Orientální vůně pro ženy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 132 produktů

Orientální vůně si spojujeme s kořením, kadidlem a horkým, dusným vzduchem. Přesně taková vůně Orientu je známá už tisíce let, ale současné orientální parfémy pro ženy jsou něco jiného. Prohlédněte si naši rozsáhlou nabídku litých parfémů a najděte si svou perlu orientální vůně!

Jak voní dámské orientální parfémy?

Orient je oblast, která zahrnuje mimo jiné Indii, Barmu, Thajsko a Malajsii s Filipínami. Právě tyto oblasti jsou proslulé svým aromatickým kořením, kadidlem a bohatou a rozmanitou sladkou mapou přítomnou v tamní regionální kuchyni.

Dámské orientální parfémy jsou rozmanité kompozice, které začínají těmi velmi intenzivními, šumivými a kořeněnými, až po lehčí vůně kombinované s květinovými nebo dřevitými tóny.

Na stránkách parizske.cz najdete nejen originální parfémy, ale také inspirované parfémy, tedy levnější náhražky, které se však kvalitou a trvanlivostí neliší od svých originálů.

Pro naše kompozice dovážíme ingredience, které pocházejí přesně ze stejných míst, odkud je berou světoznámé parfumérské firmy. O vysoké kvalitě našich vůní svědčí náš certifikát správné výrobní praxe a rádi bychom dodali, že naše výrobky netestujeme na zvířatech.

Kdy nosit dámské orientální vůně?

Dámské orientální vůně jsou výrazné, bohaté na exotické ingredience a hodí se pro složité, kreativní osobnosti, které nacházejí krásu v místech, věcech a událostech, kde je na první pohled těžké ji vidět.

Tato rodina vůní je intenzivní a nejlépe se hodí pro podzimní, zimní a večerní nošení. Pokud však nemůžete žít bez skořice, kadidla a agaru, sáhněte po parfémech, které je, ano, mají ve svém složení, ale jsou kombinovány s jemnějšími akordy, například květinovými.

Zaprášená a suchá vůně skořice z parfému Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka se krásně snoubí s říjnovým sluncem, které zvýrazňuje její komplexní krásu. Naproti tomu charakteristické koření v kolínské vodě Christian Dior Poison z ní dělá vůni, kterou můžete nosit prakticky kdykoli během roku.

Hořkosladké kakaové boby v kompozici Black Opium Extreme od Yves Saint Laurent se nejkrásněji rozvinou během chladných dnů, kdy vaši pokožku jemně zahřejí vlněné kabáty a kašmírové svetry.

Jak vybrat nejkrásnější orientální parfém pro ženy?

Pro nás je tento výběr velmi obtížný, protože dámské orientální vůně v sobě skrývají mnohovrstevnaté příběhy, které nás neustále okouzlují svou krásou. V portfoliu vůní Pařížských Parfémů jsme se inspirovali parfémy, které se krásně ukládají na kůži a vydrží velmi dlouho.

Naše tipy na přísnou trojici nejlepších vůní jsou však Tom Ford Tobacco Vanille s tabákovými listy a fazolemi tonka, Christian Dior Hypnotic Poison se smyslnou vanilkou a poklad z doby před mnoha lety – kompozice Dolce Vita od Christiana Diora. Posledně jmenovaná vůně je nadčasová díky použití suchého cedru, hřejivého santalového dřeva a špetky kousavé skořice.