Clinique parfémy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 produkt
Podívejte se také na:

Americká značka Clinique vznikla v 60. letech a od samého začátku kladla důraz na to, aby péče o pleť byla přizpůsobena potřebám pokožky. S časem se kromě krémů, gelů na mytí obličeje a peelingu objevily také parfémy Clinique, které okouzlily ženy v Americe i mimo ni.

Clinique – jak vznikla značka slavných 3 kroků v péči?

Vznik slavné značky Clinique, která se opírá o své vzorce založené na přesných alergologických testech a laboratorních studiích, se datuje do 60. let minulého století. Právě tehdy módní časopis Vogue publikoval článek od Carol Philips, který popisoval nový přístup ke každodenní péči o pleť.

Dermatolog Norman Orentreich navrhl, že stav pokožky lze zlepšit, a to se týká skutečně všech typů pleti. Navrhl inovativní, pro tu dobu, kroky v péči, kterými jsou čištění, exfoliace a hydratace. K tomu přidal ochranu před sluncem a tak začala historie značky Clinique.

V nabídce Clinique jsou k dispozici sady obsahující čistící gel, exfoliační tonikum a hydratační krém, stejně jako jednotlivé výrobky pro péči o pleť a líčení. Parfémy Clinique jsou samostatnou větví, která vznikla v roce 1971 s příchodem Aromatics Elixir.

Clinique parfémy – začalo to Aromatics Elixir

První vůně, která dokonale vyhovovala potřebám a touhám žen v 70. letech, je již kultovní Aromatics Elixir. Jeho chypre-aldehydová kompozice je jako magická směs složená z vůní kadidla, heřmánku, muškátového oříšku a růžového dřeva.

Aromatics Elixir od Clinique je parfémovaná voda, kterou vytvořil Bernard Chant a stala se pevnou součástí parfumérské historie, zejména díky parfémům Clinique Aromatics Elixir, které reprezentují jeho fascinaci chypré, esenciálními a velmi smyslnými vůněmi.

Dalšími vůněmi Clinique jsou celá rodina Happy a My Happy. Samozřejmě v průběhu času vznikaly další verze Aromatics Elixir, například Aromatics Elixir Premier, Aromatics in Black nebo Aromatics Elixir Perfumer’s Reserve, stejně jako samostatné kompozice jako Calyx, Beyond Rose nebo Chemistry.

Clinique – toaletní a parfémovaná voda na míru tvým potřebám

Víte, že v Bukownu v Malopolsku plníme naše lahvičky směsmi vůní, které okouzlují svou krásou? Tak říkají naše zákaznice a zákazníci, ale vždy vás povzbuzujeme, abyste si takové informace ověřili na vlastní kůži.

Dobře víme, že někteří z vás chtějí prostě koupit úžasné parfémy Clinique, ale existuje také skupina lidí, kteří hledají kvalitní alternativy s potvrzenou vysokou intenzitou vůně. Právě s ohledem na ty, kteří chtějí mít výběr a chtějí si dopřát trochu potěšení, vytváříme vlastní kompozice pod značkou Pařížské Parfémy.

Všechny vzorce připravuje profesionální parfumér a složky pro jeho kompozice dovážíme pouze z Evropy. Záleží nám na tom, aby byl každý spokojený a objevoval svět krásy podle vlastních pravidel, proto v našem obchodě parizske.cz nabízíme až 90 dní na vrácení našich kompozic. Jednáme tak, protože jsme přesvědčeni, že buď je to velká láska, nebo nic!