Pánský parfém Givenchy

Gender
Druh vůně
Značka
Roční období
Příležitost
Intenzita
1 - 6 z 6 produktů

Pánské parfémy Givenchy jsou klasikou elegance, která se vždy spojuje s charismatem a jedinečnou energií vyzařující z mužské osobnosti. Objevte klasické pánské vůně Givenchy a naše inspirující verze těchto parfémů a vyberte si právě takovou vůni, na kterou máte chuť!

Givenchy – pánské vůně s třídou

Francouzská elegance je rozpoznatelná z dálky a to jak v oblasti oblečení, tak vůní. Francouzi mají vytříbený vkus a nebojí se jej prezentovat různými způsoby. Pánský parfém Givenchy poznáte podle nádherného ornamentu, který je tvořen čtyřnásobným písmenem G ve čtyřech různých pozicích.

Je skutečností, že mnoho špičkových značek investuje hodně peněz do reklamy a vizuální identity, což následně vede k rozpoznatelnosti značky. To vždy souvisí s vysokou cenou, kterou musíme za daný produkt zaplatit. V naší internetové parfumerii chceme zdůraznit něco úplně jiného.

Pečlivě rekonstruujeme kompozice známých značek, abychom se co nejvíce přiblížili jejich originálním verzím a navíc se zaměřujeme na vysoce kvalitní složky, přesně ty samé, které používají velké značky. Díky těmto řešením můžeme nabídnout vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. Vyzkoušejte na vlastní kůži, jak se rozvíjí náhrada např. Givenchy Gentleman a rozhodněte se, zda ji chcete mít ve svém toaletním stole.

Pro koho jsou doporučeny pánské parfémy Givenchy?

Pánské parfémy Givenchy znamenají eleganci a třídu, které se nedají snadno klasifikovat. Díky této rozmanitosti můžete hledat svou oblíbenou vůni podle jednotlivých tónů nebo podle celkového dojmu, který Givenchy parfémy pro muže zanechávají na kůži.

Pánský parfém Givenchy Gentleman a všechny další, které přišly časem, popisují elegantního muže, plného vnitřního charismatu, odvahy v dosažení svých cílů a současně citlivého na krásu svého okolního světa.

Vůně Givenchy Gentleman Only je smělá kombinace zelené mandarinky spojené s pikantním růžovým pepřem a velmi úspěšné kombinace cedru a kadidla. Zatímco Givenchy Gentleman Intense jsou určeny pro výrazné muže, kteří preferují nadčasovou kombinaci kardamomu, kosatce a cedru.

Které pánské vůně Givenchy jsou nejlepší?

Není vůbec snadné říci, které parfémy Givenchy pro muže jsou nejlepší, protože každá kompozice nabízí něco jiného a jedinečného.

Parfémy Givenchy Pi, které vás oslní svou hloubkou, jsou matematicky vypočítané proporce mezi estragonem, anýzem, vanilkou, mandlí a tonka fazolí. Klasické Givenchy pour Homme je kombinací koriandru, fialky, levandulového extraktu a labdanum.

Všechny originální vůně můžete najít na policích naší online parfumerii Pařížské Parfémy ve velmi podobných kompozicích, které nabízí vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. Jediné, co musíte udělat, je vyzkoušet je na vlastní kůži a rozhodnout se, které se vám nejvíce líbí! Pokud vám náplně nebudou vyhovovat, máte 90 dní na jejich vrácení. Flašky s minimálním využitím přijímáme okamžitě.