Lancome parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 9 z 9 produktů
Podívejte se také na:

Hodně se hovoří o módních domech, které se nejprve proslavily návrhy oblečení a až poté uvedly na trh své parfémy. Lancôme je značka, kterou založil parfumér a dodnes se zabývá výrobou parfémů Lancôme a luxusní kosmetikou. Přečtěte si historii společnosti Lancôme!

Lancôme – francouzské parfémy odjakživa

Parfumérem, který založil Lancôme v roce 1935, byl Armand Petitjean. Jeho snem a podnikatelským nápadem bylo vytvořit francouzskou firmu, která obnoví parfumérskou etiku a začne vyrábět vůně, které budou moci konkurovat americkým parfémům.

Název Lancôme pochází z francouzského zámečku Le Château de Lancosme, který symbolicky odkazoval na tradici. Změna jednoho písmene ve jménu zámku na charakteristické Ô s háčkem byl nápad, který se osvědčil – právě to slavné Ô dalo název jedné z nejrozpoznatelnějších kompozicí Lancôme – parfém Ô de Lancôme z roku 1969.

Symbolickou vůní a logem značky se stala růže, která je královnou květin a symbolem lásky. Armand Petitjean před založením Lancôme pracoval jako parfumér ve firmě Françoise Cotyho.

Nové chemické procesy, velká odhodlanost zakladatele a skvělá příprava parfumérů a umělců navrhujících parfémové lahvičky přispěly k tomu, že Lancôme se brzy stal značkou s evropským dosahem.

Parfémy Lancôme jsou především vůní růže

Armand Petitjean vydal své první parfémy v roce založení značky, tedy v roce 1935. Začal na vysoké notě, protože na světové výstavě v Bruselu představil hned 5 svých kompozicí: parfémy Lancôme Conquête, Bocages, Kypre, Tendre Nuit a Tropiques.

První z nich voněly neroli, citronem, pomerančem, bulharskou růží a jasmínem, zatímco poslední byla Petitjeanova oblíbená vůně. Téměř každá další parfémovaná a toaletní voda Lancôme měla v sobě růžový nádech.

Nicméně různorodost kompozic způsobila, že vůně Lancôme se od sebe lišily a každý si mohl vybrat něco pro sebe. Mnoho vůní se pevně zapsalo do kroniky parfémů, a to včetně Trésor, Miracle, Magnifique, Hypnose a především La Vie Est Belle, jejíž tváří je krásná Julia Roberts.

Vůně Lancôme – vyberte si tu, která vám vyhovuje

Naše společnost Pařížské Parfémy se řídí myšlenkou, že si každý zaslouží trochu potěšení. Proto jsme vytvořili místo, kde profesionální parfumér rozděluje naše vůně na jednotlivé akordy a skládá je do plnohodnotných vůní.

Někteří preferují originální vůně Lancôme, a právě takové nabízíme v naší nabídce na našich stránkách. Jiní by si však rádi koupili vůně, které odpovídají jejich individuálním potřebám a rozpočtu. U nás si každý najde něco pro sebe!

Spokojené zákaznice a zákazníci chválí vysokou intenzitu a kvalitu vůní Pařížské Parfémy. Je to opravdu tak? Ano, ale nemusíte nám věřit na slovo! Přečtěte si o nich, objednejte si a vyzkoušejte vybrané vůně. Pokud zjistíte, že to není to, co jste očekávali, můžete bez problémů vrátit parfémy do 90 dnů od data jejich nákupu.