Dior parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 16 produktů
Podívejte se také na:

Christian Dior debutoval v roce 1947 přehlídkou své kolekce New Look, která zásadně ovlivnila dějiny módy. Ale ne každý ví, že během této slavné přehlídky měly modelky na sobě také parfémy. Dior tehdy představil nejen módu, ale i nesmrtelnou vůni Miss Dior, vytvořenou na počest jeho sestry Catherine.

Dior – luxusní značka, která měla obtížný začátek

Na samém začátku je třeba poznamenat, že mládí Christiana Diora připadlo na obtížné období kolem druhé světové války. Po nejhorším čase válečného zmatku otevřel Christian Dior v Paříži vlastní módní dům a představil světu úžasnou moderní kolekci dámského oblečení.

Moderní byly nejen střihy boxových šatů, ale také tvary sukní a sak, které jednoduchým a elegantním způsobem modelovaly ženské tvary. Kolekce podepsané jménem Dior se rychle staly synonymem dobrého vkusu a jednoduché klasické elegance.

Francouzskou módní značku podporovaly slavné filmové hvězdy – Marlene Dietrichová, Rita Hayworthová nebo Ava Gardnerová. S časem se kolekce oděvů Dior staly rozpoznatelnými také mimo Evropu.

Parfémy Dior – začalo to úžasným Miss Dior

První Dior parfémy vznikly paralelně se slavnou kolekcí a byly představeny během inaugurační přehlídky mladého návrháře. Patřil k nim květinový obláček Miss Dior – úžasná vůně věnovaná velké milovnici květin a umění, tedy sestře Christiana.

Kolekce oděvů byly velmi důležité, ale stejně důležité se ukázaly být i vůně, což sám Christian Dior zdůrazňoval. Vůně se staly samostatnou, vedoucí větví ve francouzském módním domě a na mnoho let se zapsaly do kánonu módy a krásy.

V roce 1948 vyšla krásná kompozice Diorama, složená z chyprově-ovocných tónů, a v 70. letech se objevily chyprově-květinové Dior, stejně jako slavné Dioressence s aldehydovým zdůrazněním.

Téměř každá parfémovaná voda a toaletní voda Dior jsou vůně, které se navždy zapsaly do historie. Stačí zmínit orientálně-dřevitý Dune z roku 1991 a z téže vonné rodiny Dolce Vita z roku 1994.

Existují různé varianty parfémů Addict, pak ikonické pánské Dior Homme, Fahrenheit, Eau Sauvage, Higher. Série J’adore, Poison, další verze Miss Dior – seznam ikon je opravdu nekonečný!

Dior vůně – přečtěte si, vyberte a zjistěte, co vám vyhovuje!

Úžasné parfémy značky Dior jsou jen jednou z oblastí, kterou vám chceme nabídnout. Víme, že každý hledá něco jiného a každý si zaslouží trochu potěšení. Právě s touto myšlenkou vytváříme koncepce parfémových náhražek s vysokým stupněm parfemace a s ingrediencemi vysoké kvality.

V našem malém týmu Pařížských parfémů pracuje profesionální parfumér, který vytváří úžasné receptury, oceněné spokojenými zákaznicemi. Všechny složky v našich kompozicích jsou pečlivě vybírány a dováženy z Evropy.

Držíme se pravidla, že láska k vůni musí být upřímná a autentická, a proto, pokud naše kompozice nesplní vaše očekávání, můžete je vrátit do 90 dnů od nákupu. Je to jednoduché: všichni by měli být šťastní!