Pánský parfém Carolina Herrera

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 6 z 6 produktů

V naší internetové parfumerii Pařížské Parfémy najdete jak pánské vůně Carolina Herrera, tak i vysoce kvalitní náhrady. Všechny naše kompozice vytváříme z kvalitních surovin, abychom vyhověli očekáváním našich zákazníků. Podívejte se na náš sortiment a vyberte si parfémy inspirované nebo pánské parfémy Carolina Herrera pro sebe!

Pánské parfémy Carolina Herrera – vyberte vůni, která vyjádří vaši osobnost 

Víme, že naši zákazníci hledají vysoce kvalitní vůně, které krásně vyjádří a zdůrazní individuální rysy charakteru a také dodají sebevědomí v každodenních situacích.

Pánské parfémy Carolina Herrera, stejně jako naše náhrady parfémů Pařížské Parfémy, jsou trefou do černého! Dbáme na vysokou kvalitu každé kompozice, proto do inspirovaných vůní přidáváme pouze ověřené suroviny vysoké kvality, které pocházejí z Francie a evropských zemí.

Každá kompozice je dermatologicky testována, nezpůsobuje alergie a navíc chceme zdůraznit důležitý aspekt pro nás – netestujeme Pařížské Parfémy na zvířatech! Naše práce se opírá o certifikované postupy Dobré výrobní praxe a do našich úkolů jsme rovněž implementovali normy (ES) č. 1223/2009 a ISO 22716.

Právě takto chceme vytvářet kompozice vůní, včetně vůní inspirovaných pánskými parfémy Caroliny Herrery, které budou splněním snů našich zákazníků.

Pánské vůně Carolina Herrera jsou moderní a minimalistické

Mezi mnoha různými kompozicemi vůní se pánské parfémy Carolina Herrera vyznačují moderní strukturou, čistým uspořádáním tónů a minimalistickým designem.

Budou ideálním doplněním osobnosti sebevědomých, nezávislých a odvážných mužů. Muži, kteří si vybírají kompozice od Caroliny Herrery a naše náhrady parfémů, rádi objevují nové věci, jsou plni optimismu, humoru a jejich citlivost k okolnímu světu jim získává mnoho přátel.

V naší nabídce na parizske.cz najdete zajímavé inspirované vůně, které jsme uzavřeli do lahviček různých velikostí, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Naše vůně mají 30 ml, 50 ml a 104 ml. Nejmenší objem je nejčastější volbou těch, kteří ještě nevědí, zda jim daná vůně bude vyhovovat. Lahvička 50 ml je velmi často vybírána jako dárek, a největší objem kupují ti, kteří jsou do dané kompozice zcela zamilovaní.

Vyberte si nejkrásnější pánskou vůni Carolina Herrera 

Je těžké vybrat nejkrásnější pánské parfémy Carolina Herrera, protože každá kompozice se hodí k jinému charakteru a může být použita při různých příležitostech. Doporučujeme, abyste si vůně sami poznávali a testovali je na vlastní kůži, protože jen tak jsme schopni určit, co nás skutečně nadchne.

Chceme, aby každý zákazník byl se svým výběrem spokojen, a proto dáváme až 90 dní na pořádné otestování inspirovaných parfémů a případné vrácení. Parfémy s minimálním opotřebením přijímáme bez problémů.

Mezi našimi favority v pánských vůních Caroliny Herrery jsou bezpochyby dvě kompozice:

  • Carolina Herrera Bad Boy – orientálně kořeněná vůně s tóny bílého pepře, cedru a fazolí tonka.
  • Carolina Herrera 212 Men – klasická kompozice s tóny zeleně, zázvoru, pižma.

Pro ještě více vonných inspirací navštivte stránku parizske.cz!