Dámská chypro vůně

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 36 produktů
Podívejte se také na:

Dámské chypre vůně jsou řazeny mezi nejelegantnější a nejstylovější. Doporučují se odvážným ženám se silným charakterem, které jdou si za svými sny. Mezi mnoha krásnými chypre najdete také inspirativní parfémy, které vás ohromí svou kvalitou a dlouhou trvanlivostí.

Jak voní dámské chypre parfémy?

Historie dámských chypre vůní sahá až do roku 1917, kdy Francois Coty vytvořil kompozici s názvem Chypre – což ve francouzštině znamená Kypr.

Pro tuto kompozici, která byla v té době novinkou, použil dubový mech, citrusy a pryskyřici. Coty položil základy celé nové rodiny vůní, které se vyznačovaly luxusem a půvabem. Dámské chypre vůně mají dřevitý, zemitý, jemně temný prvek a obvykle je doplňují svěží citrusové tóny a jemné květiny.

Na webových stránkách Pařížských Parfémů najdete mnoho originálních chypre vůní, ale to není vše, protože nabízíme také vlastní inspirované parfémové kompozice! Abychom vytvořili vůni, která co nejvěrněji odráží svůj parfémový originál, používáme ty nejkvalitnější ingredience.

Naše vůně pocházejí z naprosto stejných zdrojů jako ingredience pro originální parfémy.

Pokud chcete objevit krásu této skupiny vůní, určitě si prohlédněte Chloé Nomade s elegantním dubovým mechem, výrazně pačuliovou Thierry Mugler Angel Muse a pačuliovo-mandarinkovou Jimmy Choo.

Které ženy si oblíbí dámské chypre vůně?

O této otázce se vede odvěká debata, která mezi zákaznicemi vede k poměrně jasnému rozdělení: dámské chypre parfémy buď milují z celého srdce, nebo se jim spíše vyhýbají. Tato rodina vůní zdůrazňuje nezávislost charakteru a také dodává sebevědomí.

První chypre vůně byly poměrně ostré a velmi výrazné, ale moderní chypre se zjemnily kombinací s ovocnou, květinovou, zelenou nebo koženou rodinou. Díky této změně se chypre tóny nejvíce hodí k silným a nezávislým ženám všech věkových kategorií.

Mezi nalitými parfémy na stránkách naší parfumerie najdete protějšky od známých značek parfémů, které vás potěší svou kvalitou a dlouhou výdrží vůně. Není to jen náš názor – spokojené zákaznice pod výrobky zanechávají své upřímné komentáře.

Záleží nám na tom, aby každá žena byla se svým výběrem spokojená, a proto vám dáváme až 90 dní na vrácení vůně, pokud zjistíte, že to není láska na první přičichnutí. Věříme, že každý si zaslouží cítit se dobře a dopřát si trochu luxusu, a někdy je prostě musíte hledat trochu déle!

Nejkrásnější dámské chypre parfémy

V našem osobním žebříčku nejkrásnějších dámských chypre parfémů jsou některé klasiky, o kterých jste jistě slyšela. Na prvním místě je pačuli a dřevitý Giorgio Armani Si, těsně následovaný klasickým a velmi oblíbeným Bottega Veneta Bottega Veneta s výraznými tóny dubového mechu, pačuli a bergamotu.

Nezapomeňte se podívat i na tyto: Lancôme Idôle s cedrem a pačuli a Gucci Guilty Love Edition s pačuli a malinami.