30% sleva na lahvičky 104 ml! Kód: WELLNESS30
 
dni 0:0:0
uwodzicielskie perfumy męskie

Nejpřitažlivější pánské parfémy

Probouzejí smysly a zvyšují touhu. Působí jako magnet. Lákají, očarují, přitahují. Jedním slovem – svádějí. Nejlepší pánské parfémy fungují jako pozvání a lákadlo. Zvyšují vaši atraktivitu pro opačné pohlaví. Zjistěte, které pánské parfémy jsou nejpřitažlivější a jaká vůně dokáže připravit ženy o rozum!

Nejkrásnější pánské parfémy – co si vybírají muži, co se líbí ženám?

Vůně zdůrazňuje náš styl a vyjadřuje naši osobnost. Je průvodcem podnětů. Je tu však ještě něco – upoutává pozornost okolí a dělá nás viditelnými. A víte, že nejlepší pánské parfémy mohou také působit jako afrodiziaka? Mluvíme zde nejen o originálních parfémech, ale také o jejich náhražkách. Tajemství spočívá v obsažených složkách, které při podněcování smyslů činí nositele parfému v očích opačného pohlaví ještě atraktivnějším. Takže které pařížské parfémy si vybrat, abyste si přidali několik bodů k mužnosti?

Zde však neexistuje žádné pravidlo. Stejně jako každý z nás má úplně jiný vkus, tak trochu odlišné vůně mohou působit na ženy. Seznam složek, které obsahují sexy a dobré pánské parfémy, je opravdu dlouhý. Mezi nimi najdeme například pižmo, které je blízké lidským feromonům, ambru, pačuli nebo muškátový oříšek. Pro rozproudění ženských smyslů dobře funguje zázvor, kardamom nebo skořice – pro zvýšení libida. Ženy nezůstanou lhostejné, když budou vystaveny vůni jasmínu nebo sladké vanilky. Všechny tyto složky se skládají na výrazné a trochu sofistikované vůně, které zdůrazňují mužnost a působí na ženy velmi přitažlivě.

Nejlepší pánské parfémy – žebříček

Při výběru dobrých pánských parfémů si vyberte vůně, které souzní s vaším vnitřní „já“ a které jsou odrazem vaší osobnosti. Takový souvislý obraz jistě promluví k ženám a přitáhne jejich pozornost. Zbývá jen otázka: jaké jsou nejlepší pánské parfémy? Jaké vůně budou působit na ženy?

Pro usnadnění jsme pro vás připravili několik typu a vybrali nejvíce lákavé pánské parfémy. TOP 10 vůní, které rozbuší srdce žen!

10. Versace – Eros Flame

Překvapující kontrastem vůně pro silného a rozhodného muže. Z jedné strany sladká, z druhé trochu kořeněná. Hluboká a určitě smyslná. Ta, kterou nelze zapomenout.

9. Chanel – Egoiste

Dobré pánské parfémy, které skvěle zdůrazní charizmu a odvahu moderního muže. Neegoistické! Intrikující a tajemné natolik, aby si vás všimla každá žena, kterou potkáte.

8. Giorgio Armani – Acqua di Gio Pour Homme

Mořský vánek doplněný kombinací květinových a citrusových tónů – kdo by tomu odolal? Vůně velmi teplá a smyslná, která skvěle doplní stylizaci tajemného muže, kterému však nechybí energie.

7. Prada – L’Homme

Dobré pánské parfémy, které evokují obraz rozhodného a sebevědomého obchodníka. Vůně, která se vznáší nad člověkem úspěchu. Tím, který rád okouzlí a dobývá. Aromatická a velmi překvapivá. Přesně tak lákavá.

6. Carolina Herrera – Bad Boy

Vůně, která nepotřebuje žádná slova. Parfém vytvořený s ohledem na sebevědomého, trochu nezbedného a drzého kluka, který miluje dobrodružství. V láhvi parfému jsou však bezpečně uzavřeny tóny bergamotu, šalvěje, kakaových bobů nebo černého pepře, které ženám vyvolávají mrazení.

5. Tom Ford – Noir

Bergamotka, verbena, kmín, bulharská růže a černý pepř – mužská smyslnost ve své plné kráse. Trochu divoká a zároveň velmi elegantní. Vůně výrazná a charakteristická. V jejím okolí se skvěle najde sebevědomý muž, který se s velkou jistotou přibližuje k ženám.

4. Giorgio Armani – Acqua di Gio

Oblíbená pánská vůně, která na jedné straně překvapuje osvěžujícími tóny a na druhé okouzluje jako afrodiziak. Kombinuje v sobě mořské tóny, které se efektně prolínají s květinovými aroma

3. Hugo Boss – No.6 Bottled

Svěží a zároveň lehce orientální vůně CaroHugo Boss – No.6 Bottled. Překvapí přítomností citrusových a ovocných přísad. V kombinaci s mužskou kůží z ní dýchá atraktivní koření, kterému je těžké odolat.

2. DIOR – Sauvage

Orientální smyslnost. Vůně DIOR – Sauvage byla složena pro moderní muže, kteří jsou na jednu stranu dobrodružní a na druhou stranu se rádi obklopují aurou přitažlivého tajemna. To k nim zase jistě přitáhne ženy.

1. Jean Paul Gaultier – Le Male

Vůně, která je považována za absolutní manifest mužnosti. Vonná kompozice oživující smysly, která nejprve uchvátí svou jemností a poté překvapí mužným odhodláním a orientálním nádechem. Doporučený pánský parfém Jean Paul Gaultier – Le Male je poctou mužnosti.