Dámský parfém dřevitá

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 184 produktů

Hledáte úžasnou vůni, která odráží eleganci, třídu a bude vás doprovázet při každodenních úkolech v práci i mimo ni? Objevte neokázalou krásu a smyslnost dámských parfémů s dubovým mechem. Ty již okouzlily nejednu naši zákaznici a ještě neřekly v této věci poslední slovo!

Dámské parfémy s dubovým mechem se hodí na každý den

Možná si ani neuvědomujete, že již znáte a máte rády dámské parfémy s dubovým mechem! Jak je to možné? Dubový mech je hlavní složkou rodiny vůní, která je známá jako chypre vůně. Dodává parfémům intenzitu a sílu, a také dělá kompozice prostornými a mnohorozměrnými.

Jak voní dámské parfémy s dubovým mechem? Tento akord je zodpovědný za vůni připomínající les po dešti nebo jemně rašelinový zápach z kousku země nacházejícího se v blízkosti zarostlého rákosového jezera. Není pravda, že tento prvek skvěle podněcuje představivost? Na stránce parizske.cz najdete právě takové kompozice a jejich vysoce kvalitní náhražky.

Nejúžasnější kompozice dámských parfémů s dubovým mechem

Naše TOP 3 je plné třídy a elegance, zajímavé, zda se bude líbit i vám?

  • Bottega Veneta Bottega Veneta je klasická, silná, úžasná vůně s růžovým pepřem, bergamotem, jasmínem a dubovým mechem.
  • Chloé Nomade – kompozice skládající se z tónů mirabelky, bergamotu, frézie a dubového mechu.
  • Chanel No 5 vůně se skládá m.j. z aldehydů, ylang-ylang, růže a dubového mechu.

Na parizske.cz na vás čeká ještě více vonných inspirací!