Carolina Herrera parfémy

Podívejte se také na:

Venezuelská návrhářka Carolina Herrera založila módní dům a vytvořila mnoho módních projektů, které vepsaly její jméno na věčné časy do módní kroniky. Parfémy Carolina Herrera patří mezi nejrozpoznatelnější kompozice mezi minimalistickými a moderními vůněmi dostupnými na trhu.

Carolina Herrera se proslavila spektakulárními projekty

Carolina Herrera strávila mnoho času ve Venezuele, kde studovala biochemii a na začátku se nezabývala ani návrhářstvím, ani módou. Teprve o několik let později, když se přestěhovala do New Yorku, vytvořila vlastní značku a vyplula na širé vody světa módy.

Venezuelská návrhářka se proslavila tím, že vytvořila nádherný svatební model pro Caroline Kennedy. Od té doby Carolina Herrera začala tvořit kolekce svatebních šatů, o kterých snila nejedna nevěsta nejen v Americe.

Svatební šaty jsou krásné, dlouho zůstávají v paměti, ale problém spočívá v tom, že se nosí jen jednou. Herrera si toho byla dobře vědoma, a proto se začala zabývat tvorbou projektů z opačného pólu módy – elegantních a praktických outfitů do práce.

Klasická a elegantní bílá košile se stala – vedle bílých svatebních šatů – charakteristickým prvkem módního domu Carolina Herrera.

Parfémy Carolina Herrera jsou odrazem elegance a stylu

Carolina Herrera neustále hledala nové způsoby, jak vyjádřit svou lásku ke klasické eleganci a ženské kráse. V roce 1988 vytvořila svou první vůni – parfém Carolina Herrera.

Průhledná, vysoká lahvička skrývá esenci klasiky a květinové krásy: pomerančové květy, brazilský růžový strom, bergamot, jasmín a ylang-ylang. Po komerčním úspěchu, který parfémy Carolina Herrera zaznamenaly, se vůně staly trvalou součástí portfolia módního domu.

V roce 1997 vznikla vůně 212 Carolina Herrera. Tyto parfémy jsou ztělesněním elegance a šiku, často nazývaným i esencí Manhattanu. Květinově-dřevitá vůně upoutá pozornost díky tónům kaktusu, bergamotu a mandarinky, dotvořených pižmovými nebo santalovými dřevinami.

Další vůně Herrery jsou potvrzením vysoké kvality, která se projevuje minimalistickými a klasickými kompozicemi.

Vůně Carolina Herrera, které vás obléknou od hlavy až k patě

Věříme, že trocha potěšení je něco, na čem záleží každému z nás, a proto jsme vytvořili celou řadu vlastních kompozic, přizpůsobených potřebám, vkusu a také individuálnímu rozpočtu.

Na stránkách našeho obchodu na vás čekají jak toaletní voda Carolina Herrera, tak mnoho alternativních parfémů, které jsou chváleny našimi klientkami a klienty pro svou trvanlivost a kvalitní vůní.

V týmu Pařížské Parfémy pracuje profesionální parfumér, který vytváří naše receptury. Dbáme na kvalitu použitých surovin, proto všechny esence dovážíme z Evropy. Pokud z jakéhokoliv důvodu zjistíte, že vůně neodpovídá vašim představám, můžete ji vrátit bez problémů. Máte na to až 90 dní!