Dámský parfém Dior

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 16 produktů
Podívejte se také na: Dior parfémy Pánský parfém Dior

Krásné parfémy nemusí stát majlant! V nabídce Pařížských Parfémů najdete jak originální dámské parfémy Dior, tak nádherně komponované parfémy nimi inspirované, tj. vysoce kvalitní parfémové složky za přijatelnou cenu. Vyberte si svou nejkrásnější vůni!

Dámské parfémy Dior – nechte se inspirovat krásou

Každá žena má svůj jedinečný styl, který ráda podtrhuje vhodně zvolenými doplňky a pomůckami. Dámské parfémy Dior nebo parfémy inspirované velkými díly parfémového umění jsou voňavými atributy, které krásně doplní každodenní nebo večerní outfit.

Rozlévané parfémy podepsané logem značky jsou bohaté kompozice s výjimečnou výdrží a projekcí. Každý návrh vůně je vytvořen profesionálním a zkušeným parfumérem, který dokáže promítnout nádherné kompozice uzavřené do originálních flakonů.

Ingredience pro stáčené parfémy jsou dováženy z Evropy, aby byla zajištěna jejich vysoká kvalita, byly otestovány a splňovaly požadované normy. Velmi důležitým aspektem při tvorbě kompozic rozlévaných parfémů je, že naše vůně nejsou testovány na zvířatech.

Dior – dámské vůně v různých podobách

Dobrá nálada, pohoda a trocha radosti – chceme, aby tento přístup provázel naše zákazníky každý den.

Proto jsme se rozhodli vytvořit rozsáhlé portfolio vůní, které odráží nejkrásnější dámské parfémy, mezi něž patří například Dior. Dámské květinové, ovocné, kořeněné nebo citrusové vůně jsou u nás k dostání v různých variantách.

Naše práce nás baví, vkládáme do ní celé srdce a výsledkem jsou precizně sestavené imitace parfémů, které zaujmou bohatostí ingrediencí a dlouhou výdrží, stejnou jak u parfémů, na nichž si zakládáme.

Snažíme se dát každému možnost volby, a proto nabízíme až 90 dní na vrácení, pokud vám vůně nebude vyhovovat. Dohoda je jednoduchá: objednejte, vyzkoušejte a zjistěte, zda je to opravdová láska! Přijímáme flakony s minimálním opotřebením.

Dior – dámské vůně, na které se nezapomíná

Dámské vůně Dior nabízejí řadu návrhů pro každé roční období. V nabídce jsou květinové, citrusové, lehké a svěží vůně, stejně jako smyslné a večerní kompozice. V bohatém světě parfémů si každý najde něco pro sebe – jak mezi originálními flakóny, tak mezi kvalitními, inspirovanými parfémy.

Mezi krásné denní kompozice Dior patří zářivá a sladká Dolce Vita s tóny broskve, skořice a vanilky, stejně jako celá řada J’adore s dominantním nádechem jasmínu a hravá Miss Dior Cherie s tóny karamelu, popcornu a jahod.

Dior pro ženy na večer představuje nedostižnou řadu Poison: Hypnotic, Midnight, Pure nebo Girl. Co takhle silná a smyslná vůně, která vás odliší od davu a zanechá za vámi závoj čichové aury? Podívejte se na parfém Dior Addict a širokou řadu rozlévaných parfémů, které jsou jejich dvojčaty se stejnou voňavou silou. Vyberte si tu nejkrásnější vůni pro sebe!