Jimmy Choo parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 produkt
Podívejte se také na:

Malijský návrhář Jimmy Choo je dnes známý po celém světě, ale málokdo ví, že začínal jako řemeslník u svého otce, kde dělal jednoduché páry bot. Slavný Malajec prošel dlouhou cestou, aby jeho oblečení, kabelky a parfémy se staly rozpoznatelné po celém světě. A vy? Které parfémy od Jimmy Choo máte nejraději?

Jimmy Choo – velká kariéra malajsijského módního návrháře

Jimmy Choo, vlastně Jimmy Chow, se narodil a vyrůstal v Malajsii v rodině, která se zabývala výrobou obuvi. Změna příjmení nebyla jeho choutkou, ale pouze chybou, která se objevila v jeho rodném listě.

Díky zkušenostem, které nabyl u svého otce, mladý Jimmy Choo rychle získal zručnost a ještě rychleji ho předčil svými vynikajícími schopnostmi. Jeho profesionální cesta se vyvíjela rychle, protože hned po studiích v Londýně byl zaměstnán v módní firmě.

První obchod otevřel v roce 1986 v budově bývalé nemocnice a již o dva roky později se jeho boty objevily na stránkách Vogue. Jeho kariéra nabrala ještě většího rozmachu, když se ukázalo, že mezi obdivovatelkami jeho řemesla je i princezna Diana.

Na konci 90. let měl Jimmy Choo butiky již v Londýně, Los Angeles a New Yorku. Jeho boty začaly nosit Madonna, Victoria Beckham, Julia Roberts a Jennifer Lopez.

Jimmy Choo parfémy s moderní elegancí

Jimmy Choo parfémy jsou moderní a velmi současné kompozice, protože nejstarší z vůní má pouhých 12 let! Jejich příchod na parfumérský trh vyvolal velký rozruch, protože za vytvoření vůní Jimmy Choo byl zodpovědný Olivier Polge – syn legendárního parfuméra Jacquese Polge.

Vůně Jimmy Choo spojují chypre-ovocné tóny, které se krásně usazují na kůži a zdůrazňují smyslnou pačuli a sladký karamel. Mnoho pozdějších vůní, které se inspirovaly originálem, získalo velkou popularitu mezi milovnicemi klasických parfémů od Jimmy Choo.

Jimmy Choo Fever je orientálně-vanilková verze, Jimmy Choo Exotic je květinovo-ovocná a Jimmy Choo Love obsahuje tóny chypre a ovoce. Kromě této skupiny existují také vůně z řady Blossom (květinovo-ovocné), Flash (květinové) a také mužské, aromaticko-ovocné vůně Jimmy Choo Man.

Jimmy Choo – vůně, které si získají každého

Myšlenka vytvoření značky Pařížské Parfémy vznikla z přesvědčení, že každá osoba si zaslouží okamžik potěšení. Jsme si vědomi, že někteří lidé mají velkou lásku k originálním parfémům od Jimmy Choo, proto pro ně speciálně nabízíme tyto výjimečné produkty v našem obchodě.

Pro ty, kteří chtějí zajistit elegantní potěšení za cenu odpovídající svému rozpočtu, jsme vytvořili vlastní kompozice, za které je zodpovědný profesionální parfumér. Všechny ingredience pečlivě vybíráme a dovážíme pouze z Evropy.

Díky vysoké koncentraci parfémování získávají kompozice Pařížských Parfémů uznání mezi našimi klienty. Nemusíte nám věřit na slovo, chceme, aby si každý vybral to, co miluje nejvíce. Pokud vám naše kompozice nesedne, můžete ji vrátit do 90 dnů od data nákupu.