Dámské parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 331 produktů
Podívejte se také na:

Parfémy pro ženy jsou produkty, které dokonale zdůrazní jedinečnou osobnost jejich uživatelek. Aplikované na kůži postupně, jemně odhalují svou sílu. Hlava vůně láká na začátku aplikace. Srdce vůně se uvolňuje po necelé půlhodině od nanesení parfému. Postupně se spojuje se základní notou, a odhaluje plnou hloubku vůně.

Nabízíme dámské vůně dostupné v Pařížských Parfémech – vyberte si je podle individuálních preferencí a užívejte si obklopující kompozici, která okouzluje trvanlivostí a charakterem kompozice.

Hledáte unikátní dámskou vůni na den nebo večer? Objevte nejkrásnější parfémy pro ženy v Pařížských Parfémech – najdete mezi nimi nejzajímavější kompozice od známých a ceněných značek. V naší nabídce představujeme jak bestsellery, tak novinky, a mezi nimi nejkrásnější, smysly stimulující dámské parfémy na každou příležitost. Kromě originálních dámských vůní jsme připravili také jejich levnější náhrady s podobnými tóny.

Nesmírně trvanlivé a upoutávající pozornost – dámské parfémy na každou příležitost

V našem bohatém sortimentu představujeme parfémy na každou příležitost – do práce, na rande, setkání s přáteli a nejen to. Perfektně sladěné parfémy pro ženy jsou takové, které harmonizují s naší osobností a zdůrazňují náš individuální styl. Zároveň upoutávají pozornost okolí a je těžké projít kolem nich lhostejně. V jarních a letních měsících se skvěle hodí vůně lehké, dodávající energii, s osvěžujícími akordy. Na podzim a v zimě vsaďme na teplé kompozice, obklopující smysly a navozující dobrou náladu.

V dámských parfémech převažují nejčastěji květinové tóny – jemné, romantické akordy konvalinek, jasmínu, bergamotu, růže a také citrusové – na bázi olejů ze slupek pomerančů, mandarinek, limetek, grepů nebo melounu. Velmi populární jsou také vůně pro ženy orientální, kořeněné a s vnímatelnou notou vanilky a jasmínu.

Parfémy pro ženy – objevte jedinečný svět dámských vůní

V Pařížských Parfémech jsme shromáždili nejzajímavější kompozice známých a ceněných značek na trhu. Jsou to mimo jiné vůně pro ženy pečlivě připravené Hugo Bossem, Versacem, Dolce&Gabbana, Gucci, Cacharelem, Lacostem a mnoha, mnoha dalšími.

V internetové parfumerii Pařížské Parfémy najdete nejkrásnější vůně pro ni.

Pokud přemýšlíte, který produkt bude nejlepší, můžete se opřít o přehledný popis složení dámských parfémů.

Abychom vám usnadnili hledání ideálních dámských parfémů, připravili jsme praktický vyhledávač vůní. Filtrujte parfémy podle vůně (např. sladké, květinové, orientální, ovocné, dřevité), charakteru (bezstarostné, zralé, energické, klidné), ročního období (jaro, léto, podzim, zima) a příležitosti (na den a na večer). Vůně pro ženy můžete také prohlížet podle oblíbených značek. Zkontrolujte dostupnost vybraných dámských parfémů, které nabízíme za velmi atraktivní ceny. Zajišťujeme rychlé odeslání objednávek.