30% sleva na lahvičky 104 ml! Kód: WELLNESS30
 
dni 0:0:0
Giorgio Armani Si

Parfém Armani Si – nejkrásnější vůně. Podívejte se na žebříček

V bohatém vesmíru vůní Giorgio Armani se před časem objevil parfém Si. Které varianty jsou nejhezčí? Který parfém si vybrat? V dnešním příspěvku vám navrhneme, které vůně Si jsou nejlepší, a upozorníme vás, že existuje téměř 20 druhů!

Jaké typy parfémů Si existují – rozdělení do podkategorií

Vybrat dokonalý parfém je nesmírně obtížná záležitost, takže byste si mysleli, že vybrat ty nejhezčí parfémy ze zúžené nabídky Si bude mnohem jednodušší. Ale je tomu skutečně tak? Rádi vám na tuto hádanku odpovíme: jaké jsou druhy parfémů Si? Je to otázka na zahřátí a my máme odpověď v malíčku!

Který Si je nejhezčí? Zde vám, jak nejlépe umíme, napovíme, ale konečná odpověď vždy závisí na individuálním vkusu a preferencích každého z nás. Takže jdeme na to!

Všechny parfémy Si od Armaniho jsou uzavřeny v elegantních a stylových, jednoduchých lahvích s těžkou zátkou připomínající kámen. Záměr vytvořit originální vůni Si byl inspirován niche vůněmi.

Hlavní typy parfémů Si to:

  • radostné květiny,
  • smyslné intenzivní verze,
  • limitované edice,
  • lehčí verze Light.

Tím to ovšem nekončí, protože módní dům Armani ještě neřekl své poslední slovo k novým vůním Si.

Giorgio Armani Si

Parfém Si – který je nejhezčí?

Tato otázka je těžká, ale můžeme s jistotou říci, že odpověď známe! Která z vůní Si je nejhezčí? Královna je jen jedna, my hlasujeme pro verzi:

Parfémovaná voda Giorgio Armani Si, kompozice z roku 2013!

Dámské parfémy Armani získaly prestiž v okamžiku, kdy se objevila první kompozice Si. Již ode dne svého vydání si začala získávat příznivkyně, které podlehly okouzlujícímu účinku této originální a smyslné vonné kompozice.

Parfém Armani Si představuje sofistikovanou a vkusnou souhru akordů listů černého rybízu s májovou růží, frézií, vanilkou a pačuli. Zelené a lehce nahořklé tóny listů černého rybízu jsou zde dokonale vyváženy sametovou smyslností ostatních složek.

Elegantní, stylová a velmi italská kompozice získala svou ambasadorku v podobě jedné z nejtalentovanějších a nejelegantnějších žen Hollywoodu, herečky Cate Blanchett.

Giorgio Armani Si

Která z vůní Si je nejhezčí? Vybíráme z verzí Intense

Pouhý rok po uvedení Si na trh se objevila vůně, která je odkazem a pokračováním originálu.

V černé lahvičce se zlatými ozdobami slibuje Giorgio Armani Si Intense silné a smyslné pokračování příběhu

Ve skutečnosti je tato vůně intenzivnější, ale svou sladkost zakládá na ovoci zralého černého rybízu a opouští vanilku, která dominuje originálu.

Giorgio Armani Si Passione Intense v krásném červeném flakonu

Tato vůně je obohacena o skutečný nektar, konkrétně o koncentrovaný sirup z černého rybízu. Přidáním bílého pižma a jasmínu se verze Passione Intense ještě více přiblížila nikovému parfému.

Giorgio Armani Si Le Parfum v průhledném elegantním flakonu

Parfém Armani Si Le Parfum sice nemá v názvu Intense, ale zaručujeme vám, že se jedná o jednu z nejvýraznějších a nejtrvalejších projekcí, jakou kdy nanesete na svou pokožku! Za tento silný účinek jsou zodpovědné tóny známé z niche vůní, jako je kadidlo, benzoin, ambra a jantar.

Odpověď na otázku, který parfém Si je nejhezčí, není vůbec jednoduchá ani jednoznačná. Abyste zjistili, zda vám nejvíce vyhovuje základní, květinová nebo Intense verze, musíte je všechny vyzkoušet na své kůži.

Inspirované parfémy z naší místní stáčírny vám také umožní prozkoumat řadu neobvyklých kompozic, ale rozhodně vám nevyfouknou rozpočet!

Giorgio Armani Si

Parfém Armani Si – květinová verze pro zamýšlené a romantiky

Květinové variace vůně Si měly rozšířit okruh jejích obdivovatelek o mladé ženy, které v parfémech hledají lehkost, prostor a netradiční hravost.

Giorgio Armani Si Fiori v pudrově růžovém flakonu s černými doplňky

Tato vůně vstoupila na trh v roce 2019 a je krásnou kompozicí obohacenou o květy neroli a růže, které z ní činí ideální složení pro jaro a léto.

Giorgio Armani Si Rose Signature ve flakonu s nádhernou rytinou.

Další květinová verze vůně Si Rose Signature vznikla v roce 2016 a obsahuje frézii a kosatec.

Giorgio Armani Eclat De Perfum v jemném červeném průhledném flakonu.

Tato vůně nemá ve svém názvu květiny, ale je to lahve obsahující dvě odrůdy růží s mimořádně bohatou, ženskou vůní.

Výše uvedený parfém Armani s květinovým nádechem samozřejmě není v kolekci Si vše. Podívejte se na webové stránky naší parfumerie Pařížské Parfémy, kde najdete jak originály, tak parfémy inspirované celou kolekcí vůní Si Giorgio Armani!

Doporučené články