Dámský parfém Hugo Boss

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 22 produktů

Hugo Boss je značkou, která již léta zůstává synonymem luxusu. Založena v roce 1923, ve světě módy se proslavila v 50. letech minulého století, kdy prezentovala dokonale střižené pánské obleky. V roce 1985 debutoval první parfém Hugo Boss pro muže. Necelé desetiletí poté byly představeny první dámské parfémy Hugo Boss. Originální vůně, stejně jako jejich levnější alternativy, se objevily v bohaté nabídce Pařížských Parfémů.

Dámské vůně Hugo Boss – ohromující trvanlivost a unikátní charakter

Značka, která je celosvětově uznávaná, nyní nabízí široký výběr vůní pro ženy – kompozice se vyznačují vysokou kvalitou, vynikající trvanlivostí a unikátním stylem. Dámské vůně Hugo Boss jsou symbolem luxusu a již léta fascinují svou jemností a elegancí.

Dámské Hugo Boss je návrh vůní pro ženy, které si cení elegantní a smyslné aromatické tóny, bez ohledu na okolnosti. V nabídce značky lze nalézt mnoho různých kompozic pro ženy, vhodných pro různé příležitosti, od každodenních setkání po speciální události.

Dámské Hugo Boss – vůně, kolem kterých nelze projít lhostejně

Kultovní dámská vůně Hugo Boss je The Scent, jejíž inspirací bylo umění svádění a vzrušující akt přibližování se k sobě. Kompozice okouzluje vůněmi svůdné frézie a harmonicky k nim pasující jemné, sladké broskve. Delikátnost a zároveň hloubku vůni dodávají jemné kakaové tóny. Moderní, květinově-ovocná vůně si získá srdce sebevědomých žen. Skvěle se hodí k nošení každý den i na speciální příležitosti. Alternativou jsou parfémy N° 342.

Dámská vůně Hugo Boss – Boss Woman je ovocně-květinová kompozice, inspirovaná moderní, silnou a sebevědomou ženou. Vůně byla vytvořena ženským týmem, díky čemuž dokonale odpovídá vkusu uživatelek. Cítit v ní můžeme tóny manga, mandarinky a frézie, kosatce a vanilky, v pozadí jemné tóny santalového a cedrového dřeva. Podobnou kompozici lze nalézt ve vůni N° 198.

Elegantní dámské parfémy Hugo Boss zahrnují také výjimečnou vůni Boss Nuit Pour Femme. Její rafinovaná kompozice s dlouhou trvanlivostí uchvátí tóny sladké broskve, tajemného jasmínu, bílých květů a okouzlující fialky. Ve vůni jsou cítit santalové dřevo s mechem. Levnější alternativou k dámské vůni Hugo Boss jsou parfémy N° 254.

Dalším z bestsellerů mezi dámskými vůněmi Hugo Boss jsou univerzální parfémy Alive – minimalistický flakon ukrývá tóny jablka s cimetem, doplněné šťavnatou švestkou a černým rybízem a aroma arabského jasmínu a vanilky z Madagaskaru. Podobné tóny vůně jsou uzavřeny v praktickém flakonu N° 464.

Milovnicím květinových kompozic, hledajícím parfémy na každou příležitost, doporučujeme také kultovní dámskou vůni Hugo Boss Ma Vie. Vyznačuje se čerstvými tóny kaktusu, akordy frézie, růže a jasmínu a elegantními dřevitými tóny. Vůni dokonale imitují parfémy N° 332.