Dámský parfém dřevitá

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 94 produktů

Mnoho rodin vůní je lákavých a krásných, ale právě dámské dřevité vůně jsou umělecké kompozice s třídou a elegancí. Prohlédněte si naši nabídku originálních parfémů a inspirovaných parfémů z kategorie dřevitých a vyberte si ty, které vás zcela nadchnou!

Jaké jsou charakteristiky dámských dřevitých parfémů?

Pokud přemýšlíte, jak dobře definovat dámské dřevité vůně, pravděpodobně je nejlépe vystihují přídavná jména jako sametový, vícerozměrný, stínový a drsný. Tato drsnost odkazuje na texturu, která má představovat dřevitou kůru a naznačuje prostornost a tajemnost parfému.

Na webových stránkách Pařížských Parfémů najdete nejen originální vůně, ale především vysoce kvalitní náhražky parfémů, které jsme vytvořili na základě velkých děl světové parfumerie. To vše proto, aby si každá zákaznice mohla vybrat přesně takové dřevité vůně, jaké chce. Díky naší rozsáhlé nabídce litých parfémů se můžete rozhodnout nejen pro jednu, ale hned pro několik dřevitých vůní do své voňavé sbírky!

Nemusíte se bát, že byste koupila kočku v pytli – máte až 90 dní od data nákupu na to, abyste každou vůni otestovala a zjistila, zda vám složení vyhovuje z hlediska textury a výdrže. Parfémy se stopovým opotřebením jsou přijímány na ruku.

Které dámské dřevité parfémy se hodí pro každou příležitost?

Mezi mnoha dřevitými dámskými parfémy jsme našli kompozice, které si bezpochyby zaslouží titul univerzálního, a dokonce nadčasového parfému. Takový titul jednoznačně vítězí Chanel Chance Eau Fraiche s duetem cedru a citronu, stejně jako neobvyklý parfém Lolita Lempicka Fleur de Corail, v němž najdete dřevo z moře a plumérii.

Dřevitým dámským parfémem, který využijete pro každou příležitost, je Marc Jacobs Daisy Paradise s výrazným dubovým nádechem. Jedinečná a harmonicky komponovaná vůně Dior Miss Dior Rose Essence obsahuje hřejivé guajakové dřevo, které vás zahalí jako kašmírový šál.

Semišový, téměř stínový parfém Roberto Cavalli Just Cavalli vás bude hýčkat vůní růžového dřeva, zatímco Estée Lauder Beyond Paradise vás zklidní jemným čajovníkem.

Vyberte si dámský parfém s dřevitými tóny, který vám nejvíce vyhovuje!

Víme, že každý si zaslouží cítit se dobře a poznat dotek krásy, a proto vytváříme vysoce kvalitní vůně za dostupné ceny. Naše kompozice jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí, které získáváme z naprosto stejných zdrojů jako složky originálních parfémů.

Když se rozhodnete pro francouzské parfémy z naší stáčírny, můžete si být jistá, že vybíráte správně, protože vysoká kvalita je certifikována správnou výrobní praxí.

Mezi dámské parfémy s dřevitými tóny, které jsou u našich zákaznic nejoblíbenější, patří Calvin Klein Euphoria s výrazným tónem mahagonu, Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver se sametovým vetiverem a Tom Ford Soleil de Feu s teplým podtónem santalového dřeva.