Dámský parfém Gucci

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 10 z 10 produktů
Podívejte se také na: Gucci parfémy Pánský parfém Gucci

Vychutnejte si krásu vůní a vyberte si přesně to, na co máte v danou chvíli chuť! U nás najdete jak originální dámské parfémy Gucci, tak nádherné inspirované parfémové kompozice, které odrážejí kouzlo svých originálů.

Dámské parfémy Gucci – inspirované krásou

Každý den se zabýváme skvělými vůněmi a věříme, že každá žena si zaslouží cítit se dobře a prožít dotek krásy. V portfoliu naší pařížské parfumerie nabízíme nádherné vůně v různých cenových kategoriích.

Představujeme originální a okouzlující dámské vůně Gucci i rozlévané parfémy, kterých kompozice je inspirovaná originálem a je stejně trvanlivá. Zeptáte se nás, kde bereme tuto jistotu?

Své sliby opíráme o spolehlivé zdroje informací, jako jsou pozitivní ohlasy našich spokojených zákaznic v komentářích, během telefonátů a v e-mailech.

Složky našich kompozic pocházejí z ověřených zdrojů a splňují řadu norem a požadavků, které umožňují jejich použití v parfumerském průmyslu. Všechny ingredience pro naše pařížské parfémy dovážíme přímo z Evropy.

Gucci – dámské vůně, které si zamilujete

Za každou vůní stojí autor a příběh, který chce vyprávět. Dámské vůně Gucci vás přenesou do bohaté říše smyslů a udělají vám radost pokaždé, když uděláte mlhu z rozprašovače.

Inspirované parfémy jsou nejen jedinečné vůně, ale také fascinující příběhy, které za nás vypráví zkušený parfumér. A to vše vzniká v malé dílně, která se nachází v Bukownu, malebném městečku v Malopolsku. Po vytvoření kompozice jsou parfémy pečlivě stáčený do elegantních flakonů, aby nakonec skončily v rukou našich zákaznic.

Zaměřujeme se na výběr a rozmanitost, aby si každá žena mohla koupit přesně to, o čem sní. Stáčené vůně jsou stále oblíbenější, a protože stojí méně, můžete si dovolit několik vůní pro mnoho různých příležitostí! Vyberte si, co je pro vás nejkrásnější, pohrajte si s vůněmi a vytvořte si tak svou vlastní jedinečnou parfémovou knihovnu.

Gucci – dámský parfém pro všechna roční období

Náš internetový obchod nabízí vůně pro mnoho příležitostí – dámské parfémy Gucci pro léto, zimu, všední den i zvláštní příležitosti.

Hledáte vůni, která je lehká jako ráno, a přitom vás zahalí do té nejpříjemnější sladkosti? Vyzkoušejte klasiku – vůni Gucci Rush. Večerní parfém, který svádí smyslnou kompozicí ambry, pačuli a růžového pepře? To musí být Gucci Guilty!

Nebo byste se rádi ponořili do moře svěží vegetace, která vás provází každým slunečním dnem? Určitě vyzkoušejte Gucci Bloom nebo Gucci Bloom Profumo Di Fiori.

Každá z výše uvedených vůní má svůj protějšek v podobě rozlévaných parfémů, podepsaných pečetí kvality Pařížských Parfémů. Nemusíte nám však věřit jen na slovo, dáváme vám až 90 dní na důkladné otestování a seznámení se se zakoupenou vůní. Pokud vám naše složení nebude vyhovovat, máte plné právo zakoupený parfém vrátit.