Armani parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 23 produktů
Podívejte se také na:

Parfémy Giorgio Armani, jak pro ženy, tak i pro muže, jsou dobře navržené příběhy, které vyprávějí o kráse, dobru, vytrvalosti a pozitivní energii. Na stránce parizske.cz nabízíme široký výběr vůní, včetně těch inspirovaných, protože věříme, že každý si zaslouží trochu potěšení, bez ohledu na výši rozpočtu. Podívejte se na naše návrhy a vyberte si parfém Armani pro sebe!

Parfémy Giorgio Armani – vyprávějte svůj příbě

Každý, kdo hledá ideální parfém pro sebe, ví, že vůně mohou zdůraznit zvláštní rysy osobnosti a také je učinit ještě výraznějšími.

V celé široké nabídce vůní Giorgio Armani najdete kompozice pro smyslné, sebevědomé nebo radostné a odvážné ženy, ale také pro muže se silnými a neústupnými charaktery, stejně jako pro mužské snílky, kteří nacházejí rovnováhu v šedé všednosti.

Dámám doporučujeme vyzkoušet náhradu Armani Sì, která je určena pro energické a radostné ženy, které si především cení nezávislosti. Mužům zase doporučujeme skvělou kompozici inspirovanou parfémy Armani Code. Tato vůně se třpytí čerstvou bergamotkou v kombinaci s hedvábnou fazolí tonka, které ve dvojici zdůrazní sílu charakteru, rozhodnost a jemnost pohledu, který vždy plyne z hlubokých, snových očí.

Nejkrásnější parfémy Giorgio Armani pro ni a pro něj

Jak originální parfémy, tak i parfémy inspirované Armanim, které najdete na stránce parizske.cz, jsou různorodé, zajímavě se vyvíjejí na kůži a mají opravdu dlouhou trvanlivost. Všechny kompozice parfémů vytváříme na základě přesně stejných složek, které používají uznávané parfumérie v Evropě a ve světě.

Náhrady parfémů nemají etiketu s rozpoznatelným názvem a všechny flakony, které pro ně navrhujeme, jsou minimalistické a jednotné. Šetřením na těchto parametrech jsme schopni nabídnout zákazníkům velmi atraktivní ceny, aniž bychom snižovali kvalitu našich vůní.

Pokud hledáte nejkrásnější vůně dané značky, můžeme doporučit náhrady parfémů Armani, například Giorgio Armani Acqua Di Gio pro muže, s limetkou, citronem, pomerančem a mořskými tóny nebo Giorgio Armani Acqua Di Gioia pro ženy, s citronem z Amalfi, mátou a vodním jasmínem.

Pro koho budou parfémy Armani nejvhodnější?

Krásné vůně Armani se vždy vkládají do italského stylu, nadčasové elegance a nádechu extravagance. Parfémy pro muže i ženy jsou ideální jako dárek, když hledáte vůni rafinovanou, elegantní, ale zároveň takovou, která jistě zaujme obdarovanou osobu.

Giorgio Armani Code pro ženy zdůrazní silnou a nezávislou osobnost, která optimisticky hledí vpřed a nebojí se výzev na své cestě. Mužská vůně Giorgio Armani Emporio Men se nejlépe hodí pro osobnosti plné energie, chuti do nových dobrodružství a výzev, stejně jako pro ty, kteří rádi jsou součástí změn v moderním světě. Tato kompozice má v sobě šalvěj, jablko, kořen kosatce, stejně jako cyklámen, cedr a dubový mech.