Bottega Veneta parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 2 z 2 produktů
Podívejte se také na:

Značka Bottega Veneta je synonymem luxusu a italské elegance, a samotný název se překládá jednoduše jako benátský obchod. Co se skrývá za tímto názvem a proč jsou Bottega Veneta vůně jedny z nejkrásnějších v celé Itálii? Odpovědi najdete níže!

Bottega Veneta – italská značka s tradicí

Ne každá značka má jméno a příjmení zakladatele nebo zakladatelky. Bottega Veneta vychází z jednoduchého řemeslného obchodu se zbožím vyrobeným z kůže, který se dostal do zručných rukou uměleckého ředitele Tomase Maiera.

Jak se ukázalo, spojení řemeslných zkušeností s tvůrčím myšlením a konceptem německého designéra stačily k tomu, aby italskou značku povýšily na piedestal nejluxusnějších značek v celé Evropě.

Bottega Veneta se proslavila koženou galanterií se specifickou metodou zpracování – kabelky byly vytvářeny ze spletené kůže ve výpletovém vzoru nazývaném intrecciato. Způsob výroby galanterie se stal rozpoznávacím znakem značky a Bottega Veneta už nemusela dále trápit své produkty velkými logy pro jejich propagaci.

Parfémy Bottega Veneta – umění uzavřené v jednoduché formě

Bottega Veneta se proslavila třemi modely kabelek, které můžeme klidně označit jako it bag, a to Knot, Veneta a Cabat. Perly z kožené galanterie se staly velkým hitem a jsou rády kupovány zákaznicemi po celém světě.

Kožené kabelky vyrobené řemeslnou metodou však nejsou všechno, co nám značka Bottega Veneta nabízí. Parfémy jsou samozřejmě další větví módního průmyslu, která se ukázala štědrá pro italský módní koncept.

První láhev parfému měla premiéru v roce 2011 a nesla název Bottega Veneta. Parfémy obsahují rozmanité tóny – dubový mech, pačuli, růžový pepř a samozřejmě kůži. Tato šípově-kožená kompozice je asi jednou z nejznámějších a nejumělečtějších formulí módního domu Bottega Veneta.

To samozřejmě není konec parfémové rodiny Bottega Veneta, protože po úspěchu první láhve parfému vznikly další kompozice, včetně Knot z roku 2014, Bottega Veneta Pour Homme z roku 2013 a kolekce Illusione, která byla zahájena v roce 2019.

Bottega Veneta – vůně luxusu

Naše společnost Pařížské Parfémy je tým složený z dobře se doplňujících nadšenců do parfémů. Stejně tak je to i s našimi autorskými kompozicemi!

Srdcem parfémů Pařížské Parfémy jsou pečlivě sestavené formule, na které dohlíží profesionální parfumér a všechny parfémové složky jsou látky, které dovážíme z Evropy.

Chceme každému milovníkovi a milovnici parfémů přinést trochu luxusu, proto nabízíme jak originální Bottega Veneta parfémy, tak i naše vlastní vůně, které odpovídají individuálním potřebám a rozpětí rozpočtu.

Jsou naše vůně skutečně tak dobré, jak o nich píší spokojené zákaznice? Nemusíte nám věřit na slovo. Každou vůni z naší autorské kolekce můžete zakoupit a s důvěrou vyzkoušet, abyste se ujistili, zda je to opravdová láska, nebo ne. Máte 90 dní od data nákupu na vrácení a přijímáme zpět láhve s minimálním použitím!