Bezplatné předání z 730 Kč pouze do
 
dni 0:0:0

Nejlepší parfémy pro osmnáctileté

Perfumy na 18

Víte, že správně vybrané parfémy pro osmnáctiletého chlapce nebo dívku mohou být milníkem ve formování jejich budoucího stylu a vkusu? Dnes se budeme věnovat tomuto tématu a navrhneme ověřené a krásné dámské i pánské vůně pro mladé lidi, kteří tvoří svůj jedinečný styl na prahu dospělosti!

Proč mohou být parfémy pro osmnáctiletého chlapce a dívku tak důležité?

Mládí je úžasné období v životě, kdy se formuje významná část vkusu, preferencí a stylu. Pokud jde o preferenci vůní, často právě v této fázi probouzí fascinace světem parfémů a poznávání nových kompozic.

Je důležité dobře využít potenciál, který tkví ve fázi objevování úžasného a složitého světa vůní, protože to může být úvodem k vytvoření výrazného stylu a sebevědomí.

Je důležité mít na paměti, že například pěkné dámské parfémy, které se líbí zralým, vědomým a plně formovaným ženám, nemusí nutně být tím, co okouzlí mladou osobu na prahu dospělosti. Klíčem k úspěchu je pokládat otázky a dobře poznat mladou osobu, které chceme parfémy darovat.

Parfémy pro osmnáctiletou dceru nebo syna jsou kompozice, které jistě osloví jejich citlivost a dodají jim sebevědomí!

Perfumy na 18

Jaké parfémy vybrat pro osmnáctiletého, který má rád zelené a čerstvé tóny?

Hledáte-li vhodné parfémy pro osmnáctiletého, začněte od klasických a dobře uspořádaných kompozic. To vůbec neznamená, že byste měli směřovat k nudě, ale dobrá klasika je vynikajícím východiskovým bodem pro rozpoznávání vlastního osobního stylu a vkusu.

Originální, čerstvé parfémy pro mladistvé? Nabízíme ověřené a mládeží testované vůně, které nejlépe vyšly v testech ano/ne (samozřejmě s výraznou převahou pro ano):

  1. Lacoste Essential jsou dřevitě-aromatické pánské parfémy s neobyčejně zajímavou, přímo optimistickou strukturou. V jejich složení najdete mimo jiné listy černého rybízu a rajčat, které jsou zodpovědné za tento radostný, originální charakter. Dále ve složení máme mandarinku, pepř a santalové dřevo, které dodávají vůni stabilní rovnováhu.
  1. Hugo Boss Hugo jsou aromaticko-zelené parfémy s tóny zeleného jablka, levandule, máty, grapefruit, jedle a cedru. Kompozice pro mladého snílka, který zároveň chce pevně stát nohama na zemi.
  1. Versace Versace Man Eau Fraiche 一 je dokonalá vůně na samý začátek parfémové cesty. Najdete v ní mimo jiné citron, karambolu, bergamot, kardamom, cedr, estragon, šafrán a jantar.

Vůně inspirované výše uvedenými kompozicemi koupíte na stránce parizske.cz.

Jaké parfémy vybrat pro osmnáctiletou, která miluje květiny?

Zdá se, že výběr parfémů pro osmnáctiletou holku, která má ráda květiny, je snadný? Zde je však několik důležitých aspektů, na které je třeba se zaměřit. Zaprvé, ne všechny květy stejně reprezentují mládí.

Existují květinové vůně, které se mnohem více hodí pro vědomé, zralé ženy, a pak jsou tu takové, které perfektně korespondují s mladistvým charismatem a snovým pohledem na svět.

Zadruhé, květinové, ale velmi sladké dámské parfémy také nejsou nutně ideální volbou pro mladou, osmnáctiletou dívku. Sázejte na umírněnou sladkost a svěžest lehkých, jarních květů. Příklady? Hned je uvádíme!

  1. Versace Bright Crystal je květinově-ovocná kompozice, jemná, zářivá a prostě krásná. Skládá se z ovoce yuzu a granátu, pivoňky, magnolie, lotosu a mahonie.
  1. Carolina Herrera 212 一 najdete zde květ pomerančovníku a kaktusu, lilii, frézii, gardenii, jasmín, konvalinku a pivoňku. Tato kompozice je lehká, radostná a zdůrazní dívčí kouzlo každé mladistvé.
  1. Moschino Cheap & Chic I Love Love je roztomilá kombinace ovocných a květinových tónů, která se opírá o tóny pomeranče, citronu, grapefruitu, konvalinky, čajové růže, leknínu a cukrové třtiny.

Na každou vůni z našich inspirovaných kompozic vám dáváme až 90 dní na otestování a zjištění, zda tyto parfémy zcela odrážejí charakter a osobnost osoby, která je nosí.

Jaké parfémy pro osmnáctiletého, kterého vyznačuje individualismus?

Pokud svého osmnáctiletého znáte do detailu, jistě také víte, že v něm dříme potřeba tvůrčího vyjádření, hlad po poznávání nových cest umění v každé možné formě vyjádření. Jaké parfémy vybrat právě pro takového osmnáctiletého?

V tomto případě můžete vsadit na trochu méně konzervativní kompozice pánských parfémů, které osmnáctiletého nadchnou originálními tóny. Zejména doporučujeme:

  1. Calvin Klein Euphoria Men je kompozice založená na kombinaci zázvoru, pepře, bazalky a šalvěje.
  1. Hermès Terre d’Hermès – zde najdete pomeranč, pepř, pelargonii, křemen a cedr. Neobyčejný, nádherný parfém pro mladé individualisty.
  1. Azzaro Chrome je parfém průzračný, prostorný a neobvyklý. Je postaven na citronu, rozmarýnu, dubovém mechu, cyklamenu a koriandru.

Pro ještě více zajímavých návrhů vůní inspirovaných pro osmnáctileté, ale i pro ostatní, navštivte stránku Pařížské Parfémy!

Udostępnij