Givenchy parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 6 z 6 produktů
Podívejte se také na:

Co spojuje Huberta de Givenchy, francouzského módního návrháře, s filmem? Jsou to určitě tvorby, které se trvale zapsaly do módní kroniky! Múzou pro slavného návrháře byla Audrey Hepburn, pro niž šil nejenom šaty. Tváří první vůně od Givenchyho – L’Interdit, byla také slavná Audrey.

Hubert de Givenchy a kostýmy pro největší hollywoodské hvězdy

Slavný francouzský návrhář Givenchy začal svou profesní cestu studiem kreslení a paralelně získával zkušenosti pod dohledem osvědčených francouzských módních návrhářů. Po několika letech usilovné práce založil vlastní módní dům ve Francii a v roce 1952 představil svou první kolekci dámských oděvů.

Další přehlídky a elegantní, moderní a jednoduché návrhy zajistily, že ženy toužily nosit oblečení s Givenchy značkou. Návrhář se také proslavil díky velkému plátnu, neboť vytvořil několik ikonických kostýmů, například pro Audrey Hepburn.

Navrhl plesové šaty, ve kterých Hepburn vystupovala ve filmu Sabrina od Billyho Wildera, ikonické černé šaty ze Snídaně u Tiffanyho a byl také nominován na Oscara za nejlepší kostýmy ve filmu Veselá pusa, opět s Hepburn v hlavní roli.

Navíc oblékal manželku amerického prezidenta Jacqueline Kennedy Onassis, herečku Elizabeth Taylor a legendu amerického Vogue – Diane Vreeland.

Givenchy – parfémy, na které nelze zapomenout

Hubert de Givenchy představil módnímu světu nové střihy blůzek, sukní, sak a šatů a také přišel s ozdobným volánem, dvoudílnými plavkami, tedy bikinami. Seznam úspěchů francouzského návrháře je velmi dlouhý a zdaleka zde nekončí.

První Givenchy parfémy, slavné L’Interdit, jsou květinově-aldehydovou kompozicí, která získala mnoho pozdějších reinterpretací, a nejnovější verze z roku 2023 – L’Interdit Burning Neroli – sklízí skvělé recenze.

Vůně Givenchy jsou milníky v parfumerii, protože téměř vždy jsou to kompozice, které neztrácejí na síle rok po své premiéře. Můžeme zde zmínit květinový Amarige a Hot Couture, orientálně-květinové Ange ou Demon nebo ikonickou Organzu z téže rodiny vůní.

Pánské Givenchy parfémy, jejichž popularita neustále roste, zahrnují například Pi, Gentleman a Givenchy pour Homme.

Givenchy – vůně, které okouzlují různými způsoby

Před nějakou dobou jsme založili společnost, ve které pracuje tým nadšenců do vůní. Profesionální parfumér vytváří kompozice, do nichž dovážíme suroviny pouze z evropských oblastí.

Pařížské Parfémy vznikly, protože věříme, že každý si zaslouží trochu luxusu. Někteří lidé milují originální Givenchy parfémy, a právě tyto lahvičky prodáváme ve našem internetovém obchodě, zatímco jiní chtějí vyzkoušet luxusní vůni za rozumné ceny.

Na stránkách parizske.cz si můžete přečíst mnoho pozitivních recenzí od našich spokojených zákaznic a zákazníků, ale nemusíte jim slepě věřit. Vyberte si svou kompozici, vyzkoušejte ji a přesvědčte se na vlastní kůži, zda je to opravdová láska. Dáváme vám 90 dní na vrácení, abyste zjistili, jestli to je, nebo není ono. Prostě chceme, aby všichni byli šťastní.