Chanel parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 12 produktů

Coco Chanel je jednou z nejslavnějších Francouzek, která způsobila revoluci ve světě módy a zanechala za sebou modely oblečení a parfémů, které jsou dodnes v oblibě. Parfémy Chanel jsou klasikou v lexikonu parfumerie – stojí za to je poznat, abyste se dozvěděli, jak voní styl a elegance!

Coco Chanel – francouzská módní ikona a synonymum elegance

Coco Chanel měla hodně co říct o módě a dělala to, v co nejvíce věřila – změnila přístup k denní módě. Uvedla nový způsob oblékání, uvolnila ženské siluety z tuhých forem a dala jim jednoduché sportovní střihy.

Do širokého povědomí uvedla také zvonové kalhoty, jednoduchý rolák, kostýmek s pepito vzorem a ikonické, rozpoznatelné parfémy Chanel č. 5.

Víte, že klasická Chanel pětka vznikla před více než 100 lety?! Její úžasná kompozice, založená převážně na aldehydech, stejně jako vůně jasmínu, růže a irisu, způsobuje, že parfémy Chanel voní na každé osobě ohromně.

Mnoho hereček a filmových hvězd bylo ambasadorkami těchto parfémů, ale asi jen jedna proslula větou, kterou se cituje dodnes… Marilyn Monroe ve svém rozhovoru v rádiu řekla, že na spaní si nanáší jen pár kapek parfému Chanel č. 5!

Parfémy Chanel – kterou vůni si vybrat?

Paleta vůní Chanel samozřejmě zahrnuje nejen ikonickou pětku. Mezi krásné vůně patří také květinově-svěží kompozice jako Coco Mademoiselle nebo úžasná šípková Chance Eau Tendre.

Značka Chanel a vůně, které vytváří, jsou bezpochyby synonymem nadčasové elegance. Bez ohledu na to, zda si vyberete citrusově-orientální Chance, květinově-orientální Allure nebo dřevitě-květinové Egoiste Platinum, můžete si být jisti, že dostanete krásně vypracovanou kompozici, která se osvědčí jak ve dne, tak večer.

Parfémy Chanel jsou také skvělým dárkem, protože víte, že darujete blízké osobě nadčasovou krásu a eleganci. Vůně Chanel se krásně sladí s pokožkou v každém ročním období.

Chanel vůně – vyberte si styl a třídu, které nezestárnou

Na stránkách našeho internetového obchodu parizske.cz naleznete mnoho zajímavých nabídek od značky Chanel, ale to ještě není vše. Pařížské Parfémy jsou malý tým, který vytváří vlastní vůně.

Každý recept vychází z pera profesionálního parfuméra a všechny ingredience použité při výrobě vůní jsou esence dovezené z Evropy. Vycházíme z předpokladu, že každý si zaslouží trochu potěšení aniž by musel za to utratit hodně peněz.

Naše kompozice jsou oceňovány klientkami a klienty, kteří chválí intenzitu a sílu kompozic a také jejich dobry odraz vzhledem k vzorům. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom dodali vysokou kvalitu spojenou s dobrou cenou.

Zveme vás k vyzkoušení našich kompozic a samostatnému posouzení. Seznamte se s parfémy, vyzkoušejte je a pokud vám přesto nesednou, máte až 90 dní na vrácení.