Dámský parfém Viktor & Rolf

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 produkt
Podívejte se také na: Viktor & Rolf parfémy

Hledáte vůni, která odpovídá vaší osobnosti a zároveň zdůrazňuje eleganci a styl každého outfitu každý den? Podívejte se na nabídku dámských parfémů Viktor&Rolf a vyberte si kompozici, která je pro vás ideální!

Dámské parfémy Viktor&Rolf zdůrazní váš styl každý den!

Dobře zvolená vůně je jako druhá kůže – spojuje se s osobou, která ji nosí, okouzluje okolí svým jedinečným půvabem a harmonicky se mění během dne. Takové jsou dámské parfémy Viktor&Rolf.

Ženy si je cení pro jejich výjimečnou trvanlivost a sílu, stejně jako pro sladké, ale vícedimenzionální kompozice, které perfektně pasují k ležérním outfitům s kalhotami a košilí, ale také se hodí k večerním šatům na speciální příležitosti. V naší nabídce najdete náhrady parfémů vysoké kvality, které se charakterem a silou neliší od svých originálů.

Nejkrásnější dámské vůně Viktor&Rolf

Jaké jsou nejkrásnější dámské parfémy Viktor&Rolf? Zde je naše TOP 3!

  • Viktor&Rolf Bonbon je květinově-ovocná vůně tkaná kolem broskve, mandarinky, květu pomeranče, jasmínu, jantaru a santalového dřeva.
  • Viktor&Rolf Flowerbomb je snad nejznámější kompozice značky a my ji milujeme pro sladkost vyzařující z kombinace tónů bergamotu, vonokvětky, orchideje, jasmínu, růže, frézie, květu afrického pomeranče a vanilky.
  • Viktor&Rolf Flowerbomb Black Sparkle je vůně jiskřící akordy čaje, bergamotu, vonokvětky, frézie, růže, pižma a pačuli.

Na stránce parizske.cz najdete ještě více vonných inspirací!