Tom Ford parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 9 z 9 produktů
Podívejte se také na:

Říct, že Tom Ford je módní návrhář, je rozhodně málo! Kreativní ředitel slavné módní značky, scenárista spektakulárních módních přehlídek, stejně jako filmový režisér a scenárista s cenou poroty na 73. ročníku Benátského filmového festivalu. Tom Ford je mnohostranný a jedinečný umělec, který se ve světě módy a parfémů cítí jako ryba ve vodě.

Tom Ford – návrhář, scenárista, vizionář

Mladý Tom Ford začal studovat dějiny umění na univerzitě v New Yorku, ale brzy studia opustil ve prospěch interiérového designu. Poslední rok svých studií strávil stáží ve francouzské módní značce Chloé a poté se dostal do módního domu Gucci, kde zastával pozici kreativního ředitele stylistů.

Po nějaké době se stal kreativním ředitelem Gucci, což byl milník v jeho kariéře. Po několika letech založil značku pod svým vlastním jménem, kterou nakonec prodal po 17 letech za obrovskou částku téměř 3 miliardy dolarů.

Tom Ford také režíroval dva celovečerní filmy – “Samotný muž” a “Zvířata noci”. Za první film získal nominaci na Zlatého lva na 66. ročníku Benátského filmového festivalu a za druhý film obdržel Cenu poroty na 73. ročníku Benátského filmového festivalu.

Tom Ford – parfémy, na které nezapomenete

V módním průmyslu se americký designér věnoval nejen tvorbě přehlídek a úžasných modelů pro své kolekce. Ford také vytvářel vůně s neuvěřitelnou silou, intenzitou a vznešenou krásou.

Parfémy Tom Ford to především černé, temné, sametové Black Orchid a bílé, krémové a okouzlující White Patchouli. První vůně patří do květinově-dřevité kategorie a vyniká teplými, kořeněnými tóny tartufů, černého rybízu, ylang-ylangu a kadidla.

Parfémovaná voda White Patchouli je široce-květinová vůně s akcenty bílých květů, koriandru, pačuli a pivoňky. Rytmické lahvičky skrývají elegantní a precizní kompozice, které lze nosit jak ve dne, tak na večer.

Každá další vůně Tom Ford je především vyjádřením klasické elegance, ale vnímané zcela moderním způsobem. Orientálně-sladké, dřevitě-orientální nebo sladko-květinové kompozice se líbí jak ženám, tak mužům.

Parfémovaná voda Tom Ford nebo kvalitní náhražka

Při vytváření značky Pařížské Parfémy jsme měli na paměti preference a potřeby mnoha lidí, kteří hledají kvalitní alternativy k originálním vůním. Naše parfémy jsou připravovány profesionálním parfumérem a všechny ingredience dovážíme z Evropy.

Na webových stránkách parizske.cz najdete výběr mezi originálem (parfémy Tom Ford) a kvalitní náhražkou s mnoha různými vůněmi podobajícím se značce Tom Ford. Kompozice Pařížských Parfémů jsou chváleny mimo jiné pro svou vysokou intenzitu, skvělou trvanlivost a přijatelnou cenu.

Nemusíte nám věřit na slovo, objednejte si a vyzkoušejte naši kompozici, a pokud se rozhodnete ji vrátit, máte na to až 90 dní! Parfémy s minimálním použitím přijímáme okamžitě.