Dámský parfém Chanel

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 12 produktů
Podívejte se také na: Chanel parfémy Pánský parfém Chanel

Každá žena si zaslouží trochu potěšení! V nabídce našeho internetového obchodu Pařížské Parfémy naleznete široký výběr parfémů pro ženy od značky Chanel, ale také mnoho skvělých a kvalitních náhrad, které se krásně rozvíjí na kůži. Prověřte naši nabídku a vyberte si nejkrásnější parfémy, které plně popisují vaši osobnost!

Parfémy pro ženy Chanel – vůně, která vás inspiruje!

Věříme, že potěšení patří každému, ať už je rozpočet vysoký či nízký. Chceme, aby každá žena měla výběr, proto v naši online parfumerii nabízíme široký výběr vůní – od vlajkových kompozic známých návrhářů, např. dámský parfém Chanel, až po inspirované vůně, které nezaostávají za těmi prvními z hlediska kvality.

Ptáte se, jak je to možné? Všechny složky, které používáme při výrobě nalitých parfémů, pocházejí přesně z téhož zdroje, ze kterého čerpají velké koncerny a známé značky.

V našem sortimentu vůní nabízíme jednoduché skleněné lahvičky a všechny názvy jsou katalogová čísla – nemáme známé logo a světové reklamní kampaně, ale právě díky tomu můžeme nabídnout jak vysokou kvalitu, tak příznivou cenu.

Dámské parfémy Chanel – elegantní vůně pro ženy

Vybráním inspirovaných parfémů šetříte svůj rozpočet, ale můžete si také splnit své sny o mnoha vůních ve vašem toaletním stolečku. V našem sortimentu najdete jak parfémy na jaro a podzim, tak i na léto a zimu.

Skvělá kompozice, známá snad všem milovníkům dokonalé elegance – dámský parfém Chanel č. 5 – je poklonou luxusu a klasické kráse. V nabídce Parížských Parfémů najdete také inspirovanou kompozici, která dokonale kopíruje svůj originál. Klasická Pětka je kombinací aldehydů, irisu, růže a dubového mechu.

Na druhou stranu, parfémy pro ženy Chanel Coco Mademoiselle jsou elegancí s nádechem orientálního koření. Máme zde pomeranč, ylang-ylang, tureckou růži a tonkový bob.

Nejkrásnější dámské vůně Chanel – to nesmíte promeškat!

Je nesmírně těžké vybrat nejkrásnější parfémy pro ženy od Chanel, protože je tolik skvělých kompozic, že se prostě neodvážíme vybrat jen jednu. Inspirované vůně, které najdete na stránkách Pařížských Parfémů, jsou přesným odrazem svých originálů a jejich trvanlivost je opravdu dlouhá. Pokud si nejste jistá, zda je to vůně pro vás, dáváme vám až 90 dní na vrácení, protože chceme, aby každá žena byla spokojená se svým výběrem.

Našimi favority mezi dámskými vůněmi Chanel jsou

  • Chanel Chance – vůně postavená kolem akordů pačuli, jasmínu, pižma a vetiveru. Přesně pro spontánní ženy plné životní energie.
  • Chanel Allure – kompozice pro rozvážné a romantické, které pevně stojí na zemi, ale nikdy nezapomínají, že sny jsou hnací silou celého světa. Tato vůně obsahuje citron, maracuja, zimolez, magnolii, vanilku a santalové dřevo.
  • Chanel Coco EDP – nádherný, ozdobný ornament, kterým dokonale doplníte večerní outfit nebo si přidáte odvahu každý den. Vůně obsahuje mimo jiné bulharskou růži, hřebíček, jantar a santalové dřevo.