Gucci parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 10 produktů
Podívejte se také na:

Evropské módní domy jsou známé tím, že nejen navrhují krásné oblečení a doplňky, ale také vytvářejí skvělé vůně. Parfémy Gucci to odvážné, výrazné kompozice, které po mnoho let okouzlují jak ženy, tak muže. Prozkoumejte naši nabídku a rozhodněte se, zda si přejete koupit originál nebo alternativu, která je skvělá díky poměru ceny a kvality.

Gucci je synonymem třídy, elegance a skvělých vůní

Italský módní dům Gucci uvedl na trh své první parfémy v roce 1974 a jejich tvůrcem byl Guy Robert. Od té doby se parfémy Gucci pravidelně objevují a neustále vyvolávají obdiv a nadšení mezi širokou skupinou zákazníků.

První vůně Gucci byly vkusné, elegantní a sofistikované a odrážely dobu, ve které vznikly, protože tehdy byla móda na chyprové parfémy.

S průběhem let začali tvůrci parfémů tvořit nové vůně, které získaly květinové, ovocné nebo sladké akcenty. Dnes najdete v nabídce internetového obchodu parizske.cz takové parfémové lahvičky jako Flora, Guilty, Gucci Rush nebo Bloom.

Navíc, pokud si přejete, můžete se rozhodnout pro alternativu originálních parfémů Gucci, která má velmi vysoký stupeň parfemace. Na našich webových stránkách najdete mnoho pozitivních recenzí, které potvrzují neuvěřitelně přesné ztvárnění původní vůně a úžasnou trvanlivost parfémů.

Parfémy Gucci – od sladkých po květinové

Chuť a preference vůní jsou opravdu různé, proto máme rozdělení do mnoha zajímavých olfaktorických kategorií. Toaletní voda Gucci je skvělým příkladem, protože u této značky máme sladké, orientální, ovocné a květinové vůně.

Různé preference znamenají, že chceme v létě mít radost z jiných vůní než v dlouhých zimních večerech. V nabídce našeho internetového obchodu najdete různorodé parfémové kompozice, které můžete nosit každý den i večer.

Orientální vůně Bloom Profumo Di Fiori je kombinací například santalového dřeva, tuberózy a ylang-ylang. Na druhou stranu, parfémovaná voda Gucci Flora to květinová kompozice s výraznými tóny osmantusu, růže a pivoňky.

Toaletní voda Gucci nebo kvalitní alternativa?

Každý z nás chce mít radost ze života, plně si ho užívat a obklopovat se kvalitními a krásnými věcmi. Naše parfumerie vznikla s cílem dát vám možnost výběru, aby každý mohl si pořídit vybranou vůni, bez ohledu na její cenu.

Proto v naší nabídce najdete originální vůně Gucci, ale také kvalitní alternativy. Naše parfémové kompozice jsou vytvořeny profesionálním parfumérem a všechny složky Paris Perfumes pocházejí z Evropy.

Pokud jste u nás ještě nekupovali, možná nevíte, jak voní naše kompozice, jak se rozvíjí na pokožce a jak dlouho vydrží. Chceme, aby každý výběr byl správný, proto poskytujeme až 90 dní na vrácení parfémů. Během této doby si můžete danou kompozici vyzkoušet, zjistit, zda je to opravdová láska, a pokud ne, můžete ji snadno vrátit.