Pravidla propagační akce SMART90

Pravidla propagační akce SMART90

 1. Tato pravidla stanovují podmínky marketingové propagace SMART90 v internetovém obchodě parizske.cz, provozovaném firmou PC Beskidy Sp. z o.o. se sídlem v Bukownu, ulice Leśna 44, 32-332 Bukowno, Polsko.
 2. Propagace probíhá v období od 26.04.2024 od 00:01 hodin do doby odvolání firmou PC Beskidy Sp. z o.o. O nákupu během trvání propagace rozhoduje datum a čas podání objednávky v internetovém obchodě.
 3. Propagace zahrnuje produkty značky Paris Perfumes a není kombinovatelná s jinými propagacemi.
  Během trvání akce může zákazník využít slevu platnou na produkty Paris Perfumes za následujících podmínek:
  • sleva ve výši 20% na každý 2., 6., 10. produkt, atd.
  • sleva ve výši 50% na každý 3., 7., 11. produkt, atd.
  • sleva ve výši 90% na každý 4., 8., 12. produkt, atd.
 4. Organizátor propagace, firma PC Beskidy Sp. z o.o., je oprávněn kdykoliv provést změny v pravidlech v případě potřeby přizpůsobit pravidla právním předpisům, doporučením, rozhodnutím, interpretacím, verdikty, příkazům nebo zákazům oprávněných veřejných orgánů týkajících se služeb, změně (včetně přidání) služeb, změně údajů organizátora, předcházení zneužití, potřebě opravy chybných nebo nejasných formulací, které byly zjištěny v pravidlech, zavedení nových platforem nebo nástrojů, poskytování služeb, změně procedur včetně rezervace nebo poskytování služeb. V případě zavedení změn do Pravidel, organizátor o tom informuje na internetové stránce parizske.cz.