Kup tři a čtvrtý dostaneš za 1 haléř! | Kód: 3SUM1
 
Perfumy damskie - Paryskie

Nejkrásnější dámské vůně – 10 nejprodávanějších vůní

Dnes bychom vám rádi nabídli nejkrásnější dámské vůně, TOP 10, které jsou mezi našimi zákaznicemi neustále žádané. Mezi vybranou desítkou jsou ovocné, květinové a dřevité vůně. Zjistěte, který parfém je nejdokonalejším odrazem vašich snů!

Dnes bychom vám rádi nabídli nejkrásnější dámské vůně, TOP 10, které jsou mezi našimi zákaznicemi neustále žádané. Mezi vybranou desítkou jsou ovocné, květinové a dřevité vůně. Zjistěte, který parfém je nejdokonalejším odrazem vašich snů!

Krásné dámské parfémy – proč je Euphoria stále jedničkou?

Přední místa v žebříčku vůní se mění podle ročních období, ale jsou mezi nimi parfémy, které z piedestalu pravděpodobně nikdy neslezou. Nespornou jedničkou je bezpochyby Euphoria:

Calvin Klein Euphoria

Tato vůně je veskrze ženská a smyslná. Díky dokonale složeným akordům je nadčasová a přitažlivá pro většinu žen bez ohledu na jejich věk nebo povahové rysy. Za tento fenomén jsou zodpovědné především květinové akordy: černá orchidej, magnólie champaka a lotos. Ty doplňují tóny mahagonu, jantaru a granátového jablka.

Euphoria je opravdu hezký dámský parfém, který si ženy vybírají jako každodenní vůni, ale je také jedním z nejoblíbenějších parfémů na svatby nebo jiné významné oslavy.

Na stránkách Pařížských Parfémů najdete mnoho květinových vůní v originálním provedení, ale to není vše. Jako místní stáčírna inspirovaných parfémů nabízíme vysoce kvalitní náhrady, které se neodchylují od svých parfémových originálů.

Nejkrásnější dámské vůně – tři ovocné kompozice, které musíte znát

Květinové vůně, jako je výše zmíněná Euphoria, ale také jasmínová Coco Mademoiselle nebo konvalinková J’adore, jsou parfémy, které jsou elegantním odrazem ženské povahy.

V tomto odstavci vám chceme ukázat 3 nesrovnatelné ovocné kompozice neboli lehké dámské parfémy, které rozbuší vaše srdce zrychleným tempem!

Lancôme La Vie Est Belle

Pravděpodobně všichni si spojujeme radostný, žensky a okouzlující úsměv Julie Roberts, který vykukuje z plakátů této krásné dámské vůně. Složená z tónů černého rybízu a hrušky, ozdobená pralinkou a vanilkou, je kvintesencí krásy a sladkosti, kterou si každá žena zaslouží.

Chloé Nomade

Tento krásný dámský parfém se skládá z tónů mirabelky, broskve a pomeranče. Ovocný koktejl je povzbuzující, energický a umožní vám začít den s pozitivním přístupem.

Calvin Klein Eternity

Přesně jak název napovídá, tato vůně je věčná a nesmrtelná. Parfém, jehož historie sahá až do roku 1988, stále oslovuje elegantní a energické ženy. To vše díky tónům mandarinky, limetky a pomeranče v kombinaci s úžasným svazkem vzácných květin.

Krásné parfémy pro elegantní ženy – TOP 3 dřevité vůně, které stojí za vyzkoušení

Versace Crystal Noir

Překvapivá svou lehkostí, smyslná kompozice se santalovým dřevem, jantarem a černým pepřem. Zdůrazňuje silné stránky ženské osobnosti a uvolňuje její odvahu pro jednání.

Thierry Mugler Angel

kona mezi vůněmi, která může budit kontroverzi, ale jen proto, že její krása je nesrovnatelná. Bohatá kompozice Angel svádí vůní santalového dřeva v kombinaci s cukrovou vatou, konvalinkou a karamelem.

Yves Saint Laurent Black Opium

Když už jsme u ikonických vůní, nelze opomenout dámský parfém Black Opium, který je dcerou klasického Opia z roku 1977. Black Opium je vytvořen pro snílky, kteří se těžce drží při zemi. Akcenty kašmírového dřeva a cedru pomáhají nastavit rovnováhu mezi touhou po dobrodružství a snahou o vnitřní klid a harmonii.

Pěkný dámský parfém pro každý den – tři jedinečné vůně

Nejhezčí dámské vůně jsou ty, které nosíme každý den se skutečným potěšením. Ať už si vyberete ovocnou, sladkou nebo orientální vůni, měla by být dokonalým odrazem vaší povahy. Zde jsou 3 skvělé každodenní vonné kompozice, které si zaslouží být nazývány uměleckými díly parfémů:

Coco Chanel Chance

Nadčasová a elegantní kompozice Chance vystihuje strukturu chyprové a květinové vůně. Vzácné tóny květů kosatce se snoubí se smyslným pačuli a vanilkou. Je to vůně, která vám pomůže objevit vaše nekonečné rezervy kreativity a vitality.

Giorgio Armani Si

Zralá kompozice protkaná tóny frézie, listů černého rybízu a májové růže hladce splývá s pokožkou a vytváří jednu z nejsmyslnějších vůní posledních let. Si je krásný dámský parfém, který můžete nosit kdykoli, bez ohledu na roční období nebo příležitost.

Každodenní parfém by měl být jako dokonale ušité šaty, které vám dodají sebevědomí, zdůrazní vaše přednosti a učiní vás připravenou na každou výzvu a na dobytí světa!