Pánský parfém Calvin Klein

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 19 produktů

Calvin Klein pánské parfémy

Parfémy pro muže od značky Calvin Klein představují svět, v němž se určitě najdou muži plní energie, charisma, připravení k akci, a ti, kteří jsou otevření novým výzvám a důsledně směřují k realizaci svých plánů. Zjistěte, jaké vůně jsme pro vás připravili v našem internetovém obchodě a vyberte si tu, která vás nejlépe popisuje!

Pánské parfémy Calvin Klein – splňte si své sny

Pánské parfémy Calvin Klein jsou skvělé, celosvětově známé kompozice různých složek, které se krásně usazují na pokožce. V sortimentu internetové parfumerie Pařížské Parfémy naleznete originální vůně, ale to není vše, co můžeme nabídnout.

Věříme, že každý si zaslouží trochu radosti, bez ohledu na svůj rozpočet. Proto vytváříme inspirované parfémy, které jsou téměř identické s jejich originály.

Proč věřit našim odborníkům? Složky pro kompozice dovážíme přesně z těch samých míst, která využívají velké značky, takže není možné mluvit o rozdílu v kvalitě. Dáváme si záležet na tom, aby formule byly co nejvěrněji reprodukovány a zároveň dlouho vydržely na pokožce.

Prohlédněte si recenze našich zákazníků – vše je viditelné na kartách jednotlivých produktů. U nás platíte za dobrou kvalitu balenou do jednoduchých skleněných flakonů, označených pouze katalogovým číslem, a nikoli známou značkou.

Díky rozumnému využití rozpočtu si můžete dopřát ne jednu, ale dvě nebo tři kompozice inspirované vůní pro muže od Calvin Klein pro různé roční období!

Pánské voňavky Calvin Klein – pro koho jsou nejlepší?

Hledáte výjimečnou vůni na každý den, nebo sníte o intenzivních mužských kompozicích pro večer? Odpovědí na tyto potřeby jsou vysoce kvalitní inspirované parfémy, které vytváříme na základě originálního složení.

Pánský parfém Calvin Klein Euphoria Men je vůně složená mimo jiné z pepře, černé bazalky a semiše. Tyto parfémy dokonale odrážejí mužnost, bezchybnou eleganci a nadčasovou třídu. Budou se líbit odvážným a smělým mužům, kteří moudře využívají své vyjednávací dovednosti a zároveň jsou sebejistí.

Na druhou stranu, Calvin Klein CK One je parfémem pro spontánní, veselé a bouřlivé muže, kteří se nebojí riskovat a vždy vidí světlou stranu věcí. CK One obsahuje mimo jiné citrón, zelené tóny, bergamot a také kořen irisu a cedr.

Pánské parfémy Calvin Klein – tyto kompozice musíte znát!

Je těžké vybrat nejkrásnější pánské vůně od Calvin Klein, ale uvedeme naše top 3, které byste měli rozhodně vyzkoušet!

Calvin Klein Eternity for Men – klasika založená na levandulových, citronových a šalvějových akordech s přídavkem pelargonie, jantaru a santalového dřeva.

Calvin Klein Obsession Night for Men – nádherná vůně složená z aromatického kardamomu, muškátového oříšku a také vanilky a pačuli. Ideální pro večerní výlety.

Calvin Klein CK2 – kompozice založená na tónech wasabi, listů fialek, vůně oblázků, kořenu irisu a vetiveru.

Každá z těchto vůní je k dispozici ve formě náhradních parfémů, které jsme připravili speciálně pro zákazníky internetové parfumerie Pařížské Parfémy.