Pánská orientální vůně

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 132 produktů

Odhodlaná mužná postava potřebuje dobře vybrané parfémy, aby vytvořila silné a jedinečné duo. V nabídce naší internetové parfumerie parizske.cz najdete intenzivní, silné a trvalé inspirované parfémy, které vás pozvou do světa skutečného Orientu. Podívejte se, které pánské orientální parfémy vám sluší nejvíce!

Pánské orientální parfémy podtrhnou váš individuální charakter

Orientální pánské parfémy jsou komplexní a krásné vonné kompozice s tóny skořice, ambry, dřevěných akcentů a kadidla. Mohou být sladké a omamné, ale také suché a elegantní.

Na skladě Pařížských Parfémů zaměřujeme se na inspirované kompozice, které budou co nejvěrněji odrážet krásu a mnohorozměrnost svých originálů. Naši kvalifikovaní parfuméři pracují na každém receptu a pro své kompozice používají ty nejkvalitnější ingredience.

Stačí říci, že inspirované parfémy jsou vyrobeny z přesně stejných látek, jaké používají velké parfémové společnosti. Pánský orientální parfém má velmi často vícerozměrné struktury, které se třpytí jantarovým světlem v kombinaci s opojnou sladkostí a sametovou hloubkou.

To jsou vůně, které se hodí k silné a nezávislé osobnosti, muže, kteří se nebojí mluvit o své citlivé povaze, ale jsou odhodlaní, pevní a postupně jdou za svými cíli.

Pánské orientální vůně jsou nejkrásnější na podzim a v zimě

To se nedá popřít – některé vůně voní lépe na podzim a v zimě a další na jaře a v létě. Pánské orientální parfémy jsou rodinou vůní, které dokonale ladí s mlhavou krajinou venku, zimním chladem, jiskřivým sněhem a teplými vlněnými svetry.

Při nízkých teplotách nejkrásněji budou znít vonné, dřevité nebo jantarové tóny. Orientální pánské parfémy dodávají ušlechtilý nádech svetrům zahřívajícím pokožku.

Stojí za to sáhnout na takové kompozice na podzim a v zimě, protože v nich určitě nebude moc dusno. Stejné vůně v horkém létě mohou být pro vás nebo pro někoho z vašeho okolí příliš intenzivní.

Pánské orientální parfémy, které vám nesmí chybět!

Je extrémně těžké si vybrat nejkrásnější pánské orientální parfémy, protože každá skladba má v sobě něco mimořádného a magnetického. Vypíšeme našich TOP 5 a představíme orientální poklady a bestsellery v jednom!

  • Carolina Herrera Bad Boy 一 orientálně-kořeněná kompozice s tóny bílého pepře, cedru a tonka fazolí.
  • Tom Ford Tobacco Vanille 一 je také kompozice orientálního koření, kterou s úspěchem používají muži i ženy. Najdete zde tabákové listy, koření a vanilku.
  • Giorgio Armani je s vámi silnější 一 je to aromaticko-fougerová kategorie a složení zahrnuje mimo jiné: kaštan, cukr, vanilka a kouř.
  • Paco Rabanne Invinctus Intense 一 jantarově kořenitá kompozice s černým pepřem, whisky a jantarem.
  • Jean Paul Gaultier Le Male 一 nadčasový orientální parfém s kardamomem, skořicí, vanilkou a fazolemi tonka.

Pro ještě více inspirace vůní navštivte web parizske.cz!