Svěží dámská vůně

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 116 produktů

Tato kategorie vůní je velmi obsáhlá, protože zahrnuje travnaté, dřevité, ale i vodní, vzdušné a ovocné parfémy. V naší online parfumerii Pařížské Parfémy najdete originální vůně i inspirované parfémy, které vás zaujmou svou kvalitou a dlouhou trvanlivostí. Vyzkoušejte sama a vyberte si tu pravou vůni pro vás!

Jak voní svěží dámské vůně?

Tato otázka je záludná, protože u parfémů se setkáváme s mnoha druhy svěžesti. Ozonické, vodní a vzdušné kompozice jsou čisté, aniž by byly přeslazené, a vyvolávají ve vás pocit chuti a motivace k akci.

Zelené a travnaté vůně vás překvapí svou svěžestí, která je ideální pro jarní dny, ale také krystalickým chladem a neobvyklým doplňkem během teplých letních večerů.

Svěží dámské vůně najdete v našich originálních parfémech, ale nabízíme vám i něco víc – široký výběr inspirovaných parfémů, mezi nimiž najdete skvělé kompozice s velmi dobrou výdrží.

Pro naše parfémy používáme vysoce kvalitní ingredience, které získáváme ze stejných zdrojů jako látky pro originální parfémy. Pracujeme v souladu s certifikací správné výrobní praxe a netestujeme na zvířatech.

Kdy používat svěží dámský parfém?

Pařížské Parfémy můžete nosit kdykoli během roku, venku i v interiéru, a nemusíte se obávat, že by vás některá složka senzibilizovala. Postarali jsme se o to, aby tomu tak nebylo. Krásné kompozice se svěžím, krystalickým profilem fungují nejlépe v horkém počasí, protože přinášejí pocit svěžesti, chladu a neomezeného prostoru.

Mezi svěží dámské parfémy, které stojí za to v létě vyzkoušet, patří Dolce & Gabbana Light Blue se sicilským citronem a šťavnatým jablkem, stejně jako Carolina Herrera 212 s výraznou vůní kaktusového květu a mandarinky.

Mezi večerní vůně na léto, které rovněž spadají do této krásné kategorie, patří Chanel Chance Eau Fraiche s akcenty citronu a cedru, Paco Rabanne Olympéa se zázvorovým květem a vodním jasmínem a levandulová a granátová Yves Saint Laurent Libre.

Jaké jsou nejkrásnější svěží dámské vůně?

Jednoduchá a jednoznačná odpověď na tuto otázku neexistuje, ale samozřejmě máme v této kategorii své favority! Než vám však tajemství prozradíme, doporučujeme vám prohlédnout si naši širokou nabídku inspirovanou parfémy, která zahrnuje mnoho svěžích dámských vůní.

Naší výhodou je, že nabízíme kvalitní parfémy za přijatelné ceny, takže můžete mít ve své sbírce více než jednu oblíbenou vůni!

Naše top 3 parfémy v oblasti svěžích dámských vůní jsou klasické, moderní a vzletné. Davidoff Cool Water for her je ženská kombinace lotosu a melounu, která ilustruje nadčasovou klasiku.

Květinově-aldehydická Tom Ford Metallique je zase jedinečnou kombinací růžového pepře a bergamotu, která je synonymem modernosti.

Naopak divoký a ženský je parfém Jimmy Choo Jimmy Choo se zářivou hruškou v kombinaci se zelenými tóny a zemitým, chladivým pačuli.