Mezinárodní den žen – akce 2+1

Vůně pro tátu. Najděte vůni, která se mu bude líbit nejvíce

Znáte ho celý život. Je s vámi od narození. Blíží se jeho svátek, takže přemýšlíte, co mu dát k Dni otců. Parfémy pro tátu se mohou ukázat jako ideální dárek – za jediného předpokladu! Vůně musí se líbit jemu, ne vám. Musí být odrazem jeho osobnosti a odpovědí na jeho potřeby. Jak najít takovou vůni?

Co na dárek pro tátu, jaký dárek ke Dni otců koupit?

Otec – nejdůležitější muž ve vašem životě. Doprovází vás od narození. Znáte ho skvěle. Víte, co má rád a jaký je. Může se zdát, že s takovým vědomím není nijak těžké oslavit jeho přítomnost při příležitosti jeho svátku. Každý rok ve stejnou dobu si však kladete otázku: Co koupit k Dni otců? Jaký dárek mu pořídit?

Pamatujte si, že naprosto nepostradatelným dárkem pro tátu bude vaše přítomnost a paměť. Dárky vyjadřující vděčnost a lásku nemusí vždy znamenat materiální věci. Nicméně právě materiální dary se nejčastěji zdají být nejlepším řešením. Odvážíme se tvrdit, že mezi TOP 10 nejoblíbenějších dárků, které dáváme na různé příležitosti našim rodičům, jsou právě parfémy – a v tom není nic divného! Vůně nás provází každý den. Doplňuje naše stylizace, odráží naši osobnost, je naší vizitkou. Originální parfémy světových značek však nejsou vždy dostupné. Skvělou alternativou jsou mnohem levnější, ale kvalitou a trvanlivostí vyrovnávající se náhražky parfémů. Pařížské parfémy jsou skvělou volbou pro každého, kdo si chce užívat dokonalou vůni a její nejvyšší trvanlivost, ale zároveň nechce utrácet zbytečně moc. Nyní můžete touto vůní obdarovat i svého otce!

Jsou parfémy jako dárek dobrý nápad?

Parfémy pro tátu jsou jedním z populárnějších dárků. Krásná vůně v dekorativní láhvi potěší každého muže – bez ohledu na věk, životní styl nebo charakter. Je však jedno “ale” – při výběru parfémů jako dárku je nezbytné mít dokonalou znalost obdarované osoby. Pamatujte si, že parfémy jsou doplňkem a obrazem osoby, a proto musí být přizpůsobeny jejímu charakteru a osobnosti. Musí vyjadřovat její styl a tvořit součást celého osobnostního puzzle.

Zcela odlišná vůně bude se hodit k energickému, mladému muži, který žije ve stálém běhu a vede aktivní životní styl, a trochu jiná vůně bude korespondovat se střídmým obchodníkem a úspěšným člověkem. Zcela jiné aroma bude odrazem toho, co hraje v duši umělce, a jiné parfémy potěší elegantního pána ve středním věku, kterého nejlépe popisují dvě slova: styl a třída.

Parfémy pro tátu – jaké parfémy pro muže vybrat?

Hledáte vůni, která bude odrážet dynamickou a plnou energie osobnost vašeho otce? Sáhněte po osvěžujících a energetizujících parfémech. V této roli se perfektně hodí již kultovní vůně inspirovaná oceánskými vlnami – Cool Water od značky Davidoff. Charakterizuje ji nadčasová a svěží vůně, která zároveň vyjadřuje lásku ke svobodě. Alternativou může být také plná energie vůně Red od Lacoste, která připomíná vitalitu a naplno prožívaný život.

Pro elegantního pána, který rád nosí se s elegancí, budou skvělým doplňkem stylizace kořeněné a dřevité vůně. Určitě se mu budou líbit vůně s cítitelným kardamomem, bazalkou, šalvějí a muškátovým oříškem. Pokud hledáte vůni na speciální příležitosti pro elegantního muže, zvolte The One Grey od Dolce & Gabbana nebo Fahrenheit od Dior.

A jak voní úspěch? Pokud je váš otec aktivním podnikatelem vedoucím korporaci, vyberte pro něj rozhodné kořeněné, dřevité vůně. Svěží, citrusové nebo květinové vůně se nehodí k elegantnímu outfitu. Naopak skvěle doplní vůně ve stylu Egoiste od Chanel, které se vyznačují harmonickou kompozicí cedrového dřeva s vůní zázvoru a levandule. Pamatujte však, že na každý den a do kanceláře se spíše hodí jemnější vůně – v této roli se perfektně uplatní intenzivní, ale přesto sametově teplá kultovní pozice v parfumerii, 1 Million od Paco Rabanne.

Na závěr jsme připravili univerzální vůni pro zralého muže s dobrým vkusem. Každodenní stylizace zde skvěle doplní harmonické kompozice, které budou odrážet silnou a rozhodnou mužskou povahu, aniž by převládaly okolí. Guilty od Gucci to aromatická, dřevitě-kořenitá vůně, která z jedné strany trochu provokuje a z druhé vytváří kolem muže tajemnou a překvapivou atmosféru. Takovou, ve které se skvěle najde každý zralý gentleman.