Chypre parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 36 produktů
Podívejte se také na:

Chyprové dámské parfémy jsou kategorizovány jako jedny z nejelegantnějších a nejstylovějších. Jsou doporučovány pro odvážné ženy s pevným charakterem, které si jdou za svými sny. Mezi mnoha krásnými chypre vůněmi u nás najdete také inspirované parfémy, které vás ohromí kvalitou a výdrží.

Jak voní dámské chypre parfémy?

Historie chyprových dámských vůní sahá do roku 1917, kdy Francois Coty vytvořil kompozici s názvem Chypre – ve francouzštině to znamená Kypr.

Francois Coty použil dubový mech, citrusy a pryskyřici, což byla v té době novinka. Položil základy zcela nové rodiny vůní, která se vyznačuje luxusem a nádherou. Dámské chyprové vůně mají v sobě lesní prvek, zemité, jemně temné noty a obvykle jsou doplněny svěžími citrusovými a jemně-květinovými tóny.

Na stránce Pařížských Parfémů najdete mnoho chypre vůní, ale to ještě není vše, protože nabízíme také naše autorské kompozice inspirovaných parfémů! Abychom vytvořili vůni, která co nejvěrněji odráží její parfémový originál, používáme ingredience nejvyšší kvality.

Naše aromatické ingredience pocházejí přesně ze stejných zdrojů jako té používané v originálních parfémech.

Pokud chcete objevit krásu této skupiny vůní, určitě vyzkoušejte Chloé Nomade s elegantním dubovým mechem, výrazné pačuli Thierry Mugler Angel Muse a pačuli-mandarinkové Jimmy Choo Jimmy Choo.

Jakým ženám se budou líbit chypre dámské vůně?

V této otázce probíhá věčná debata, která kreslí docela jasný rozdíl mezi našimi zákaznicemi: dámské chypre parfémy se buď milují celým srdcem, nebo se jim spíše vyhýbají. Tato rodina vůní zdůrazňuje nezávislost charakteru a dodává sebevědomí.

První chypre vůně byly dost ostré a velmi charakteristické, ale současné byly zmírněny kombinací s ovocnou, květinovou, zelenou nebo koženou rodinou. Díky této změně chypre nejvíce souzní se silnými a nezávislými ženami v každém věku.

 

Mezi inspirovanými parfémy v našem internetovém obchodě najdete vůně odpovídající známým značkám parfémů, které vás ohromí kvalitou a výdrží. To není jen náš názor – spokojené zákaznice zanechávají své upřímné komentáře k produktům.

Záleží nám na tom, aby každá žena byla spokojená se svým výběrem, proto nabízíme až 90 dní na vrácení, pokud zjistíte, že to není láska na první čich. Jsme toho názoru, že každý si zaslouží pocítit dobrou náladu a trochu luxusu, a někdy je prostě potřeba je hledat trochu déle!

Nejkrásnější dámské chypre parfémy

V našem osobním žebříčku nejkrásnějších dámských chypre parfémů jsou klasiky, o kterých jste určitě slyšeli. První z nich je pačuli-dřevitý Giorgio Armani Si, hned za ním jsou klasické a ženami po celém světě milované Bottega Veneta Bottega Veneta s výraznou notou dubového mechu, pačuli a bergamotu.

Nezapomeňte také vyzkoušet tyto: Lancôme Idôle s cedrem a pačuli a Gucci Guilty Love Edition s pačuli a malinou.