Dolce Gabbana parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 9 z 9 produktů
Podívejte se také na:

I přestože italský módní dům Dolce & Gabbana ještě neoslavil 40 let, jejich vášnivé a elegantní designy plné ženskosti a luxusu jsou známé po celém světě. Italský duet neznamená pouze krásné šaty, smyslné spodní prádlo a plavky, ale také úžasné parfémy Dolce & Gabbana!

Dolce & Gabbana je italský luxus pro každé roční období

Domenico Dolce a Stefano Gabbana jsou zástupci dvou vzdálených oblastí Itálie – jeden pochází ze Sicílie a druhý z Milána. Regionální a kulturní rozdíly, které jsou v Itálii výrazné, jim však nezabránily ve vytvoření luxusního módního domu, jehož klientkami jsou například největší celebrity a filmové hvězdy.

Dolce & Gabbana vytvořili ikonický model sicilského šatníku – lehké šaty s ramínky, které krásně zdůrazňují poprsí. Přinesli do širokého povědomí žakárové, hedvábné a sametové látky, které se rychle staly symbolem luxusu a kvalitního designu.

Jejich modelky a múzy to také úžasné ikony filmu, jako například Sophia Loren, Claudia Schiffer nebo Monica Bellucci. Šaty, saka, kalhoty a kabáty od Dolce & Gabbana jsou esencí italské elegance spojené se silnou a sebevědomou ženskostí. Designy tohoto dua jsou nadčasové a lze je nosit po celý rok.

Dolce & Gabbana – parfémy, které budete chtít stále nosit

První parfémy Dolce & Gabbana vznikly v roce 1992 a okamžitě se staly hitem. Jednoduchá obdélníková láhev s červeno-zlatým uzávěrem, v hedvábné, sytě červené krabičce, ohromovala svou sílou a hloubkou.

Červené parfémy Dolce & Gabbana jsou květinovo-aldehydovou kompozicí obsahující například břečťan, mandarinku, frézií, sametku a koriandr. První vůně z 90. let se stala hitem a každá další jen potvrzovala dobré jméno parfémového řádu Dolce & Gabbana.

Vůně, které vznikly od té doby, zahrnují například citrusovo-ovocnou Light Blue, rebarborovo-dyně L’Imperatrice nebo orientálně-květinovou kompozici The One s broskví, ambrou, bergamotem a vanilkou.

Parfémy Dolce & Gabbana se vyznačují trvanlivostí, neuvěřitelnou intenzitou a krásnými skleněnými lahvičkami v minimalistickém designu.

Dolce & Gabbana – parfémy na míru

Náš internetový obchod nabízí širokou škálu vůní připravených s ohledem na různé chutě, preference a potřeby. Na stránkách parizske.cz naleznete jak originální parfémy Dolce & Gabbana, tak i náhražky vůní vytvořené pro ty, kteří si přejí vybrat vůně odpovídající jejich potřebám, chuti a rozpočtu.

Značka Pařížské Parfémy vytváří vlastní kompozice, za které je zodpovědný profesionální parfumér z našeho týmu. Všechny složky pro výrobu parfémů dovážíme z Evropy a dbáme na to, aby jejich kvality byla na vysoké úrovní.

V našem internetovém obchodě si můžete vybrat tu vůni, která je vám nejbližší, my vám jenom nabízíme různé možnosti. Pokud se rozhodnete pro vůni od Pařížských Parfémů, můžete ji vyzkoušet a pokud z jakéhokoliv důvodu ji budete chtít vrátit, máte na to až 90 dní od data nákupu.