Mošusové parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 44 produktů
Podívejte se také na:

Muskové parfémy jsou krásné, nadčasové a jejich složení okouzlují jak ženy, tak i muže. Poznejte naše návrhy skvělých muskových vůní, které vytváříme v našem katalogu inspirovaných parfémů a vyberte si ten, který vám ukradne srdce!

Jak voní muskové vůně?

Vůně pižma je známá po staletí a vždy vyvolávala jak nadšení, tak i kontroverze mezi uživateli parfémů. Pižmo v přírodě je získáván od jistých druhů živočichů a vylučovaný jako výměšek ve zvláštních žlázách, ale nejpopulárnější bylo to, které bylo získáváno od sibiřského pižmoníka.

Musková (také mošusová) vůně je smyslná, esenciální, sladká a výrazná, často připomíná organickou látku nebo pudrovou vůni. Tuto vůni nikdo nenechá bez odezvy – buď ji milujete, nebo ji nesnášíte.

Mošusové parfémy, které pro vás vytváříme, jsou na bázi syntetického pižma, což je etická a dobrá volba. Syntetické pižmo voní stejně krásně jako přirozené a jeho získávání nepoškodí žádné zvíře.

Pokud máte rádi parfémy, ve kterých dominují tóny pižma, určitě vyzkoušejte nádhernou alternativu Chloé Chloé, která obsahuje tóny pivoňky, růže, ale také magnólie, virginie cedru a pižma.

Jak nosit muskové parfémy?

Muskové vůně mohou mít opravdu různé podoby – od jemných, měkkých a pudrových po esenciální, sladké a animalistické. Každou z těchto verzí můžete nosit mnoha různými způsoby a přizpůsobit ji ročnímu období, náladě nebo konkrétní příležitosti.

Pánská kompozice Dior Homme Intense je dřevitě-květinově-muskový parfém pro muže, který okouzlí hlubokou a intenzivní směsí levandule, kosatce, pravého pižma a vetiveru. Ideálně se hodí k elegantnímu a každodennímu stylu, můžete jej nosit každý den v menším množství nebo ho večer hojně stříkat.

Na druhou stranu ženské muskové parfémy s nádherným složením a intenzivní projekcí jsou Giorgio Armani Sì Passione Intense. Jejich kouzlo spočívá ve směsi černého rybízu, jasmínu, bílého pižma a cedru. Tato vůně je nejkrásnější na podzim a v zimě, ale můžete ji také nosit na jaře a v létě, nanášejte však na kůži jen jedno nebo dvě stříknutí.

Které muskové vůně jsou nejkrásnější?

V této otázce je opravdu těžké dospět k jednoznačným závěrům, protože muskové parfémy mají mnoho skvělých verzí. Z inspirovaných vůní, které vytváříme na základě známých originálů, doporučujeme zejména ženské Versace Versense s tóny bergamotu, zelené mandarinky, kardamomu a pižma.

Pánské parfémy Bottega Veneta Pour Homme jsou výjimečnou koženou vůní, která obsahuje sibiřský bor, jalovec, chilli papričku, kůži a pižmo. Doporučujeme vyzkoušet naše plněné parfémy, které věrně reprezentují své originály a navíc jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin. Jejich trvanlivost a kvalita jsou opravdu velmi dobré, jak píšou spokojení zákazníci a zákaznice v recenzích.

Pamatujte, že pokud některá z vůní nesplní vaše očekávání, máte až 90 dní na vrácení, a lahve s malým množstvím spotřeby přijímáme okamžitě.