30% sleva na lahvičky 104 ml! Kód: WELLNESS30
 
dni 0:0:0

Jsou parfémy jako dárek dobrým nápadem? Zjistěte sami

Možná je to zjevné, ale přesto originální. Velmi osobní, ale trochu rizikové. Takové jsou právě parfémy jako dárek. I když jsou jedním z nejoblíbenějších dárkových nápadů pro blízkou osobu, stále vyvolávají určité pochybnosti. Jsou parfémy pro ženu jako dárek dobrým nápadem? Podle čeho se řídit při výběru parfémů, aby odpovídaly budoucí majitelce?

Parfémy jako dárek – na co se zaměřit při výběru?

Vůně – vyvolává asociace a přivodí vzpomínky. Okouzlí a sváže. Může být krásná a přitažlivá, ale také trochu podvodná. Zvláště pokud vybíráme parfémy jako dárek. Stojí za to si uvědomit, že ne všechny vůně jsou stejné. Stejné parfémy mohou úplně jinak vonět na dvou různých osobách. Při výběru parfémů rozhodně se nesmíte řídit svými vlastními předpoklady. Vůně, které ideálně zapadnou do našeho vkusu a na naší pokožce uvolní okouzlující aroma, na jiné osobě budou vonět úplně jinak. Takže co je potřeba vědět při výběru dámských parfémů jako dárku? Dárek musí být přizpůsoben charakteru a osobnosti obdarované osoby. Vůně musí odrážet její životní styl, způsob oblékání a vztah k okolí.

Při výběru parfémů jako dárek je vhodné se informovat o vůních, které momentálně nosí budoucí majitelka. Jaké aromatické tóny má ráda, jaké vůně jsou cítit v jejích parfémech. Je třeba si uvědomit, že pro aktivní a plné energie ženy se lépe hodí svěží a osvěžující vůně s citrusovou vložkou. Naopak romantické typy sází na květinové parfémy s jasmínovými nebo liliovými tóny. Pokud je obdarovaná osoba dynamickou a úspěšnou ženou, které nechybí sebevědomí – vyberte pro ni orientálně-dřevité kompozice, které jsou zároveň silné a výrazné, ale trochu smyslné.

Parfémy jako dárek – návrhy pro rebelku, romantickou a úspěšnou ženu 

Plachá romantická žena zahalená rozhodnou kadidlovou vůní? Nebo energická představitelka krásného pohlaví, která svůj styl doplňuje lehkým a jemným obláčkem květin? Tudy cesta nevede. Při výběru parfémů zohledněte její charakter.

Pro usnadnění, abyste se neztratili v pestrém světě různých kompozicí, připravili jsme několik návrhů přizpůsobených jednotlivým charakterům krásných dam.

Parfémy jako dárek pro romantickou ženu

Ženy snící ve výšinách oblaků, s romantickou duší, mají rády lehké a květinové vůně, které dokonale doplňují ženské jemné stylizace. Při výběru parfémů pro romantickou ženu doporučujeme jemné vůně s decentním nádechem sladkosti, doplněné vůní růže, pivoňky, bezu nebo vanilky. V této roli se skvěle osvědčí například parfém Miss Dior – N’Roses, svůdná Chloé Chloé nebo kultovní Thierry Mugler – Angel.

Parfémy jako dárek pro rozhodnutou rebelku

Další vůně jsme připravili s ohledem na sebevědomé ženy, které jsou zároveň velmi smyslné a svůdné. Pro tyto ženy jsou ideální intenzivní parfémy, které však ponechávají jistou stopu tajemství. Skvělou vůní pro sebevědomé ženy je vůně zachycená v originálním flakonu Good Girl od značky Carolina Herrera nebo ještě smyslnější Black Opium Intense od Yves Saint Laurent.

Parfémy jako dárek pro podnikatelku

Ženy, které se uplatňují na profesní dráze a postupují po dalších stupních kariéry, si cestu k úspěchu zpříjemňují rozhodnou vůní, která zdůrazňuje jejich eleganci a jedinečný šarm. Mezi takové parfémy patří například kultovní Chanel No. 5 nebo svůdné a ženské parfémy Dolce & Gabbana – The One.

Náhražky všech těchto parfémů najdete v nabídce parizske.cz

Dámské parfémy – dárek inspirovaný světovými vůněmi

Říká se, že vše na tomto světě má svou cenu. Stejně je to i s parfémy. Dobře si však uvědomujeme, že luxusní vůně z nejvyšší cenové kategorie nejsou dostupné pro každého. Ne každý si může dovolit obdarovat svou blízkou osobu originální lahvičkou parfému. Na druhou stranu je v tomto případě nejkrásnější a nejcennější samotný gesto. V parizske.cz však spojujeme všechno dohromady a nabízíme kvalitní náhražky drahých parfémů. Vůně, které dokonale připomínají ty, které jsou uzavřeny v originálních a drahých lahvičkách. V e-shopu parizske.cz najdete náhražky parfémů nejvyšší kvality, které se svou kvalitou a výdrží vůně nijak neliší od originálů. Objevte vůně, kterými voní ženy po celém světě. Teď může být těmito vůněmi i žena blízká tvému srdci!