Yves Saint Laurent parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 12 produktů
Podívejte se také na:

Yves Saint Laurent byl talentovaný, pracovitý a přitom uzavřený a málo mluvící člověk. Naštěstí jeho láska k módě mu přidávala křídla na každém kroku a otevřela cestu k úspěchu. YSL parfémy jsou také velká díla francouzského návrháře, které se navždy zapsaly do kronik světa módy a krásy.

Yves Saint Laurent – módní génius již od nejútlejšího věku

Sotva sedmnáctiletý Yves Saint Laurent odjel do Paříže se svými vlastními kresbami, aby zahájil své skutečné dobrodružství s módou. Jeho velký talent způsobil, že ho brzy objevily správné osobnosti ze světa módy a mladý Yves se dostal pod křídla Christiana Diora, kde začal pracovat jako hlavní návrhář.

V roce 1957 po smrti Diora převzal funkci uměleckého ředitele módního domu. Avšak úplně mu neseděl formální a elegantní styl, který reprezentoval nestor francouzské módy. Po mnoha těžkých zkušenostech, které Yves zažil v armádě a po letech boje s traumatickými vzpomínkami, založil v roce 1961 svůj vlastní módní dům.

Yves Saint Laurent vytvořil módu, kterou si zamilovali beatnici a francouzská avantgarda uměleckých a intelektuálních kruhů. Jeho návrhy perfektně odpovídaly vkusu žen, které chtěly být emancipované, nezávislé a silné, ale zároveň nechtěly rezignovat na svůj sexappeal.

YSL – parfémy, které jsou známé již po mnoho desetiletí

Introverze v soukromém životě vůbec nebránila Yvesovi v dosahování stanovených cílů v profesním životě. Mužská vůně YSL – Yves Saint Laurent Pour Homme spatřila světlo světa spolu s nádhernými fotografiemi Jeanloupa Sieffa. Na fotografiích pózoval krásný, úplně nahý Yves. Kampaň způsobila nemalý skandál.

YSL parfémovaná voda Opium je další vůně, která se objevila v módním domě YSL a znovu vyvolala rozruch. Bylo to spojeno s nádhernými fotografiemi Helmuta Newtona, který celou kampaň označil sloganem: Opium. Pro ty, kteří jsou závislí na Yves Saint Laurent.

Samozřejmě skandály kolem obou vůní přinesly publicitu a přeložily se na dobré prodejní výsledky. Nemůžeme však popřít, že Opium je nádherná a již legendární orientálně-kořeněná kompozice, která obaluje tóny hřebíčku, švestky, kadidla a labdanu.

Yves Saint Laurent – parfémy jsou elegantní tečka

Víme, že krásné a originální parfémy Yves Saint Laurent jsou velmi populární v našem obchodě. Najdete u nás 100% originální parfémy, ale také náhrady, které jsou přizpůsobeny různým cenovým hladinám.

Když jsme zakládali značku Pařížské Parfémy, mysleli jsme na to, že každý si zaslouží dobrý pocit a trochu potěšení. Každý den vytváříme kompozice, které odrážejí krásu svých originálů, a nad celým procesem dohlíží profesionální parfumér.

Suroviny pro naše parfémy vybíráme s velkou péčí, abychom se ujistili, že jsou dovezeny pouze z Evropy. Vysoká koncentrace našich kompozic, jejich dlouhá trvanlivost a dobré napodobení originálů znamenají, že počet spokojených zákaznic a zákazníků neustále roste.

Nemusíte nám věřit na slovo, chceme, aby byl každý s nákupy na parizske.cz spokojený, proto pokud naše kompozice nevyvolá vaše nadšení, můžete ji vrátit do 90 dnů od nákupu.