Sladký dámský parfém

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 73 produktů
Podívejte se také na: Sladké parfémy Pánská sladká vůně

Každá žena potřebuje různé střihy a barvy oblečení a také vůně, aby plně podtrhla svou osobnost. Sladké dámské parfémy se hodí k veselé, umělecké povaze a vnitřní energii. Podívejte se, co máme v nabídce, a vyberte si ty nejkrásnější vůně pro sebe!

Sladké dámské parfémy – jak je charakterizovat?

Sladkost u dámských vůní lze odstupňovat tak, aby odpovídala kompozici, jejíž sladkost je příjemná, potěšující a neohromující. Mezi sladkými dámskými vůněmi rozlišujeme gurmánské vůně – čokoládové, pralinkové, vanilkové, žvýkačkové, a také sladce ovocné a sladce květinové vůně.

V naší online parfumerii najdete jak originální vůně, tak i náhražky parfémů, které se svou kvalitou a trvanlivostí vyrovnávají se slavnými originály. Při tvorbě těchto parfémů jsme chtěli najít zlatou střední cestu, která by ukázala, že můžete mít kvalitní vůně za přijatelnou cenu.

Mezi sladké vůně pro ženy, které patří do kategorie gurmánských vůní, patří Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling s tóny cukrové vaty a makronkového pečiva a Gucci Flora Gorgeous Gardenia s hnědým cukrem.

V kategorii sladkých a ovocných vůní se nacházejí vůně jako Marc Jacobs Daisy Eau so Fresh s broskvovou vůní a Thierry Mugler Angel Nova s vůní maliny.

Jak nosit velmi sladké dámské parfémy?

Přitažlivost svěžích a sladkých vůní pro ženy je nepopiratelná a některým kompozicím se podařilo stát se ikonickými. Ať už hledáte originální parfémy nebo kvalitní náhrady, u nás máte vše na dosah ruky.

Sladké krásky z květinové kategorie, které vám chceme obzvláště doporučit, jsou Guerlain Insolence s fialkou a také Cacharel Anaïs Anaïs L’Original s výraznými tóny hyacintu a jasmínu.

Nechceme dávat prázdné sliby ohledně našich kompozic, protože víme, že každá žena je jiná a může naše vůně vnímat jinak. Rádi bychom zdůraznili, že všechna hodnocení vycházejí z ověřené zpětné vazby našich zákaznic.

Kromě toho vám dáváme až 90 dní na otestování nalitého parfému, kontrolu trvanlivosti a toho, jak vůně voní na pokožce. Pokud vám něco nebude vyhovovat, můžete nám flakon snadno vrátit.

Které sladké dámské vůně jsou nejkrásnější?

Víme, že jsou ženy, které milují velmi sladké dámské parfémy, ale jsou i takové, které dávají přednost jenom jemné dávce voňavé sladkosti. Odpověď na výše uvedenou otázku tedy můžeme směle zařadit mezi velmi obtížné!

V průběhu času jsme ve světě vůní získali mnoho zkušeností, a proto můžeme doporučit absolutní bestsellery, jejichž kompozice jsou sladké, ženské, krásně utkané a trvale potěší, navzdory plynutí času.

Sladkými favority jsou proto Calvin Klein Euphoria s černou orchidejí a šlehačkou, růžový EDP Chloé Chloé s krémovou frézií a pivoňkou a Narciso Rodriguez Narciso Ambrée s krémovou plumérií a ylang-ylang.