Mezinárodní den žen – akce 2+1

Pařížské parfémy 一 jak je používat?

Podle Coco Chanel by se parfém měl nanášet na místa, kde by žena chtěla být políbena. To je docela zajímavé, ale v praxi to nebude fungovat. Níže proto uvádíme naše tipy, které vám ukáží, jak používat parfém, aby byla vůně intenzivnější a trvalejší.

Jak používat parfém, abyste si jeho vůni užili po dlouhou dobu?

Krásné parfémy jsou dekorace, které báječně zvýrazní vaši náladu a zvýrazní vaše individuální charakterové vlastnosti. Dobře zvolené parfémy jsou prvním krokem, ale tím druhým, velmi důležitým, jejak používat parfém. Proč? Správná aplikace vůně umožňuje, aby se správně promítla a zůstala na pokožce po dlouhou dobu.

Znamená to, že všechny parfémy mají šanci vonět se stejnou silou a intenzitou? Bohužel ne, i když vám to za chvíli prozradíme, jak se navonětpro zvýšení síly vůně.

Ve světě parfémů dochází k dělení na různé koncentrace a síly vůní. Počínaje těmi nejjemnějšími můžeme rozlišit:

  • kolínská (edc),
  • toaletní voda (edt),
  • parfémovaná voda (edp),
  • parfém (parfém)

Kromě výše uvedenéhoparfémové značky máme také oleje, vlasové mlhy a parfémované krémy a balzámy. Kolín nad Rýnem bude nejjemnější a na pokožce vydrží nejkratší dobu, zatímco parfémy obsahují vysokou koncentraci vůní a jedna kapka vystačí na to, abyste si vůni užili mnoho hodin.

Parfémy se vyvíjejí působením tepla, proto se vždy vyplatí aplikovat je na místa, kde intenzivněji cirkuluje krev, například na zápěstí, za ušima, v ohybech loktů nebo mezi prsy.

Kam parfém nastříkat, pokud chceme dosáhnout decentního efektu?

Dobře zvolená vůně je taková, která splní naše parfémové sny, ale je tu ještě jeden problém, který stojí za zmínku. Vůně je také vhodné vybírat podle ročního období nebo příležitosti, na kterou se chystáme. Horké léto, práce v kanceláři s dalšími lidmi nebo intimní rodinná oslava – v takových případech prostě můžeme vzít ohled na pohodlí okolí a vybrat parfémy, které nebudou dusné ani rozpínavé.

Kam nastříkat parfémkdyž chceme získat jemnou záři, která se bude vznášet blízko nás? V tomto případě můžeme parfém nastříkat pod zápěstí. Díky tomu bude vůně při každém pohybu jemně znatelná jak pro nás, tak pro okolí.

Kolikrát se nastříkat parfémemaby se to nepřehnalo? Na každé místo stačí jeden střik. Nechte vůni na pokožce klidně usadit, nedrhněte ji, abyste nenarušili její individuální vývoj svrchními, srdečními a spodními tóny.

Prohlédněte si širokou nabídku naší online parfumerie Parfémy Paris kde najdete krásné, inspirované vůně s dlouhou výdrží. Při výrobě našich vůní používáme úplně stejné přísady, jaké používají velké parfémové společnosti.

Jak se navonět a jak umocnit účinek vůně?

Už víme, že toaletní vody mají nižší koncentraci vonných složek a parfémy jsou zásadní a voní velmi dlouho. Při zvažování jednotlivých vůní byste také měli vzít v úvahu:

  • tloušťka kůže a množství tukové tkáně v místech, kde aplikujeme parfém,
  • nálada,
  • stáří,
  • strava,
  • a dokonce i zdravotní stav.

Parfém není jen lahvička vůně, je to celý příběh, který se skládá z mnoha vláken a otázek jak se navonět je zde velmi důležité.

Suchá pokožka způsobí, že se parfémy budou vyvíjet pomaleji a budou méně nápadné. Řešení je zdeaplikace krém, balzám nebo tělový olej, který zlepší mazání a tím zvýší sílu vůně.

Lidé se špatným oběhem, kteří si věčně stěžujízmrazení nohy a ruce, určitě si všimněte, že parfémy na nich ulpívají blízko pokožky a bývají méně odolné.Jak používat parfémv tomto případě? Vyplatí se je nanést na teplou pokožku po koupeli nebo sprše, navíc vyživenou hydratačním krémem.

Strava bohatá na česnek je nepochybně velmi chutná, ale může také ovlivnit vůni parfému, který používáme. Opravdu! Česnek má velmi silné těkavé látky, které naše tělo odvádí i povrchem pokožky, a tak se může stát, že vaše oblíbená vůně je občas obohacena o netradiční česnekovou nótu.

Jak nastříkat parfém v létě?

Léto je jedno z nejkrásnějších období, ale pro milovníky těžkých a esenciálních vůní je to těžké období, protože musí výběr parfémů přizpůsobit panujícímu počasí.

Jak stříkat parfém v létěabyste neublížili sobě a svému okolí? Nejprve zvolte lehčí a svěží vůně, například s přídavkem citrusových, vzdušných, mořských nebo ovocných tónů. Zadruhé je aplikujte s mírou – stačí 2-4 stříknutí. Za třetí, zvolte letní způsob aplikace! Co to znamená?

Pokud se divítekam aplikovat parfém v létě, pak vám prozradíme náš osvědčený trik: jako celek, ale v cloudu! Nastříkejte si před sebe a nad hlavu mlhu svého oblíbeného parfému, pak vkročte do tohoto voňavého oblaku, který umožní vůni jemně se usadit na vašich vlasech, oblečení a pokožce.

Dávejte také pozor, abyste parfém nestříkali přímo na jemné tkaniny, jako je hedvábí, protože by mohlo dojít k odbarvení vlivem alkoholu a vonných esencí obsažených v parfému.