Dámská květinová vůně

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 209 produktů

Mezi mnoha kompozicemi dámských květinových parfémů můžeme rozlišit sladké, zářivé nebo sametové a omamné vůně. Květiny v parfémech jsou svůdné, nonšalantní a vždy dodávají šarm. Prohlédněte si naše nalité kompozice parfémů a vyberte si tu pravou vůni pro vás!

Jak voní dámské květinové vůně?

Dámské květinové parfémy jsou velmi širokou rodinou vůní, která zahrnuje bílé noční květiny, jemné jarní květiny i vznešené a zralé odrůdy, jako je růže, kosatec nebo magnólie.

Květinové vůně se často kombinují s citrusy, v takovém případě voní svěže a čerstvě a každé ráno vám dodají energii. Květinové vůně naopak v kombinaci s vanilkovým nebo kořeněným základem vytvářejí smyslnou směs, kterou můžete nosit pro zvláštní příležitosti nebo večerní setkání.

Na webových stránkách naši online parfumerie najdete nejen originální parfémy – máme také vlastní kompozice, tj. lité parfémy, které jsou téměř zrcadlovým obrazem svých parfémových originálů.

Dlouho jsme hledali zlatou střední cestu mezi vysokou kvalitou a cenovou dostupností a jako řešení nabízíme rozsáhlý sortiment pařížských parfémů. Složky bereme ze stejných zdrojů jako látky pro originální parfémy a zákazníci si naše kompozice chválí pro jejich trvanlivost a věrnost reprodukce.

Pro koho by byl nejlepší dámský květinový parfém?

Dámský šatník může být založen na klasickém základu, ale vždy potřebuje ty správné doplňky, aby byl výrazný. Dámské květinové vůně jsou dokonalým doplňkem k jakémukoli outfitu, který můžete nosit jak neformálně, tak pro zvláštní příležitosti.

Kompozice jarních květin, jako je fialka, prvosenka a tulipán, podtrhují zasněnost a veselou rozvernost. Na druhé straně tajemný oleandr, smyslné opium nebo sametový kosatec zvýrazňují kreativitu a uměleckou povahu ženy.

Nádherný parfém s fialkou je Guerlain Insolence EDP, svěží tulipán se skrývá ve vůni Michael Kors Island Fiji. Mnohovrstevnatá vůně s oleandrem je Nina Ricci Mademoiselle Ricci a večerní tóny kosatce se skrývají v Jimmy Choo Iris Crush. A nesmíme zapomenout ani na nádhernou květinovou kompozici Versace Bright Crystal, v níž se prolínají tóny pivoňky, lotosu a magnólie.

Nejkrásnější květinové dámské parfémy

V kategorii dámských květinových parfémů je tolik krásných kompozic, že stojí za to vyzkoušet jak ty klasické, tak jejich moderní interpretace. V našem portfoliu parfémů inspirovaných vůní najdete nádherně ztvárněné květinové kompozice a příznivá cena za jednu lahvičku vám umožní obohatit svůj toaletní stolek nejen o jeden kus, ale hned o několik!

K testování doporučujeme zejména tyto květinové kompozice, které se hodí na všechny typy pleti a předvedou svou krásu bez ohledu na roční období. Vyzkoušejte naše tři nejlepší – Lacoste Lacoste Pour Femme s frézií a fialkou, Gucci Gucci Guilty EDP s triem šeříku, fialky a pelargonie a Dolce & Gabbana Sicily se svůdnými tóny zimolezu, pomerančového květu a hyacintu.