Kup tři a čtvrtý dostaneš za 1 haléř! | Kód: 3SUM1
 

Značení parfémů

Ve světě parfémů existuje mnoho jmen a zkratek, které odkazují na zajímavé a užitečné definice. Přesně taková je situace s etiketami parfémů, které si můžete spojovatedc, edZda edp. Co to znamená? Podívejte se na náš dnešní příspěvek, který vám pomůže pochopit nuance vůní na vašem toaletním stolku.

Zkratka edp 一 co to znamená

Všechny vůně obsažené ve flakonu by měly mít jasné a čitelné označení parfému, které naznačuje jejich sílu a koncentraci. Začněme francouzskou notacíedp 一 co to znamená? Toto je zkratka, která se rozšiřuje naparfém, a v polštině se to překládá jako eau de parfum.

Eau de Parfum je jednou z koncentrací, které obsahujeod cca 8 % do cca 15 % vonných olejů rozpuštěné v roztoku alkoholu.Co tedy znamená edp v hovorovějším jazyce? Jedná se o jednu z nejčastěji a nejčastěji volených koncentrací vůně, protože se vyznačuje dlouhou výdrží a její cena je mnohem atraktivnější než cena čistého parfému.

Na stránkách naší online parfumerie Parfémy Paris najdete mnoho krásných inspirovaných vůní, které jsou právě tou koncentracíedp,To znamená parfém. Jejich výdrž a výboj mají velmi dobré parametry, protože používáme stejné látky, jaké najdeme ve vůních velkých parfémových společností.

Vůně, extrakt 一 co to znamená?

Výše jsme probrali nejčastěji volenou formu vůně, tznedpa v tomto odstavci se zaměříme na vysvětlení,Co to znamenávůně,výpis nebo jednoduše P. Jedná se o nejkoncentrovanější formu vůně, kterou lze popsat jako roztok v přihrádceod cca 15 % do 30 % vonných olejů rozpuštěné v alkoholu. Čisté parfémy jsou extrémně dlouhotrvající a stejně drahé, protože jejich výroba vyžaduje mnohem čistější vůně.

Čisté parfémy se v parfumeriích prodávají velmi zřídka, a když se objeví, jsou v malých lahvičkách po několika nebo tuctu mililitrů. Aplikace parfémového extraktu je téměř jako dovolená – stačí jedna kapka, abyste ucítili úžasnou kompozici vůně, která vydrží na pokožce a oblečení po mnoho hodin.

Na, jak používat parfém je samostatný problém, kterému se věnujeme v jiném článku, ale nezapomeňte provonět místa, která jsou teplá a dobře prokrvená, např. zápěstí, kůže za ušima nebo ohyby loktů

Toaletní voda edt 一 co to jeprostředek a jakou má výdrž?

Nejvyšší koncentrace vůně jsou čisté parfémy a vodaparfémovaný, tak nám zbývá ještě jedna otázkaedt jeden co toprostředek a jaké je procento vonných olejů?Edt, tedy francouzskytoaletní voda je jemnější parfémový roztok, který obsahujeod cca 5 % do 10 % vonných olejů v roztoku alkoholu.

Toaletní vody jsou v létě velmi oblíbené, protože jsou lehčí, méně koncentrované než parfémované vody a tudíž méně intenzivní.Trvanlivost klasických edts je kratší, do cca 3-5 hodin a lze je nanášet na pokožku několikrát denně, protože se rychle odpařují a úplně mizí. Toaletní voda by nemělabarva tkaniny, takže jej můžete použít nejen na kůži, ale i na manžetu nebo límec košile.

Označení parfému:edc 一 co to znamená a kdy si to vybrat?

Na samém konci byly nejlehčí koncentrace vůně, tedy zkratkaatd. Co dvaprostředek a jaké je procento vůní? Problém je zde velmi jednoduchý, protože:edc, kolínská, nebo polsky kolínská, je nejlehčí vonný koncentrát, který má pouze…od cca 3 % do 5 % vonných látek rozpuštěný v roztoku alkoholu.

Nejznámější kolínská vznikla v Kolíně nad Rýnem v roce 1792 a vyráběla se v budově č. 4711. Tyto parfémy, tzn.Skutečná kolínská voda č. 4711 stojí za prototypem dnes zobecněného názvu 一 kolínská.

Nízká koncentrace vonných olejů v kolínských znamená, že je lze používat v nejteplejším počasí bez obav, že se udusí. Lze je velkoryse aplikovat na celé tělo anastříkat několikrát denně pro příjemné osvěžení.

Jak porozumět značení parfémů a jak je správně používat?

Značení parfémů na etiketách nebo vyryté přímo na sklenici by měly být čitelné, aby každý rychle a snadno rozluštil koncentraci elixíru, se kterým má co do činění. Etikety našich inspirovaných parfémů většinou obsahují celý název označení, tznparfém.

Eau de parfum je nejčastěji volená ženami a muži, protože má nejlepší poměr trvanlivosti k ceně.

Čisté parfémy jsou lahůdkou, který lze nanášet lehce a střídmě, protože jde o velmi silnou koncentraci vůně a je velmi drahý.

Toaletní voda a kolínská voda mají slabší koncentrace vůní, které jsou dobrým řešením pro horké počasí.

Pokud máte nějaké dotazy týkající separfémové značky, v případě jakýchkoli dotazů nám neváhejte napsat nebo zavolat 一 jsme tu, abychom vám poradili a pomohli!