Pánský parfém Tom Ford

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 9 z 9 produktů

Luxusní pánské parfémy se vyznačují sofistikovaným složením, rafinovanými tóny a vysokou trvanlivostí. Pánské parfémy Tom Ford jsou přesně takové. Vůně inspirované značky Pařížské Parfémy je luxus za dostupnou cenu. Prohlédněte si naše stránky a vyberte si lahvičku pro vás!

Tom Ford – pánské parfémy, které zdobí

Pánské parfémy Tom Ford jsou rafinované kompozice, které jsou skutečným doplňkem elegantního outfitu, obleku nebo méně formálního ležérního oblečení.

Před vytvořením zrcadlového obrazu v podobě rozlévaného parfému náš profesionální parfumér pečlivě prostudoval historii vůní Tom Ford, aby plně a co nejpřesněji napodobil jejich ušlechtilou krásu a nadčasovou třídu.

Každá složka použitá v našich vůních byla testována podle přísných norem a pravidel, které umožňují použití dané složky v kosmetickém průmyslu

Všechny suroviny získáváme z Evropy, a – což je pro nás i naše zákazníky velmi důležité – žádná ze složek parfémů nebyla ani není testována na zvířatech.

Tom Ford – pánské vůně, které odrážejí vaši povahu

Muži rádi vyčnívají z davu a také rádi nosí vůně, které podtrhují jejich povahu a umožňují jim ještě více vyjádřit svou povahu.

V naší parfumerii Pařížské Parfémy vycházíme vstříc svobodě volby, aby se každý zákazník sám rozhodl, zda si chce koupit originální pánský parfém Tom Ford, nebo stejně nádhernou vůni jím inspirovanou.

Umělecká vůně reflektovaná mistrem parfémů je nádhernou kompozicí, která na těle opravdu dlouho vydrží. To nejsou jen naše slova, protože takto ji popisují naši spokojení zákazníci, kteří pod výrobky zanechávají komentáře a také nám podávají informace telefonicky nebo e-mailem.

Tom Ford – pánské parfémy pro všechna roční období

Rozsáhlá nabídka parfémů v obchodě Pařížské Parfémy zahrnuje vybrané pánské vůně Tom Ford. Najdete zde vlajkovou loď parfémů, Tom Ford Tobacco Vanille, který se hodí pro odhodlané a sebevědomé muže.

Hledáte večerní vůni, která elektrizuje opačné pohlaví? Vyzkoušejte Tom Ford Vanille Fatale s výraznými tóny semiše a madagaskarské vanilky. Každodenní vůní, avšak s ležérním, elegantním tónem, je bezesporu Tom Ford For Men Extreme.

Všechny kompozice Tom Ford najdete na stránkách našeho internetového obchodu ve dvojím složení a za atraktivní ceny. Je jen na vás, kterou vůni si vyberete. Příznivé ceny inspirovaných vůní vám umožní otestovat ne jednu, ale hned několik skvělých kompozic, a tak si můžete vybudovat svou vlastní knihovnu vůní.

Pokud se vám však naše parfémy nebudou líbit, máte celých 90 dní na vrácení. Přijímáme parfémy se stopami opotřebení. Prohlédněte si naše kompozice a vyberte si něco elegantního pro sebe!