Kup tři a čtvrtý dostaneš za 1 haléř! | Kód: 3SUM1
 
,

Jemné dámské parfémy – žebříček nejkrásnějších vůní

Probouzejí život a dodávají energii. Vnášejí optimistickou náladu, přidávají lehkost a jemnost ženskému stylu. To jsou právě jemné dámské parfémy! I když jsou velmi vyvážené a decentní, mohou přitahovat pozornost okolí! A které ženy by měly věnovat pozornost svěžím dámským vůním? Žebříček jemnosti vůní rozptýlí veškeré pochybnosti!

Svěží dámské vůně – pro které ženy?

Každá z nás je jiná. Každá je výjimečná svým způsobem. Není tedy divu, že máme různé chutě a preference. Díky tomu nabývá okolní svět různorodých barev, které každá z nás vnímá po svém. Každá z nás má svůj styl! Ten se skládá nejen z osobnosti a charakterových rysů, ale také způsobu oblékání a způsobu života. Všechno to tvoří náš obraz, jehož nedílnou součástí je vůně. Vždyť právě ta je naší vizitkou, odrazem našeho vnitřního “já” a sladkým doplňkem našeho outfitu.

Jemné dámské pařížské parfémy, které se vyznačují výjimečnou jemností a lehkostí, jsou vůně, které dodají ženskosti ještě více půvabu a zdůrazňuje ji. Budou okouzlovat a svádět, ale velmi přirozeným a nenápadným způsobem. Svěží dámské vůně povzbuzují k jednání a vnášejí dobrou, optimistickou náladu. Rozptýlí nad ženou oblak jemnosti, který dokresluje její vyváženou povahu. Osvěžující, jemné a svěží dámské vůně jsou opakem dřevitých nebo orientálních vůní, které jsou vybírány především sebejistými ženami, které rády upoutávají pozornost okolí. Na první pohled – lehké dámské parfémy – také upoutávají pozornost, ale svým překvapivě jemným projevem.

Jemné dámské parfémy – vůně nejen na jaro a léto

Svěží dámské vůně jsou velmi oblíbené. Paradoxně je jejich silnou stránkou výjimečná jemnost. To všechno způsobuje, že lehké dámské parfémy jsou neuvěřitelně univerzální, ladí s mnoha ženami a hodí se k různým příležitostem. Není však překvapením tvrzení, že svěží dámské parfémy nejčastěji volíme v letním období. Kůže lehce potřená jemnou vůní, vystavená teplému větru a záři slunečních paprsků, odhaluje to nejlepší. V takovou chvíli se nad ženou vznáší oblak, který skvěle ladí s letními a lehkými stylizacemi.

V této roli se skvěle osvědčí svěží květinové dámské parfémy a vůně doprovázené citrusovými tóny. Vyberte si tedy vůně obsahující citron, limetku, mandarinku, květ pomeranče nebo zelený čaj. V letním období se také skvěle hodí květinové kompozice s pivoňkou, jasmínem, magnolií nebo frézií v hlavní roli. Ačkoliv jsou to vůně, které si nejčastěji vybíráme na každý den, skvěle se také hodí jako večerní parfémy. Navíc podle některých jsou to kompozice, které mohou být považovány za nejsvůdnější dámské parfémy.

Svěží dámské parfémy – žebříček

Jemné dámské parfémy, které vám přinesou příliv energie a chuť k jednání? Pro usnadnění jsme připravili malý seznam nejkrásnějších svěžích dámských parfémů. Žebříček zahrnuje kultovní vůně známých značek. Ale nezapomeňte, že v nabídce parizske.cz najdete kvalitní alternativy k drahým parfémům, které se vyrovnají originálním vůním jak z hlediska kvality, tak trvanlivosti.

5. DKNY – Be Delicious

Kultovní zelené jablko – má svěží, jemné a osvěžující složení. Vůně připomíná dívčí radost a naprostou bezstarostnost. Jsou v ní cítit dřevité tóny, ale převládá nad nimi jablko, grep a magnólie s dotekem fialky nebo sladké a svádějící tuberózy.

4. Versace – Bright Crystal

Nádherná vůně s dominancí květinových akordů s cítitelnými tóny lotosu, pivoňky a magnólie. Velmi aromatická a vděčná vůně, která se skvěle hodí zároveň jako každodenní vůně, tak jako doplněk stylizace na romantické rande.

3. Guerlain – Aqua Allegoria Mandarine Basilic

Velmi povzbuzující kompozice, která okouzluje lehkostí a jemností. Citrusová vůně s výrazně cítitelnou sladkou mandarinkou, která je prolomená bazalkovými tóny. Zelený čaj, který vůni dodává univerzálnost, způsobuje, že tento parfém skvěle odráží jak sílu mladých, tak zkušenost zralých dam.

2. Calvin Klein – Eternity for Women Air

Vůně se představuje grejpfrutem v kombinaci s černým rybízem, kterému vystupuje na pomoc pivoňka, konvalinka a hruška. Celkově je to doplněno jemným tónem pižma. Lze si vůbec představit více ženskou a jemnou vůni?

1. Dolce & Gabbana Light Blue

Číslo jedna mezi ženami, které oceňují jemnost projevu a sází na nenápadnou sílu ženskosti. Květinovo-ovocná vůně, ve které je cítit sicilský citron, jasmín a jemná bílá růže. Vůně vytváří svůdnou, svěží auru kolem ženy, která určitě přitáhne pozornost okolí.

Udostępnij