naopak vůně Armani Si Passione Intense.

Mimořádně ženský parfém s tóny jasmínu, medu a italského pomeranče, uzavřený ve flakonu Armani Code, je synonymem ženského vyzařování, které vás bude provázet každý den.

Na stránkách naší online parfumerie najdete hned vedle originálních vůní také inspirativní parfémy, které nabízíme, jako jejich vysoce kvalitní náhražky. Nemusíte nás chytat za slovo – kupte si a vyzkoušejte vybrané vůně na vlastní kůži, abyste zjistili, zda vám budou vyhovovat. Na jejich vrácení máte celých 90 dní od data nákupu.