30% sleva na lahvičky 104 ml! Kód: WELLNESS30
 
dni 0:0:0

Poučení O odstoupení OD smlouvy / vrácení

ROZŠÍŘENÍ PRÁVA NA ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY NA 90 DNÍ

Abychom splnili vaše očekávání, rozšířili jsme právo na odstoupení od smlouvy na 90 dní. Pouze pro produkty označené jako ekvivalenty (jak ve značce produktu, tak ve variantě „vybrat produkt“).

Kromě toho povolujeme vrácení výše uvedených produktů po jejich použití (testování).

PRÁVO ODSTOUPIT OD SMLOUVY

Máte právo odstoupit od této smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu. Lhůta pro odstoupení od smlouvy vyprší po 14 dnech ode dne, kdy fyzickou držbu zboží získáte vy nebo vámi určená třetí strana než dopravce, kterou jste uvedli.

Máte právo odstoupit od této smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu. Lhůta pro odstoupení od smlouvy vyprší po 14 dnech ode dne, kdy fyzickou držbu zboží získáte vy nebo vámi určená třetí strana než dopravce, kterou jste uvedli.

Pro dodržení termínu pro odstoupení od smlouvy stačí zaslat informace týkající se uplatnění vašeho práva na odstoupení od smlouvy před termínem pro odstoupení od smlouvy.

ÚČINNOST ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

V případě odstoupení od této smlouvy vám vrátíme všechny platby, které od vás obdržíme. Okamžitě včetně nákladů na doručení zboží (s výjimkou dodatečných nákladů vyplývajících z vámi zvoleného způsobu doručení jiného než nejlevnější standardní způsob doručení nabízený námi). V každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o vašem rozhodnutí uplatnit právo na odstoupení od této smlouvy. Platbu uhradíme stejnými platebními metodami, jaké jste použili při původní transakci, pokud jste se výslovně nedohodli jinak. Ve všech ostatních případech vám nebudou vráceny žádné poplatky.

Můžeme zadržet vrácení peněz, dokud nedostaneme položku nebo dokud nám nebude poskytnut důkaz o jejím vrácení, v závislosti na tom, která událost nastane dříve.

Zašlete nám prosím položku zpět nebo ji předejte okamžitě, v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jste nás informovali o svém odstoupení od této smlouvy. Termín je dodržen, pokud je položka vrácena před uplynutím lhůty 14 dnů. Pokud bude zasláno zpět po 14 dnech – budete muset nést přímé náklady na vrácení zboží.

Odpovídáte pouze za snížení hodnoty věcí vyplývajících z jejího používání jiným způsobem, než jaký byl nezbytný pro stanovení povahy, charakteristik a fungování věcí.

Adresa pro doručování: Paxy – parizske.cz, Vratimovska 681/80, 719 00 Ostrava – Kunčice

Klienti oprávnění k bezplatnému vrácení mohou využít bezhotovostního způsobu odeslání prostřednictvím Zásilkovny nebo Packeta. Pro tento účel nás prosím kontaktujte naší zákaznickou podporu, abyste obdrželi odesílací kód. Po obdržení kódu můžete zásilku s vráceným zbožím odeslat z jakéhokoli místa výdeje Zásilkovny nebo Packeta. Personál výdejního místa vytiskne štítek a vystaví potvrzení o odeslání.

POZOR!!! Nepřijímáme vrácení, která jste uložily do skříňky na zásilky, které nám zasíláte na dobírku.

STÁHNĚTE SI FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ