Publikováno

Značení parfémů

Ve světě parfémů existuje mnoho jmen a zkratek, které odkazují na zajímavé a užitečné definice. Přesně taková je situace s etiketami parfémů, které si můžete spojovatedc, edZda edp. Co to znamená? Podívejte se na náš dnešní příspěvek, který vám pomůže pochopit nuance vůní na vašem toaletním stolku.

Zkratka edp 一 co to znamená

Všechny vůně obsažené ve flakonu by měly mít jasné a čitelné označení parfému, které naznačuje jejich sílu a koncentraci. Začněme francouzskou notacíedp 一 co to znamená? Toto je zkratka, která se rozšiřuje naparfém, a v polštině se to překládá jako eau de parfum.

Eau de Parfum je jednou z koncentrací, které obsahujeod cca 8 % do cca 15 % vonných olejů rozpuštěné v roztoku alkoholu.Co tedy znamená edp v hovorovějším jazyce? Jedná se o jednu z nejčastěji a nejčastěji volených koncentrací vůně, protože se vyznačuje dlouhou výdrží a její cena je mnohem atraktivnější než cena čistého parfému.

Na stránkách naší online parfumerie Parfémy Paris najdete mnoho krásných inspirovaných vůní, které jsou právě tou koncentracíedp,To znamená parfém. Jejich výdrž a výboj mají velmi dobré parametry, protože používáme stejné látky, jaké najdeme ve vůních velkých parfémových společností.

Vůně, extrakt 一 co to znamená?

Výše jsme probrali nejčastěji volenou formu vůně, tznedpa v tomto odstavci se zaměříme na vysvětlení,Co to znamenávůně,výpis nebo jednoduše P. Jedná se o nejkoncentrovanější formu vůně, kterou lze popsat jako roztok v přihrádceod cca 15 % do 30 % vonných olejů rozpuštěné v alkoholu. Čisté parfémy jsou extrémně dlouhotrvající a stejně drahé, protože jejich výroba vyžaduje mnohem čistější vůně.

Čisté parfémy se v parfumeriích prodávají velmi zřídka, a když se objeví, jsou v malých lahvičkách po několika nebo tuctu mililitrů. Aplikace parfémového extraktu je téměř jako dovolená – stačí jedna kapka, abyste ucítili úžasnou kompozici vůně, která vydrží na pokožce a oblečení po mnoho hodin.

Na, jak používat parfém je samostatný problém, kterému se věnujeme v jiném článku, ale nezapomeňte provonět místa, která jsou teplá a dobře prokrvená, např. zápěstí, kůže za ušima nebo ohyby loktů.

Toaletní voda edt 一 co to jeprostředek a jakou má výdrž?

Nejvyšší koncentrace vůně jsou čisté parfémy a vodaparfémovaný, tak nám zbývá ještě jedna otázkaedt jeden co toprostředek a jaké je procento vonných olejů?Edt, tedy francouzskytoaletní voda je jemnější parfémový roztok, který obsahujeod cca 5 % do 10 % vonných olejů v roztoku alkoholu.

Toaletní vody jsou v létě velmi oblíbené, protože jsou lehčí, méně koncentrované než parfémované vody a tudíž méně intenzivní.Trvanlivost klasických edts je kratší, do cca 3-5 hodin a lze je nanášet na pokožku několikrát denně, protože se rychle odpařují a úplně mizí. Toaletní voda by nemělabarva tkaniny, takže jej můžete použít nejen na kůži, ale i na manžetu nebo límec košile.

Označení parfému:edc 一 co to znamená a kdy si to vybrat?

Na samém konci byly nejlehčí koncentrace vůně, tedy zkratkaatd. Co dvaprostředek a jaké je procento vůní? Problém je zde velmi jednoduchý, protože:edc, kolínská, nebo polsky kolínská, je nejlehčí vonný koncentrát, který má pouze…od cca 3 % do 5 % vonných látek rozpuštěný v roztoku alkoholu.

Nejznámější kolínská vznikla v Kolíně nad Rýnem v roce 1792 a vyráběla se v budově č. 4711. Tyto parfémy, tzn.Skutečná kolínská voda č. 4711 stojí za prototypem dnes zobecněného názvu 一 kolínská.

Nízká koncentrace vonných olejů v kolínských znamená, že je lze používat v nejteplejším počasí bez obav, že se udusí. Lze je velkoryse aplikovat na celé tělo anastříkat několikrát denně pro příjemné osvěžení.

Jak porozumět značení parfémů a jak je správně používat?

Značení parfémů na etiketách nebo vyryté přímo na sklenici by měly být čitelné, aby každý rychle a snadno rozluštil koncentraci elixíru, se kterým má co do činění. Etikety našich inspirovaných parfémů většinou obsahují celý název označení, tznparfém.

Eau de parfum je nejčastěji volená ženami a muži, protože má nejlepší poměr trvanlivosti k ceně.

Čisté parfémy jsou lahůdkou, který lze nanášet lehce a střídmě, protože jde o velmi silnou koncentraci vůně a je velmi drahý.

Toaletní voda a kolínská voda mají slabší koncentrace vůní, které jsou dobrým řešením pro horké počasí.

Pokud máte nějaké dotazy týkající separfémové značky, v případě jakýchkoli dotazů nám neváhejte napsat nebo zavolat 一 jsme tu, abychom vám poradili a pomohli!

Publikováno

Pařížské parfémy 一 jak je používat?

Podle Coco Chanel by se parfém měl nanášet na místa, kde by žena chtěla být políbena. To je docela zajímavé, ale v praxi to nebude fungovat. Níže proto uvádíme naše tipy, které vám ukáží, jak používat parfém, aby byla vůně intenzivnější a trvalejší.

Jak používat parfém, abyste si jeho vůni užili po dlouhou dobu?

Krásné parfémy jsou dekorace, které báječně zvýrazní vaši náladu a zvýrazní vaše individuální charakterové vlastnosti. Dobře zvolené parfémy jsou prvním krokem, ale tím druhým, velmi důležitým, jejak používat parfém. Proč? Správná aplikace vůně umožňuje, aby se správně promítla a zůstala na pokožce po dlouhou dobu.

Znamená to, že všechny parfémy mají šanci vonět se stejnou silou a intenzitou? Bohužel ne, i když vám to za chvíli prozradíme, jak se navonětpro zvýšení síly vůně.

Ve světě parfémů dochází k dělení na různé koncentrace a síly vůní. Počínaje těmi nejjemnějšími můžeme rozlišit:

 • kolínská (edc),
 • toaletní voda (edt),
 • parfémovaná voda (edp),
 • parfém (parfém).

Kromě výše uvedenéhoparfémové značky máme také oleje, vlasové mlhy a parfémované krémy a balzámy. Kolín nad Rýnem bude nejjemnější a na pokožce vydrží nejkratší dobu, zatímco parfémy obsahují vysokou koncentraci vůní a jedna kapka vystačí na to, abyste si vůni užili mnoho hodin.

Parfémy se vyvíjejí působením tepla, proto se vždy vyplatí aplikovat je na místa, kde intenzivněji cirkuluje krev, například na zápěstí, za ušima, v ohybech loktů nebo mezi prsy.

Kam parfém nastříkat, pokud chceme dosáhnout decentního efektu?

Dobře zvolená vůně je taková, která splní naše parfémové sny, ale je tu ještě jeden problém, který stojí za zmínku. Vůně je také vhodné vybírat podle ročního období nebo příležitosti, na kterou se chystáme. Horké léto, práce v kanceláři s dalšími lidmi nebo intimní rodinná oslava – v takových případech prostě můžeme vzít ohled na pohodlí okolí a vybrat parfémy, které nebudou dusné ani rozpínavé.

Kam nastříkat parfémkdyž chceme získat jemnou záři, která se bude vznášet blízko nás? V tomto případě můžeme parfém nastříkat pod zápěstí. Díky tomu bude vůně při každém pohybu jemně znatelná jak pro nás, tak pro okolí.

Kolikrát se nastříkat parfémemaby se to nepřehnalo? Na každé místo stačí jeden střik. Nechte vůni na pokožce klidně usadit, nedrhněte ji, abyste nenarušili její individuální vývoj svrchními, srdečními a spodními tóny.

Prohlédněte si širokou nabídku naší online parfumerie Parfémy Paris kde najdete krásné, inspirované vůně s dlouhou výdrží. Při výrobě našich vůní používáme úplně stejné přísady, jaké používají velké parfémové společnosti.

Jak se navonět a jak umocnit účinek vůně?

Už víme, že toaletní vody mají nižší koncentraci vonných složek a parfémy jsou zásadní a voní velmi dlouho. Při zvažování jednotlivých vůní byste také měli vzít v úvahu:

 • tloušťka kůže a množství tukové tkáně v místech, kde aplikujeme parfém,
 • nálada,
 • stáří,
 • strava,
 • a dokonce i zdravotní stav.

Parfém není jen lahvička vůně, je to celý příběh, který se skládá z mnoha vláken a otázek jak se navonět je zde velmi důležité.

Suchá pokožka způsobí, že se parfémy budou vyvíjet pomaleji a budou méně nápadné. Řešení je zdeaplikace krém, balzám nebo tělový olej, který zlepší mazání a tím zvýší sílu vůně.

Lidé se špatným oběhem, kteří si věčně stěžujízmrazení nohy a ruce, určitě si všimněte, že parfémy na nich ulpívají blízko pokožky a bývají méně odolné.Jak používat parfémv tomto případě? Vyplatí se je nanést na teplou pokožku po koupeli nebo sprše, navíc vyživenou hydratačním krémem.

Strava bohatá na česnek je nepochybně velmi chutná, ale může také ovlivnit vůni parfému, který používáme. Opravdu! Česnek má velmi silné těkavé látky, které naše tělo odvádí i povrchem pokožky, a tak se může stát, že vaše oblíbená vůně je občas obohacena o netradiční česnekovou nótu.

Jak nastříkat parfém v létě?

Léto je jedno z nejkrásnějších období, ale pro milovníky těžkých a esenciálních vůní je to těžké období, protože musí výběr parfémů přizpůsobit panujícímu počasí.

Jak stříkat parfém v létěabyste neublížili sobě a svému okolí? Nejprve zvolte lehčí a svěží vůně, například s přídavkem citrusových, vzdušných, mořských nebo ovocných tónů. Zadruhé je aplikujte s mírou – stačí 2-4 stříknutí. Za třetí, zvolte letní způsob aplikace! Co to znamená?

Pokud se divítekam aplikovat parfém v létě, pak vám prozradíme náš osvědčený trik: jako celek, ale v cloudu! Nastříkejte si před sebe a nad hlavu mlhu svého oblíbeného parfému, pak vkročte do tohoto voňavého oblaku, který umožní vůni jemně se usadit na vašich vlasech, oblečení a pokožce.

Dávejte také pozor, abyste parfém nestříkali přímo na jemné tkaniny, jako je hedvábí, protože by mohlo dojít k odbarvení vlivem alkoholu a vonných esencí obsažených v parfému.

Publikováno

Parfémy na Vánoce. Zajímavé návrhy pro ni a pro něj

Parfémy na Vánoce

Už jste někdy přemýšleli, proč na Vánoce hledáme zvláštní dárky pro naše nejbližší? Jednoduše potřebujeme sdílet dobro a radost. Parfémy na Vánoce jsou jedním z nejčastějších nápadů na dárek, protože právě tak můžeme “obalit” milovanou osobu v dobré emoce, klid a blaho. Prohlédněte si naše návrhy vánočních vůní a najděte ty, které nejlépe vyjadřují vaše pocity k blízkým.

Parfémy na Vánoce

Teplé, kořeněné a útulné parfémy na Vánoce pro ni

Dobře složené parfémy mohou říci mnohem více než slova. Mohou nás přivést do dobré nálady, povzbudit k činnosti nebo nám připomenout šťastné chvíle strávené s nejbližšími.

Známe tu jedinečnou sílu parfému a víme, že může pocházet jak z kompozic podepsaných známými jmény parfémového světa, tak z našich inspirovaných vůní. Odkud máme tuto jistotu? Internetová parfumerie Pařížské Parfémy už dlouho vytváří dvojčata kompozic, které plně odrážejí své originály.

Složky našich kompozic pocházejí přímo z těch samých zdrojů, které využívají velké společnosti, a výdrž našich vůní je srovnatelná s originály. Chceme, aby byli naši zákazníci spokojeni s jejich výběrem, proto nabízíme až 90 dní na testování a vrácení inspirovaných parfémů, pokud zjistíte, že to není ono.

Vánoční parfémy, kořeněné a teplé, které navrhujeme jako nápady na dárky pro ni, zahrnují např.:

 • Carolina Herrera Good Girl ― to jsou mandle, káva, kakao a vanilka,
 • Viktor&Rolf Flowerbomb ― kompozice bergamotu, jasmínu, růže, pižma a vanilky,
 • Yves Saint Laurent Opium je nadčasový parfém, který obsahuje mandarinku, myrhu, jantar, pačuli a vanilku.

V naší internetové parfumerii najdete až tři různé velikosti flakonů inspirovaných parfémů k výběru: 30 ml, 50 ml a 104 ml.

Vánoční parfémy pro muže, které voní klidem, lesem a prostorem

Muži, stejně jako ženy, milují nosit dobře ušité a dlouhotrvající vůně. Není tedy divu, že pánské parfémy jako vánoční dárek jsou jedním z nejčastěji vybíraných dárků pro naše blízké. Parfémy pro manžela, parfémy pro přítele, parfémy pro otce nebo možná parfémy pro dědečka? Každý z našich blízkých mužů si zaslouží trochu luxusu ukrytého v krásné vůni.

Pánské vánoční parfémy, které mají zvláštní oblibu mezi našimi zákazníky, jsou zimní vůně s dřevitými, pryskyřičnými tóny, ale také uklidňující kompozice s přídavkem bylinných nebo kořenitých tónů.

Krásné pánské parfémy, které můžeme doporučit jako ověřené nápady na vánoční dárek, zahrnují:

 • Chanel Bleu de Chanel je kompozice složená z tónů citronu, Iso E Super, kadidla, vetiveru, cedru a santalového dřeva,
 • Calvin Klein Euphoria – vůně postavená kolem tónů zázvoru, pepře, cedru, semiše a brazilské sekvoje,
 • Hugo Boss Boss The Scent je krásná vůně složená z bergamotu, levandule a dřevitých tónů.

V naší online parfumerii naleznete také vůně inspirované Dior Homme Intense, Armani Acqua Di Gio Profumo nebo Hermes Terre D’Hermes.

Sladké dámské parfémy na Vánoce

Parfémy, které voní jako domácí jablečný koláč, čerstvě vyprané prádlo nebo zahrada po dešti, mohou být vůněmi, které jsou nejjednodušším a dobrým comfort scent, tedy vůní, která uklidňuje, zmírňuje a přivádí dobré vzpomínky.

Dámské parfémy na Vánoce z této kategorie můžete bez obav předat jako dárek pro maminku, babičku, ale také pro přítelkyni nebo nejlepší kamarádku. V naší nabídce najdete jak originály, tak naše inspirované kompozice. Zvláště doporučujeme bestsellery:

 • Dior Hypnotic Poison s tóny kokosu, brazilského růžového dřeva, vanilky a mandlí,
 • Dolce&Gabbana The One – objímající vůně broskve, švestky, vanilky, jantaru a pižma,
 • Chanel Chance je nadčasová chypre-květinová kompozice s pačuli, citronem, jasmínem a růží.

Podívejte se na recenze zákaznic, které napsaly komentáře k mnoha našim kompozicím.

Parfémy na Vánoce

Nádherné pánské parfémy na Vánoce

Je těžké vybrat nejkrásnější pánské parfémy na Vánoce, ale pokusíme se zúžit výběr podle složení, která jsou nadčasová, elegantní a hodí se pro optimistické muže, kteří realizují své plány, a dobro a veselá iskra vždy září v jejich očích!

 • Carolina Herrera 212 Men jsou dřevité-květinově-pižmové parfémy s tóny zeleně, grepfrutu, fialky a kadidla,
 • Hugo Boss Bottled Night – je vůně složená z levandule, břízy, fialky a pižma,
 • Gucci Guilty Pour Homme – tato kompozice obsahuje citron z Amalfi, květ afrického pomeranče, cedr Virginia a pačuli,
 • Chanel Allure Homme je nádherná směs citronu, zázvoru, pepře, vanilky a tonkového bobu,
 • Versace Eros Flame to aromatické parfémy složené z mandarinky, černého pepře, rozmarýnu a pačuli.

Doufáme, že jste našli nejkrásnější vánoční parfémy pro vaše blízké, a radost z obdržených dárků bude skvělá!

Publikováno

Parfémy pro muže na zimu. 11 nejprodávanějších návrhů

Toužíte po trvalých, výrazných a jedinečných parfémech pro muže na zimu? To je skvělé, protože jsme právě připravili několik vůní, které vám určitě budou vyhovovat. Vyzkoušejte zimní vůně pro muže s pačuli, dřevem a výraznými orientálními kompozicemi, stejně jako s kořeněnými přísadami!

Pánské parfémy na zimu s dřevitými tóny

Zima je roční období, které nám nevyhnutelně připomíná pokles teplot, studený, průrazný vítr, mráz a huňatý bílý sníh. Jednou z pozitivních stránek chladu a mrazu je, že si bereme teplé vlněné svetry, horký čaj a – co je nejdůležitější – silnější a obklopující parfémy!

V naše internetové parfumerii Pařížské Parfémy najdete široký výběr pánských vůní na zimu, které vás obklopí příjemným oblakem teplých, kořeněných nebo dřevitých tónů. Náhrady parfémů mají velmi dobrou výdrž, protože všechny ingredience, které používáme k výrobě, pocházejí přesně z týchž zdrojů, kde nakupují známé koncerny.

Pánské zimní vůně s dřevitými tóny jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zdůraznit své charisma, skvěle vyvážené vedení spojené s otevřeným a empatickým přístupem k jakémukoli, dokonce i nejtěžšímu problému.

Vyzkoušejte dřevité vůně, jako je jedinečný Dior Sauvage s kalábrijskou bergamotou, vetiverem a cedrem nebo Emporio Armani Stronger With You, které vás okouzlí tóny kaštanu, šalvěje a sladké, obklopující vanilky.

Východní pánské vůně na zimu

Chladné dny a večery jsou skvělou příležitostí k tomu, aby se odvážněji nanášely těžší parfémy s východním nádechem. V létě se spíše vyhýbáme kompozicím se skořicí, tonkovým bobem nebo pačuli, protože mohou být dusné a únavné, ale právě v zimě tyto kompozice získávají nový, jedinečný rozměr.

Pokud se rozhodujete pro nákup náhražek parfémů známých značek, určitě to děláte vědomě, protože chcete dobré napodobení originálu a trvanlivost, ale nechcete za to přeplácet.

Skvělé! U nás nekupujete naslepo, protože nám záleží na tom, aby byl každý zákazník spokojen s jeho výběrem. Na inspirované parfémy dáváme až 90 dní na seznámení s vůní a její trvanlivostí a pokud vám něco nebude vyhovovat, můžete naše kompozice bez problémů vrátit.

Nádherné východní vůně, jak v originálních kompozicích, tak inspirovaných, zahrnují například:

 • Dior Fahrenheit s květem muškátovníku, santalovým dřevem a tonkovým bobem,
 • Jean Paul Gaultier Le Male – v tomto parfémů najdete kardamom, skořici a jantar,
 • Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme L’Intense s fialovým kosatcem, vanilkou a smyslnou pačulí.

Pro více východních pánských vůní na zimu navštivte naši internetovou parfumerii.

Obklopující a trvalé pánské vůně na zimu

Pánské parfémy na zimu se dobře hodí ke kašmíru, alpace nebo jinému typu vlny, kterou na sebe nasadíte ve formě teplého svetru nebo kardiganu. Společně s příjemným teplem vlny se na kůži rozprostřou aroma dobře složených pánských zimních vůní.

Máme své oblíbené mezi zimními obklopujícími vůněmi? Samozřejmě! Brzy je představíme, ale pamatujte, že můžete odvážně testovat a poznávat nové aroma, protože právě mezi novinkami nebo netradičními kompozicemi mohou být vůně, které dobydou vaše srdce.

Podle našeho názoru jsou skvělými zimními obklopujícími mezi dobře složenými pánskými vůněmi na zimu:

 • Tom Ford For Men Extreme. Tato vůně to sametová kombinace santalového dřeva, pačuli, fíků a cedru,
 • Mugler A*Men – svádí obklopující a sladkou kombinací bergamotu, karamelu, medu, kávy a pižma,
 • Calvin Klein Eternity Flame je teplá kompozice skládající se ze šťavnatého ananasu, výrazného rozmarýnu a sametové kůže a labdanum.

Výše uvedené návrhy najdete jak v originálních verzích, tak i v dobře napodobených náhražkách parfémů, které nabízíme pod názvem naší značky.

Sladké a kořeněné pánské parfémy na zimu

Existuje čokoláda, která není tučná? Odpověď je stejně legrační jako samotná otázka. Aromatické čokoládové parfémy jsou sladkosti, které nejsou tučné a krásně voní na kůži! Samozřejmě jsou nejedlé, ale pro ty, kteří milují sladké vůně trufflů, čokolády, pralinek nebo medu, máme právě takové pánské parfémy na zimu.

Neběžná sladkost v parfémech je něco, co se skvěle kombinuje s velmi nízkými teplotami, protože mrazivý vzduch dobře zdůrazňuje sladké, měkké tóny ve vůních.

Pokud jste fanouškem sladkých a gourmand vůní, doporučujeme vyzkoušet následující kompozice:

 • Nesmrtelné Joop! Homme s mandarinkou, skořicí, vanilkou, medem a tabákem,
 • Mugler Alien Man, v němž najdete anýz, tymián, kašmírové dřevo a sladkou vanilku,
 • Paco Rabanne Pure XS je sladkost uzavřená v kompozici zázvoru, vanilky, likéru, cukru a pačuli.

Stojí za to vyzkoušet tyto vůně na vlastní kůži a zjistit, která z nich je nejlepším zimním a hřejivým doplňkem pro vás!

Publikováno

Parfémy pro ženy na zimu. Seznam 12 nejlepších návrhů

Zima je skvělým časem na úpravu vaší parfémové šatny. Právě teď můžete sáhnout po sladkých, kořeněných a kadidlových kompozicích. V dnešním příspěvku představujeme naše sestavení nejkrásnějších dámských parfémů na zimu, které stojí za to poznat. Zkontrolujte, zda je již znáte, nebo tato radost ještě před vámi!

Sladké dámské parfémy na zimu

Jistě se mnoho z vás ptá, jak vybrat správné dámské parfémy na zimu. Tento úkol se může zdát jednoduchý, ale stojí za to věnovat pozornost několika faktorům, které vám usnadní rozhodování. V zimě je vhodné vsadit na silné a výraznější kompozice, protože během chladných dnů se budou krásně rozvíjet na vaší pokožce a nebudou vás ani nikoho kolem vás příliš přehlcovat.

V nabídce naší internetové parfumerie Pařížské Parfémy najdete mnoho krásných vůní v originálních verzích, ale to není vše. Vytváříme inspirované parfémy, které vznikají na základě originálů. Zároveň zaručujeme, že při výrobním procesu používáme vysokou kvalitu složek, přesně těch samých, které používají známé značky.

Díky tomu máme jistotu, že naše vůně jsou trvalé a krásně se usazují na pokožce. To říkáme my, ale také to píší naše klientky, které zanechávají své komentáře na stránkách produktů.

Z nádherných dámských parfémů na zimu se sladkým nádechem vám nabídneme následující trio nesmrtelných klasik:

 • Calvin Klein Euphoria s akcentem na sladko-hořké granátové jablko, černou orchidej a mahagon,
 • Giorgio Armani Si Passione je smyslná sladkost hrušky, černého rybízu, ananasu, vanilky a cedru,
 • Chanel Coco Mademoiselle se sladkými tóny pomeranče, ylang-ylangu, vanilky a pačuli.

I po letech tyto kompozice absolutně neztrácejí na popularitě, naopak, každý rok rozšiřují svou skupinu obdivovatelek!

Orientální dámské parfémy na zimu, které stojí za to poznat

Z orientálních parfémů je velmi obtížné vybrat ty, které lze označit za nejkrásnější dámské parfémy na zimu, protože právě v této kategorii se nachází úžasné poklady Orientu.

Dámské parfémy na zimu s orientálními tóny, které považujeme za absolutní must have, jsou:

 • Yves Saint Laurent Black Opium – kompozice obsahuje pomerančový květ, lékořici, hořké mandle a kasmirové dřevo,
 • Mugler Angel – klasika, kterou můžete buď milovat nebo nenávidět. Obsahuje například cukrovou vatu, kokos, muškátový oříšek, kmín, čokoládu a karamel,
 • Tom Ford Tobacco Vanille – srdce touží po této vůni, která obsahuje tabákové listy, kořeněné tóny, vanilku, fazole tonka a dřevité tóny.

Všechny tyto návrhy jsou intenzivní, charakteristické a krásně se rozvíjejí na pokožce během chladných zimních dnů.

Nejkrásnější dámské parfémy na zimu s kadidlovými tóny

Kadidlové a sladké vůně jsou skupinou parfémů, která si získává velký počet oddaných fanoušků mezi našimi zákaznicemi. To nás rozhodně nepřekvapuje, protože také máme rádi tuto vůni v dámských zimních parfémech.

Kadidlové vůně pro ženy na zimu, které stojí za to poznat, jsou například:

 • Lancôme La Nuit Trésor à la Folie – vůně složená z objímajících tónů růže damascénské, bourbon vanilky, benzoinu a ambroxanu,
 • Lacoste Pour Femme – je to překvapivě lehká, ale smyslná kompozice složená z pepře, frezie, růže, semiše, kadidla a labdanumu,
 • Poslední parfém v kadidlovém seznamu, ale tato vůně rozhodně si nezaslouží označení jako poslední – Tom Ford Black Orchid. Tato vůně obsahuje například třešně, gardenie, koření, mexickou čokoládu, kadidlo a jantar.

Všechny výše uvedené dámské zimní parfémy můžete najít jak v původních verzích, tak i ve formě dobře složených a dlouhotrvajících parfémů inspirovaných. Každou z našich kompozic můžete pečlivě vyzkoušet, protože vám dáváme až 90 dní na rozmyšlenou a případné vrácení vůně, pokud by vám něco na ní nesedělo.

Dámské zimní parfémy s kořeněnou vůní

Kořeněné dámské parfémy pro zimu jsou lahůdkou pro ženy, které mají rády vůně s komplexní strukturou, která krásně září jak venku, tak v teplých, vyhřívaných místnostech.

Skořice, hřebíček, muškátový oříšek, vanilka a trocha ostrého, charakteristického pepře jsou složky, které skvěle působí na čich, zejména v zimě, kdy teplota klesá pod nulu.

Rádi bychom vám představili následující kompozice, které zvlášť stojí za to poznat, ale zároveň vás povzbuzujeme k odvážnému samostatnému průzkumu, protože právě tehdy můžete objevit novinky a své oblíbence.

Určitě vyzkoušejte:

 • Paco Rabanne Olympea s výrazným zázvorem, charakteristickou solí a také se santalovým dřevem, kašmírem a ambrou,
 • Carolina Herrera Good Girl – v této vůni najdete mandlový, kávový, tonka fazolový, vanilkový, kakao a skořicový tón,
 • Marc Jacobs Decadence – v této kompozici najdete královský šafrán, šlechtickou irisku, jasmín, vetiver a liquidambar.

Pro další inspiraci vás zveme na stránky parizske.cz!

Publikováno

Parfém Armani Si – nejkrásnější vůně. Podívejte se na žebříček

Giorgio Armani Si

V bohatém vesmíru vůní Giorgio Armani se před časem objevil parfém Si. Které varianty jsou nejhezčí? Který parfém si vybrat? V dnešním příspěvku vám navrhneme, které vůně Si jsou nejlepší, a upozorníme vás, že existuje téměř 20 druhů!

Jaké typy parfémů Si existují – rozdělení do podkategorií

Vybrat dokonalý parfém je nesmírně obtížná záležitost, takže byste si mysleli, že vybrat ty nejhezčí parfémy ze zúžené nabídky Si bude mnohem jednodušší. Ale je tomu skutečně tak? Rádi vám na tuto hádanku odpovíme: jaké jsou druhy parfémů Si? Je to otázka na zahřátí a my máme odpověď v malíčku!

Který Si je nejhezčí? Zde vám, jak nejlépe umíme, napovíme, ale konečná odpověď vždy závisí na individuálním vkusu a preferencích každého z nás. Takže jdeme na to!

Všechny parfémy Si od Armaniho jsou uzavřeny v elegantních a stylových, jednoduchých lahvích s těžkou zátkou připomínající kámen. Záměr vytvořit originální vůni Si byl inspirován niche vůněmi.

Hlavní typy parfémů Si to:

 • radostné květiny,
 • smyslné intenzivní verze,
 • limitované edice,
 • lehčí verze Light.

Tím to ovšem nekončí, protože módní dům Armani ještě neřekl své poslední slovo k novým vůním Si.

Parfém Si – který je nejhezčí?

Tato otázka je těžká, ale můžeme s jistotou říci, že odpověď známe! Která z vůní Si je nejhezčí? Královna je jen jedna, my hlasujeme pro verzi:

Giorgio Armani Si

Parfémovaná voda Giorgio Armani Si, kompozice z roku 2013!

Dámské parfémy Armani získaly prestiž v okamžiku, kdy se objevila první kompozice Si. Již ode dne svého vydání si začala získávat příznivkyně, které podlehly okouzlujícímu účinku této originální a smyslné vonné kompozice.

Parfém Armani Si představuje sofistikovanou a vkusnou souhru akordů listů černého rybízu s májovou růží, frézií, vanilkou a pačuli. Zelené a lehce nahořklé tóny listů černého rybízu jsou zde dokonale vyváženy sametovou smyslností ostatních složek. 

Elegantní, stylová a velmi italská kompozice získala svou ambasadorku v podobě jedné z nejtalentovanějších a nejelegantnějších žen Hollywoodu, herečky Cate Blanchett.

Giorgio Armani Si

Která z vůní Si je nejhezčí? Vybíráme z verzí Intense

Pouhý rok po uvedení Si na trh se objevila vůně, která je odkazem a pokračováním originálu. 

V černé lahvičce se zlatými ozdobami slibuje Giorgio Armani Si Intense silné a smyslné pokračování příběhu

Ve skutečnosti je tato vůně intenzivnější, ale svou sladkost zakládá na ovoci zralého černého rybízu a opouští vanilku, která dominuje originálu.

Giorgio Armani Si Passione Intense v krásném červeném flakonu

Tato vůně je obohacena o skutečný nektar, konkrétně o koncentrovaný sirup z černého rybízu. Přidáním bílého pižma a jasmínu se verze Passione Intense ještě více přiblížila nikovému parfému.

Giorgio Armani Si Le Parfum v průhledném elegantním flakonu

Parfém Armani Si Le Parfum sice nemá v názvu Intense, ale zaručujeme vám, že se jedná o jednu z nejvýraznějších a nejtrvalejších projekcí, jakou kdy nanesete na svou pokožku! Za tento silný účinek jsou zodpovědné tóny známé z niche vůní, jako je kadidlo, benzoin, ambra a jantar.

Odpověď na otázku, který parfém Si je nejhezčí, není vůbec jednoduchá ani jednoznačná. Abyste zjistili, zda vám nejvíce vyhovuje základní, květinová nebo Intense verze, musíte je všechny vyzkoušet na své kůži. 

Inspirované parfémy z naší místní stáčírny vám také umožní prozkoumat řadu neobvyklých kompozic, ale rozhodně vám nevyfouknou rozpočet!

Giorgio Armani Si

Parfém Armani Si – květinová verze pro zamýšlené a romantiky

Květinové variace vůně Si měly rozšířit okruh jejích obdivovatelek o mladé ženy, které v parfémech hledají lehkost, prostor a netradiční hravost.

Giorgio Armani Si Fiori v pudrově růžovém flakonu s černými doplňky

Tato vůně vstoupila na trh v roce 2019 a je krásnou kompozicí obohacenou o květy neroli a růže, které z ní činí ideální složení pro jaro a léto.

Giorgio Armani Si Rose Signature ve flakonu s nádhernou rytinou

Další květinová verze vůně Si Rose Signature vznikla v roce 2016 a obsahuje frézii a kosatec.

Giorgio Armani Eclat De Perfum v jemném červeném průhledném flakonu

Tato vůně nemá ve svém názvu květiny, ale je to lahve obsahující dvě odrůdy růží s mimořádně bohatou, ženskou vůní.
Výše uvedený parfém Armani s květinovým nádechem samozřejmě není v kolekci Si vše. Podívejte se na webové stránky naší parfumerie Pařížské Parfémy, kde najdete jak originály, tak parfémy inspirované celou kolekcí vůní Si Giorgio Armani!

Publikováno

Vyberte si vůni podle aktuálního ročního období!

cztery pory roku perfum

Výběr jedné nejkrásnější vůně hraničí se zázrakem, a proto využíváme umění parfumerie k nalezení nejkrásnějších vůní pro každé roční období! Pařížské Parfémy jsou naše originální kompozice, mezi kterými najdete nádherné letní a jarní parfémy, stejně jako nejkrásnější podzimní a zimní parfémy!

Nejkrásnější podzimní parfémy pro ženy a muže

Na podzim vyhledáváme vůně, které jsou těžší, s jasnější a delší projekcí, abychom si je mohli vychutnat během chladnějších, ale stále slunečných dnů. Mezi nejkrásnější podzimní parfémy pro ni patří např:

 • Giorgio Armani Si

Kombinace vůně listů černého rybízu, frézie a pačuli vás na podzim zahalí jako kašmírový svetr.

 • Paco Rabanne Olympéa

Tato podzimní kompozice se skládá z tónů květu zázvoru, vanilky, soli a kašmírového dřeva.

 • Chanel Coco Mademoiselle

Kombinace tónů květu pomerančovníku, turecké růže a fazole tonka se udrží na vaší pokožce a udělá letošní podzim ještě krásnějším.

Dámské a pánské vůně na podzim, které bychom vám rádi doporučili, jsou samozřejmě originální kompozice, které jsme uvedli, a jejich ekvivalenty, které najdete na parizske.cz

 • Lalique Encre Noire

Tato vůně je určena pro rozhodné muže, kteří ocení chladnější podzimní počasí, protože právě tehdy na nich kompozice cypřiše, vetiveru a kašmírového dřeva zní nejkrásněji.

 • Tom Ford Tobacco Vanille

Tuto vůni doporučujeme vyzkoušet jako nalitý parfém, protože jistě zaujme svým složením a výdrží. Najdete zde mimo jiné tabákové listy, tabákový květ a kakaové a tonkové boby.

 • Paco Rabanne 1 Million Parfum

Najdete zde odvážnou tuberózu, křiklavé slané tóny a doplňující duo labdanum a borovice.

Existují nejlepší parfémy na zimu pro ni a pro něj?

V této otázce jsme nedospěli k jednomyslné shodě, ale s tím, že vám dáme několik návrhů na nejlepší zimní parfémy pro ni a pro něj! Zimní vůně pro ženy jsou sladké, zahalující, někdy svůdné s kořeněnými tóny a jindy svůdné s kadidlem a pryskyřicí.

 • Yves Saint Laurent Black Opium

Tato kompozice se skládá mimo jiné z růžového pepře, kávy a hořkých mandlí.

 • Carolina Herrera Good Girl

Najdete v ní mandle, tuberózu, pralinku a santalové dřevo. Celá kompozice je dokonale vyvážená, nepřeplněná a krásně zahřeje v zimních ránech a večerech.

Pánské parfémy na zimu, které vám okamžitě zahřejí srdce, jsou:

 • Emporio Armani Stronger With You

Zde máme hřejivou směs, z níž vystupuje kaštan, šalvěj a levandule.

 • Jean Paul Gaultier Le Male

Kombinace aromatického kardamomu se sladkou skořicí a vanilkou vás zahřeje stejně jako hrnek voňavého čaje popíjeného při svíčkách a doprovázený dobrou četbou.

Jarní parfémy pro ni i pro něj, které nemají konkurenci!

Jaro je časem regenerace po dlouhém a chladném období ponurosti a získávání nové vitality probíhá rychleji a jakoby samo od sebe. Mezi jarní parfémy pro ni, které vás rozproudí do akce, patří např:

 • Lancôme La Vie Est Belle

Najdete zde šťavnatou hrušku, černý rybíz, kosatec a pralinku.

 • Giorgio Armani My Way

Kombinace zářivého bergamotu, indického jasmínu a bílého pižma, která vás každé ráno pozitivně naladí!

Naše oblíbené pánské parfémy na jaro jsou:

 • Chanel Allure Sport Homme

Mořské tóny se zde mísí s aldehydy, mandarinkou, neroli a vetiverem.

 • Lacoste Essential

Jarní osvěžení přináší bergamot, mandarinka, pepř a santalové dřevo.

Chcete-li získat ještě více inspirace pro vůně jednotlivých ročních období, navštivte naši online parfumerii, kde najdete velmi kvalitní inspirované vůně až ve třech různých objemech!

Vyberte si letní parfém – verze pro ni i pro něj

Léto je obdobím kontrastů a dvou vzájemně se doplňujících živlů: ohně a vody. Na jedné straně máme horké dny, kdy slunce nemilosrdně pálí, a na druhé straně prudké letní bouře s proudy studené vody dopadajícími na spálenou zemi.

Přesně tak vidíme parfémovou vodu na léto pro ni i pro něj! Horké a neodolatelné letní parfémy, které se v horku nejkrásněji rozlévají na kůži, jsou:

 • Christian Dior Dune pro ženy

Pro mnoho žen je to vůně horkého pouštního písku, která svádí tóny sušeného brazilského růžového dřeva, ylang-ylang a jantaru.

 • Christian Dior Dune pro muže

Jedná se samozřejmě o dvojče dámské verze vůně, ve které muži najdou svěžest fíkových listů, aromatickou suchost kůry fíkovníku a sladkost vycházející z omamné vanilky.

Mezi krásnými vůněmi na léto máme v naší online parfumerii sortiment inspirovaný parfémy, které jsou jako zrcadlové obrazy původních verzí. 

Proč ta důvěra? Ingredience pro lité parfémy pocházejí od přesně stejných dodavatelů, které používali tvůrci původních receptur. Trvanlivost a kvalita jsou srovnatelné, ale ceny našich kompozic jsou rozhodně lepší! Podívejte se na naši nabídku!

Publikováno

Podzimní parfémy – žebříček vůní pro ni i pro něj

Podzimní parfémy

I deštivý a pochmurný podzim může být příjemný, pokud k němu přistoupíte taktně, správně se na něj naladíte a postaráte se o pár příjemných věcí, které vám usnadní souznění s šedí a mlhami. Krásný podzimní parfém zní jako výborný začátek. Podívejte se na naši nabídku inspirovaných parfémů a vstupte do tohoto ročního období s úsměvem!

Proč zvolit intenzivnější podzimní parfém?

Pokud cítíte alespoň trochu sympatie k podzimnímu počasí, snáze najdete klady, které přicházejí s klesajícími teplotami, mlhavými rány nebo každodenním oblékáním vlněných svetrů. 

Během chladnějšího počasí, kdy už vás neohromí dusno, si můžete bez obav dopřát intenzivnější podzimní parfém. V tomto ročním období si již můžete vybírat ze sladkých, kořeněných, kadidlových a dřevitých vůní, na které ve vaší letní toaletce nezbylo místo. 

Určitě budou mít více prostoru rozvinout všechny své akordy a udělají vám velkou radost, když vás denně zahalí do hřejivé, kořeněné nebo sladké mlhy. V naší online parfumerii Pařížské Parfémy najdete široký výběr originálních vůní i nádherných kompozic inspirovaných parfémy.

Jaká je výhoda inspirovaných vůní? Naše kompozice jsou vyrobeny z naprosto stejných ingrediencí, které jsou objednány pro originální parfémy, takže trvanlivost a kvalita jedněch i druhých jsou srovnatelné. Cenové srovnání však vychází ve prospěch inspirovaných vůní, takže můžete mít ve své sbírce více krásných parfémů nejen na podzim.

Podzimní parfémy

Vůně na podzim se sladkými tóny pro ni, které si nemůžete nechat ujít

Je opravdu těžké vybrat jen několik nejlepších podzimních vůní se sladkým profilem, protože každá z nich má něco jedinečného do sebe. Začněme tedy vůní, která je jemným připomenutím receptury staré téměř 50 let!

Yves Saint Laurent Black Opium

Tato vůně je zařazena do kategorie orientálně-vanilkových vůní a ucítíte v ní mimo jiné pomerančový květ, lékořici, vanilku a pačuli.

Další skvělou kompozicí z poličky podzimních sladkostí bez kalorií je nenahraditelný bestseller, který nás v podzimním období zahřívá již více než tři desetiletí a ani trochu neztratil na své svůdnosti:

Thierry Mugler Angel

Tato kompozice je silná a na pokožce vydrží velmi dlouho, ať už si vyberete originál, nebo se rozhodnete pro kvalitní náhradu z naší online parfumerie.

Třetí podzimní vůně pro ženy, bez níž si období padajícího listí nedokážeme představit, je smyslný flakón, který si jistě nejedna z vás spojí díky svému originálu:

Giorgio Armani Sì Passione

Této vůni dominuje květinová a ovocná sladkost, kterou vyzdvihují hruška, ananas, jasmín, vanilka a pačuli.

Podzimní parfémy

Nejlepší podzimní parfémy s dřevitými tóny pro něj

Mezi širokou škálou pánských vůní jsou dřevité skvosty, které jsou ideální volbou pro podzimní vůně. Jejich vícesložkové kompozice se během chladnějších dnů skvěle ukládají na kůži a nedají na sebe dlouho zapomenout. První návrh krásných dřevitých parfémů na podzim pro něj bude:

Dior Sauvage

Najdete zde cedr, vetiver, pepř a kalábrijský bergamot. Celá vůně je sametová, smyslná a krásně se prezentuje jak v originální verzi, tak ve variantě pour perfume, kterou najdete za atraktivní cenu a až ve třech svazcích na stránkách naši online parfumerie.

Chanel Bleu de Chanel

Kompozice cedru, santalového dřeva, muškátového oříšku a růžového pepře připomíná měkký kašmírový svetr, do kterého se zabalíte během sychravých podzimních dnů.

Na závěr pánských podzimních vůní vám navrhneme naprostý bestseller, který se drží vysoko v žebříčcích již dvanáct let!

Calvin Klein Euphoria Męski

Najdete zde brazilskou sekvoji, semiš, cedr, šalvěj a zázvor. Tato směs je vhodná pro všechny fáze podzimního a nepříznivého počasí.

Podzimní parfémy

Orientální vůně na podzim pro ni i pro něj

Existuje kategorie parfémů, která se nedělí podle pohlaví a bude dobře fungovat jak pro muže, tak pro ženy. V rodině orientálních parfémů pro podzim to budou hřejivé a zahalující vůně, které obsahují mimo jiné sladké a pikantní koření. První z nich je např:

Tom Ford Tobacco Vanille

Máme tu kompozici tabákových listů a květin, kořeněných tónů, fazole tonka a vanilky, které na pokožce vytvářejí fenomenální kompozici.

Kolejna propozycja z pewnością Cię nie zaskoczy, bo jest taka:

Drewno oudowe Toma Forda

Zapach ten składa się z oudu, brazylijskiego drzewa różanego, kardamonu i fasoli tonka. Na naszej stronie internetowej parizske.cz znajdziesz wysokiej jakości zamienniki tych perfum, które stworzyliśmy dla klientów, którzy chcą znaleźć złoty środek pomiędzy pięknym i długotrwałym zapachem a akceptowalną ceną.

Chcete-li získat ještě více inspirace pro vůně pro každé podzimní období, navštivte naši online parfumerii!

Publikováno

Nejkrásnější dámské vůně – 10 nejprodávanějších vůní

Dnes bychom vám rádi nabídli nejkrásnější dámské vůně, TOP 10, které jsou mezi našimi zákaznicemi neustále žádané. Mezi vybranou desítkou jsou ovocné, květinové a dřevité vůně. Zjistěte, který parfém je nejdokonalejším odrazem vašich snů!

Dnes bychom vám rádi nabídli nejkrásnější dámské vůně, TOP 10, které jsou mezi našimi zákaznicemi neustále žádané. Mezi vybranou desítkou jsou ovocné, květinové a dřevité vůně. Zjistěte, který parfém je nejdokonalejším odrazem vašich snů!

Krásné dámské parfémy – proč je Euphoria stále jedničkou?

Přední místa v žebříčku vůní se mění podle ročních období, ale jsou mezi nimi parfémy, které z piedestalu pravděpodobně nikdy neslezou. Nespornou jedničkou je bezpochyby Euphoria:

Calvin Klein Euphoria

Tato vůně je veskrze ženská a smyslná. Díky dokonale složeným akordům je nadčasová a přitažlivá pro většinu žen bez ohledu na jejich věk nebo povahové rysy. Za tento fenomén jsou zodpovědné především květinové akordy: černá orchidej, magnólie champaka a lotos. Ty doplňují tóny mahagonu, jantaru a granátového jablka. 

Euphoria je opravdu hezký dámský parfém, který si ženy vybírají jako každodenní vůni, ale je také jedním z nejoblíbenějších parfémů na svatby nebo jiné významné oslavy.

Na stránkách Pařížských Parfémů najdete mnoho květinových vůní v originálním provedení, ale to není vše. Jako místní stáčírna inspirovaných parfémů nabízíme vysoce kvalitní náhrady, které se neodchylují od svých parfémových originálů.

Nejkrásnější dámské vůně – tři ovocné kompozice, které musíte znát

Květinové vůně, jako je výše zmíněná Euphoria, ale také jasmínová Coco Mademoiselle nebo konvalinková J’adore, jsou parfémy, které jsou elegantním odrazem ženské povahy.

V tomto odstavci vám chceme ukázat 3 nesrovnatelné ovocné kompozice neboli lehké dámské parfémy, které rozbuší vaše srdce zrychleným tempem!

Lancôme La Vie Est Belle

Pravděpodobně všichni si spojujeme radostný, žensky a okouzlující úsměv Julie Roberts, který vykukuje z plakátů této krásné dámské vůně. Složená z tónů černého rybízu a hrušky, ozdobená pralinkou a vanilkou, je kvintesencí krásy a sladkosti, kterou si každá žena zaslouží.

Chloé Nomade

Tento krásný dámský parfém se skládá z tónů mirabelky, broskve a pomeranče. Ovocný koktejl je povzbuzující, energický a umožní vám začít den s pozitivním přístupem.

Calvin Klein Eternity

Přesně jak název napovídá, tato vůně je věčná a nesmrtelná. Parfém, jehož historie sahá až do roku 1988, stále oslovuje elegantní a energické ženy. To vše díky tónům mandarinky, limetky a pomeranče v kombinaci s úžasným svazkem vzácných květin.

Krásné parfémy pro elegantní ženy – TOP 3 dřevité vůně, které stojí za vyzkoušení

Jsme již v polovině žebříčku a ve skutečnosti nás čekají hezké dámské parfémy, které nemají konkurenci.

Versace Crystal Noir

Překvapivá svou lehkostí, smyslná kompozice se santalovým dřevem, jantarem a černým pepřem. Zdůrazňuje silné stránky ženské osobnosti a uvolňuje její odvahu pro jednání.

Thierry Mugler Angel

Ikona mezi vůněmi, která může budit kontroverzi, ale jen proto, že její krása je nesrovnatelná. Bohatá kompozice Angel svádí vůní santalového dřeva v kombinaci s cukrovou vatou, konvalinkou a karamelem.

Yves Saint Laurent Black Opium

Když už jsme u ikonických vůní, nelze opomenout dámský parfém Black Opium, který je dcerou klasického Opia z roku 1977. Black Opium je vytvořen pro snílky, kteří se těžce drží při zemi. Akcenty kašmírového dřeva a cedru pomáhají nastavit rovnováhu mezi touhou po dobrodružství a snahou o vnitřní klid a harmonii.

Pěkný dámský parfém pro každý den – tři jedinečné vůně

Nejhezčí dámské vůně jsou ty, které nosíme každý den se skutečným potěšením. Ať už si vyberete ovocnou, sladkou nebo orientální vůni, měla by být dokonalým odrazem vaší povahy. Zde jsou 3 skvělé každodenní vonné kompozice, které si zaslouží být nazývány uměleckými díly parfémů:

Coco Chanel Chance

Nadčasová a elegantní kompozice Chance vystihuje strukturu chyprové a květinové vůně. Vzácné tóny květů kosatce se snoubí se smyslným pačuli a vanilkou. Je to vůně, která vám pomůže objevit vaše nekonečné rezervy kreativity a vitality.

Giorgio Armani Si

Zralá kompozice protkaná tóny frézie, listů černého rybízu a májové růže hladce splývá s pokožkou a vytváří jednu z nejsmyslnějších vůní posledních let. Si je krásný dámský parfém, který můžete nosit kdykoli, bez ohledu na roční období nebo příležitost.

Carolina Herrera Good Girl

Denní dávka ženského sebevědomí, energie a odvahy je obsažena ve složení Good Girl. Lákavé tóny mandlí, kávy a pralinek se mistrovsky snoubí se suchou ambrou a cedrem. 

Každodenní parfém by měl být jako dokonale ušité šaty, které vám dodají sebevědomí, zdůrazní vaše přednosti a učiní vás připravenou na každou výzvu a na dobytí světa!

Publikováno

10 nejlepších parfémů pro den mužů

Den můžu je svátek, kdy chceme ocenit především kluky a muže, které máme blízko sebe. Kromě přání samozřejmě stojí za zvážení i dárek v podobě parfému. Proto jsme sestavili seznam nejlepších návrhů vůní, které se budou skvěle hodit jako dárek pro přítele. Doporučujeme vám, abyste se na naše doporučení podívali a vybrali ten nejlepší pánský parfém, který podtrhne jeho jedinečnost!

Parfém pro přítele – vsaďte na citrusy!

Dárek pro přítele, zejména ten k jeho svátku, by měl být dobře sladěný s danou osobou. Pokud budete věnovat pozornost tomu, co má rád, čím se obklopuje, a také jeho osobnostním rysům, určitě se vám podaří vybrat dárek, který mu udělá radost. 

Kategorie citrusů se hodí pro kreativní lidi, plné vitality a spontánnosti. Svěží parfém pro vašeho přítele bude odrážet jeho přirozenou energii a podtrhne radost, kterou denně vyzařuje.

Mezi nejoblíbenější citrusové vůně, které se hodí jako dárek, patří:

 • Azzaro Chrome 

Je to esence složená ze šťavnatého citronu a kyselého bergamotu, které doplňuje ananas, rozmarýn a dubový mech.

 • Calvin Klein One

O této kompozici už byl pravděpodobně napsán celý román, a není divu, protože jde o nadčasovou vůni, která se drží v popředí už téměř 30 let. Mandarinka, citron, bergamot se prolínají s cedrem, zeleným čajem a fialkou a vytvářejí osvěžující směs.

Každá z citrusových vůní, kterou najdete na našich webových stránkách online parfumerie, má své dvojče v nalitém parfému. Dbáme na to, aby si každý mohl vybrat tu nejkrásnější vůni pro sebe.

Nejlepší parfém pro přítele v kategorii mořských živočichů

Každý chlapec a muž hledá svou vůni, svou značku mezi parfémy. Cesta k tomu není snadná, protože svět parfémů je bohatý a nabízí mnoho zajímavých kompozic k otestování.

Na stránkách Pařížských Parfémů najdete krásné vůně, například nejsvůdnější pánské parfémy inspirované největšími díly parfémového umění z celého světa. Dbáme na to, aby naše parfémy byly konkurenceschopné z hlediska řemeslného zpracování, složení i dlouhé trvanlivosti.

Pokud hledáte tu ideální dárek pro přítele, proč ho nenajít mezi našimi parfémy? Při nákupu více než jednoho flakonu získáte výhodnou slevu a obdarovaný přítel bude mít možnost poznat více skvělých kompozic. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

A které parfémy pro přítele z kategorie mořských jsou naším tipem?

 • Davidoff Cool Water

Vodní tóny harmonizují s levandulí a mátou a vytvářejí svěží a optimistickou každodenní směs.

 • Giorgio Armani Code Sport 

Kromě vodních tónů zde vyniká vůně zázvoru, vetiveru a mandarinky. Celek je nadčasovou klasikou pro aktivní kluky a muže.

Tato kombinace se neobejde bez dřevitého parfému. Už tušíte, která vůně z této kategorie je naším favoritem?

Parfém pro přítele jako dárek – dřevité vůně 

Z dřevitých vůní vřele doporučujeme naši jedničku, tj:

 • Calvin Klein Euphoria Men

Výrazná, dokonale strukturovaná kompozice brazilské sekvoje, cedru a jantaru se skvěle hodí k silné a harmonické povaze. 

Na stránkách naší online parfumerie najdete jak originální verzi, tak parfémovou náhražku. Jedná se o naši osvědčenou variantu pro ty, kteří hledají kvalitní vůni za přijatelnou cenu.

Která dřevitá vůně je na 6. místě v seznamu nejkrásnějších parfémů pro přítele?

 • Dolce & Gabbana The One pro muže

V tomto flakonu najdete cedrové dřevo v jemné kombinaci s kardamomem, koriandrem a tabákem. Je to vůně pro opravdové objevitele, kteří odvážně zvedají oči a hledají velká dobrodružství!

 • Givenchy pour Homme Givenchy

Tato skvostná klasika má v sobě dostatek prostoru, aby se v ní vedle sebe vešly cedr, labdanum i fialka, a také mandarinka a levandule.

Už jste mezi těmito vůněmi našli svého favorita, který se bude hodit jako parfémový dárek ke Dni mužů? Pokud ne, zde jsou poslední tři a před vámi celé moře inspirace, které najdete na stránkách Pařížských Parfémů!

Parfém pro přítele – ovocné vůně

V našem týmu milujeme krásné vůně a nikdo z nás už příliš nepřemýšlí nad otázkou, zda je parfém vhodný dárek pro partnera. Jen doufáme, že po přečtení našich příspěvků se i vy zařadíte mezi milovníky voňavých dárků.

Rádi bychom vám také připomněli, že vám dáváme až 90 dní na vrácení nalitého parfému koupeného na našich webových stránkách, pokud se vůně nezalíbí vám ani obdarovanému příteli! A nyní rychle vpřed k závěrečné trojce – ovocným parfémům!

 • Paco Rabanne Black XS (2018)

Sladká vůně pro snílky protkaná citronem, pomerančem, pralinkou, skořicí a kardamomem.

 • Hugo Boss Hugo Red

Najdete v ní sladký ananas v kombinaci s kyselou rebarborou, to vše doplněné kovovými tóny, růžovým pepřem a galbanem.

 • Versace Eros Men

Souhrn uzavírá radostná vůně, která kombinuje šťavnatost zeleného jablka se sametovým závěrem dubového mechu a madagaskarské vanilky.