Dámský parfém Dolce Gabbana

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 9 z 9 produktů

Hledáte krásnou vůni, která by splňovala vaše parfémové sny? Možná to jsou právě dámské parfémy Dolce&Gabbana, nebo kvalitní alternativy od Pařížských Parfémů? Vítejte v království krásy, kde každá z vás najde úžasné vůně, složení vysoké kvality a ceny, které vyhovují každému rozpočtu!

Dámské parfémy Dolce&Gabbana – vůně pro ženy, které touží po kráse

Víme, jak důležité je hledat krásu, obklopovat se jí a známe ten pocit radosti, která z toho plyne. Chceme, aby této pozitivní energie bylo co nejvíce, proto se denně věnujeme tvorbě pěkných vůní.

V naší internetové parfumerii Pařížské Parfémy nabízíme široký sortiment, který zahrnuje dámské parfémy Dolce&Gabanna a také alternativy pro originály. Nepřijímáme žádné polovičaté řešení a nedostatečné varianty, proto používáme pouze suroviny nejvyšší kvality.

Všechny složky v našich vůních pocházejí z týchž zdrojů jako originály. Jistě se ptáte, odkud pochází atraktivní cena, kterou jsme schopni nabídnout. Všechny kompozice naší značky jsou v jednoduchých, minimalistických lahvičkách bez ozdob, a na štítcích nenajdete reklamu designéra nebo logo parfémového koncernu.

Právě v tomto vidíme šanci, díky níž můžeme nabízet kvalitní produkty za konkurenceschopné ceny

Vůně Dolce&Gabbana jsou vhodné jak na léto, tak na zimu. Dámské parfémy Dolce&Gabbana jsou známé po celém světě, a ženy je nosí rády jak na jaře a v létě, tak na podzim a v zimě. Každá kompozice se liší, protože obsahují různé kombinace parfémových akordů.

V dámských kompozicích Dolce&Gabbana a v kompozicích inspirovaných touto značkou najdete dřevité, květinové, mořské, ale také sladké a orientální tóny. Doporučujeme vám prozkoumat různé nabídky značky a vyzkoušet naše inspirované parfémy.

Otestujte na vlastní kůži, jak se nám podařilo vytvořit alternativu pro dámský parfém Dolce&Gabbana The One, kterou jsme postavili na tónech broskví, lychee, lilie, švestky a vanilky. Chceme, abyste byly stoprocentně spokojeny s vašimi rozhodnutími, proto vám dáváme až 90 dnů na to, abyste si vůni osvojily a zjistily, zda je to opravdu ta pravá láska. Pokud zjistíte, že vůně nesedí s vašimi preferencemi, můžete ji snadno vrátit. Přijímáme zpět lahve s minimálním použitím.

Nejkrásnější dámské parfémy Dolce&Gabbana, které byste neměly minout

Výběr nejkrásnějších dámských parfémů Dolce&Gabbana může být stejně obtížný jako výstup na Mount Everest, proto vám představíme naši fantastickou trojici:

Dolce&Gabbana Rose The One. Není pochyb, že v této vůni dominuje růže, kterou doprovází lychee, pivoňka, grep a santalové dřevo. Alternativu Dolce&Gabbana Rose The One najdete na našem webu parizske.cz!

Dolce&Gabbana L’imperatrice 3, tedy Císařovna. Najdete zde tóny kiwi, rebarbory, melouna, cyklamenu a citronového stromu.

Dolce&Gabbana Light Blue je klasika mezi klasikami! Vůně je postavena na akordech sicilského citronu, jabka, bambusu, cedru a amberu.

Chcete najít ještě více? Navštivte naši webovou stránku parizske.cz – stále vás lákáme nejnovějšími parfémovými inspiracemi!