Dámský parfém Versace

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 8 z 8 produktů
Podívejte se také na: Versace parfémy Pánský parfém Versace

Toto výrazné logo s hlavou medúzy představuje krásný a mnohostranný dámský parfém. Versace, jak je značka samozřejmě označována, potěší svými uměleckými kompozicemi již od 80. let 20. století. Prohlédněte si originální parfémy a parfémy inspirované, které najdete v naší online parfumerii, a vyberte si tu pravou vůni pro vás!

Versace – dámské parfémy, které jiskří vůní

Ženský šatník nebude nikdy zcela kompletní bez správných vůní. Vůně dokáží “obléknout” přesně tak dobře jako jiné krásné doplňky. Za zmínku stojí anekdota Marilyn Monroe, která v jednom rozhovoru pošeptala, že si na spaní dává jen pár kapek svého oblíbeného parfému!

V nabídce našeho internetového obchodu Pařížské Parfémy najdete skvělé dámské parfémy Versace v originálech, ale to není vše, protože nabízíme také široký výběr inspirovaných parfémů. Právě mezi nimi nabízíme vysoce kvalitní vůně, které se trvanlivostí neodchylují od svých vonných originálů.

Každá nalitá kompozice parfému je založena na vysoce kvalitních ingrediencích, které získáváme přesně ze stejného zdroje jako látky pro originální parfémy. Naše kompozice jsou bezpečné pro vás i životní prostředí, protože je vyrábíme v souladu s certifikací Správná výrobní praxe a naše vůně netestujeme na zvířatech.

Komu vyhovují dámské vůně Versace

Dámské parfémy Versace jsou již mnoho let synonymem třídy a elegance. Bohaté kompozice odrážejí složitou strukturu ženské osobnosti, v níž najdete jak jemnost, sílu, tak i tajemnost a smyslnost.

Dámské parfémy Versace sluší radostným a sebevědomým ženám, které vědí, co od života chtějí, a odvážně si jdou za svými sny. Pokud chcete objevit ještě více dámských parfémů, podívejte se na naše webové stránky parizske.cz a prohlédněte si zajímavou nabídku francouzských parfémů. Díky vysoké kvalitě a příznivým cenám si budete moci dopřát ne jeden, ale hned několik lahví svých oblíbených parfémů!

Vyzkoušejte skvělou klasiku značky – květinový parfém s šeříkem, guavou a vistárií, kterým je Versace Versace, i květinově-dřevitě-pižmový Versace Versace Woman s nádhernou kompozicí růže, jasmínu a bergamotu.

Vyberte si nejkrásnější dámský parfém Versace

Tento úkol není vůbec snadný, protože dámské parfémy Versace jsou stylové a nadčasové, a to znamená, že jejich složení skvěle drží na pokožce a zároveň poskytují dokonalý čichový zážitek.

Široká nabídka inspirovaných parfémů, kterou vám v naší online parfumerii představujeme, zahrnuje také dámské vůně Versace a umožňuje vám rozsáhle prozkoumat krásný svět vůní.

Rozhodně byste se měla seznámit s celou křišťálovou řadou, a to zaprvé Versace Crystal Noir s tóny pepře, zázvoru a kokosu, zadruhé Versace Bright Crystal složenou z ovoce yuzu, granátového jablka a květinových tónů a zatřetí Versace Yellow Diamond, jejíž složení v sobě skrývá amalfský citron, hrušku, bergamot a opojné neroli.