Paco Rabanne parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 16 produktů
Podívejte se také na:

Mladý Paco Rabanne byl nonkonformista, velmi rad šokoval, ale právě díky tomu zajistil, že jeho pozdější módní dům získal tak velký rozruch. Tak to bylo se vším – nejprve s návrhy šperků, později s návrhy oblečení a nakonec s vůněmi. Parfémy Paco Rabanne jsou vzpurným odrazem povahy španělského mistra!

Paco Rabanne – španělský architekt, který vstoupil do světa módy

Elegantní malé černé – to nebyly modely šatů, o kterých španělský designér snil. Jeho kreace musely být výrazné, nápadné a nejlépe, aby to vše šokovalo. V návrzích Paco Rabanneho lze nalézt fascinaci symetrií, pečlivým spojováním menších forem do větších celků a velkou lásku k umění.

Paco Rabanne si oblíbil nekonvenční materiály, které dosud nebyly v módním průmyslu využívány – “šil” z kovu, papíru a plastu, fascinoval ho vesmír a futurismus. Je považován za otce módního trendu zvaného vesmírný věk.

Velkou slávu mu přinesly návrhy kostýmů pro francouzsko-italský sci-fi film Barbarella, ve kterém mladá Jane Fonda nosila jeho stříbrné návrhy a zároveň zachraňovala Zemi před zánikem.

Brigitte Bardot v hudebním videu k písni Contact, jejíž slova napsal Serge Gainsbourg, nosila šaty navržené Paco Rabannem, které se staly součástí módní historie.

Paco Rabanne – parfémy, které dobyly srdce žen a mužů po celém světě

Parfémy Paco Rabanne jsou jako kombinace umění a vysoce kvalitního řemesla – vůně je krásná a vždy nechává prostor pro její obdiv a tvoření vlastních interpretací. První vůně Paco Rabanne byly vytvořeny v roce 1969 a byly to Calandre – květinově-aldehydová kompozice a chyprově-květinová Eau de Calandre.

V roce 1986 vznikla kompozice Eau de Metal, která byla holdem pro materiál milovaný designérem. Další vůně jsou řadou nekonečných úspěchů, protože téměř každá z nich se stala součástí historie parfumerie.

Parfémovaná voda Ultraviolet z roku 1999 je orientálně-květinová kompozice s chladným tónem pepře a papriky pimento. Paco Rabanne XS a Black XS pro ni a pro něj jsou sladké, smyslné kompozice, které dobyly srdce již dalších generací.

Paco Rabanne – vůně, které chcete nosit každý den

Víme, že toaletní a parfémovaná voda Paco Rabanne jsou snem mnoha našich zákaznic a zákazníků a s ohledem na ně jsme připravili bohatou nabídku různých vůní, 100% originálních.

Vytvořili jsme značku Pařížské Parfémy s vlastními kompozicemi, protože věříme, že každý si zaslouží trochu potěšení. Nabízíme vůně s vysokou koncentrací parfémů, které jsou trvanlivé a skvěle navazují na své originály. Ceny vlastních kompozic jsou přizpůsobeny různým finančním možnostem.

Na stránce parizske.cz najdete mnoho lichotivých recenzí na kompozice navržené naším profesionálním parfumérem, ale nemusíte mu věřit na slovo.

Přečtěte si o vůních, vyberte si flakon a vyzkoušejte vůni na vlastní kůži. Dáváme vám 90 dní na vrácení. Možná se ukáže, že vybraná kompozice není velkou láskou. Chceme, aby byl každý spokojený se svými volbami!